Catering dietetyczny Zielona Góra

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Zielona Góra

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Firma Eatfit przychodzi z pomocą osobom, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe ale nie wiedzą w jaki sposób powinny to zrobić. Catering dietetyczny Zielona Góra to komplet idealnie dobranych smaków, które nigdy się nie znudzą. Codziennie to zupełnie inny wariant, który wzbudzi zachwyt nawet najbardziej wymagających osób. Catering Zielona Góra został stworzony z myślą zarówno o osobach, które chcą schudnąć, jak również dbają o przyrost masy mięśniowej. Wszystko to odbywa się w bezpiecznych warunkach, ponieważ pod okiem profesjonalnego dietetyka. O smak potraw dbają natomiast doświadczeni kucharze. Dieta pudełkowa Zielona Góra występuje w kilku wariantach jeśli chodzi o ilość dań, liczbę kalorii czy sam skład. Klienci mają do wyboru opcje bezmięsne, bez glutenu czy z małą zawartością węglowodanów. Każdy może więc znaleźć dla siebie coś adekwatnego, w pełni zgodnego z preferencjami kulinarnymi. Zdrowe odżywianie z takim rozwiązaniem jest więc przyjemniejsze niż można było się tego spodziewać.

Catering dietetyczny jako rozwiązaniem dolegliwości ze strony układu pokarmowego

Wiele osób cierpi z powodu dolegliwości żołądkowych i często nie zna ich przyczyny. Pierwszą kwestią jaką powinno się w takich okolicznościach przeanalizować jest sposób odżywiania. Mocno przetworzone potrawy, pełne chemii nie są dobrym wyborem dla wrażliwego żołądka. Tak samo dzieje się w przypadku nietolerancji pokarmowych np. na laktozę czy gluten. Konieczne jest wówczas wyeliminowanie tych składników, gdyż w przeciwnym razie nie odzyska się dobrego samopoczucia. Osoby potrzebujące wsparcia w kwestiach zdrowego odżywiania powinny skorzystać z najlepszego z dostępnych rozwiązań jakim jest catering dietetyczny Zielona Góra. Opcja ta już wielokrotnie pomogła pozbyć się przykrych dolegliwości i odzyskać równowagę. Wszystko to odbywa się pod okiem specjalistów – dietetyków oraz kucharzy, którzy podchodzą do swojej pracy w sposób bardzo skrupulatny i z ogromnym sercem. Nic więc dziwnego, że grono naszych odbiorców stale się poszerza. Catering Zielona Góra to masa korzyści. Osoby z niego korzystające zyskują zdecydowanie więcej wolnego czasu, ponieważ wreszcie nie muszą przejmować się samodzielnym przygotowywaniem posiłków czy robieniem zakupów spożywczych. W kuchni wystarczy, że znajdzie się tylko woda – reszta leży w Naszych rękach.Dieta pudełkowa Zielona Góra to również świetna opcja dla osób, które pragną zmienić coś w swojej sylwetce. Już niewielka redukcja kalorii spowoduje, że utrata zbędnych kilogramów będzie przebiegała znacznie szybciej. Fani sportu znajdą w naszej ofercie także propozycje zgodną z własnym zapotrzebowaniem. Do dyspozycji jest dieta zawierająca więcej białka, który jest składnikiem niezbędnym do budowania masy mięśniowej. Gotowy catering to możliwość poznania zupełnie nowych smaków, co w przypadku samodzielnego gotowania nie jest wcale tak łatwe. Osoby zainteresowane naszą ofertą mają do wyboru dwie opcje jeśli chodzi o ilość dań w zestawie – 3 lub 5, a także kilka wariantów kalorycznych. W razie trudności z podjęciem decyzji nasz dietetyk służy radą oraz pomocą.

Dieta pudełkowa – jaki koszt jesteś w stanie ponieść za najlepszy catering?

Zdrowe odżywianie ma ogromny wpływ na to jak człowiek czuje się, a także jakie zdrowie posiada. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób interesuje się sposobem przygotowywania posiłków opierających się na niezbędnych składnikach odżywczych. Nie zawsze jest to jednak łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ nie każdy dysponuje czasem na gotowanie, a także wymyślanie ciekawych i smacznych kombinacji. Takimi czynnościami od lat zajmują się nasi najlepsi dietetycy oraz kucharze, którzy wiedzą w jaki sposób łączyć produkty, aby dania w pełni pokrywały zapotrzebowanie oraz zachwycały smakiem. Nic więc dziwnego, że ufa nam tak wielu klientów, którzy z naszą pomocą zmienili swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Catering dietetyczny Zielona Góra pozwala całkowicie wyeliminować obowiązek gotowania, co oznacza, że praktycznie nie spędza się czasu w kuchni. Zaoszczędzone chwile można przeznaczyć na swoje hobby bądź odpoczynek. Dieta pudełkowa Zielona Góra wiąże się z wyższym kosztem niż w przypadku samodzielnego tworzenia dań, co wcale nie powinno dziwić. Jest to kombinacja perfekcyjnych składników, które są całkowicie pozbawione chemii, o co trudno w pobliskich sklepach. Dodatkowo nad składem i smakiem czuwają wykwalifikowani pracownicy, którzy do każdej diety podchodzą w sposób indywidualny i z pełną koncentracją.Catering Zielona Góra jest idealną opcją dla osób zapracowanych, które nie chcą tracić szansy na zdrowy tryb życia, a także ludzi chcących zadbać o swoją sylwetkę. Nasze diety to nie tylko klasyczne warianty ale także rozwiązania skierowane do osób, które na co dzień dużo trenują bądź walczą z dolegliwościami związanymi z nietolerancją pokarmową. Już kilka tygodni stosowania diety daje rezultaty w postaci uczucia lekkości. Przy tym wszystkim nie ma mowy o uczuciu głodu. Nasze zestawy występują w kilku wariantach jeśli chodzi o kaloryczność czy liczbę dań, co sprawia, że każdy wybierze dla siebie idealne rozwiązanie. W razie pytań można skonsultować się z naszym dietetykiem.


Sprawdź również: Catering dietetyczny Zielona Góra, Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Sosnowiec, Catering dietetyczny Koszalin, Catering dietetyczny Siedlce.

Województwo lubuskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.