Catering dietetyczny Biała Podlaska

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Biała Podlaska

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Dieta pudełkowa Biała Podlaska przygotowana przez EatFitcatering to prosty sposób na zdrową i wymarzoną sylwetkę. Pozytywne zmiany stylu życia warto zacząć od zdrowych nawyków żywieniowych. EatFit dba, żeby catering dietetyczny Biała Podlaska stanowił dla klienta opcję atrakcyjną, niebanalną i , co równie istotne, smaczną. Wysokiej klasy produkty stosowane do przygotowania posiłków są gwarantem, świeżych i pełnowartościowych potraw. Kucharze i dietetycy z EatFitcatering robią wszystko, żeby dostarczać klientowi potrzebnych składników odżywczych. Krótki formularz znajdujący się na stronie internetowej pomaga obliczyć właściwą ilość spożywanych kalorii oraz daje możliwość wyboru jednej z następujących diet: Light, Super Sport, Vegan, Veggie Fish i Veggie, Gluten& Lactose Free, Diabetic, Low Carb, Keto i Fit Kid. Catering Biała Podlaska od EatFit dostarcza bezpiecznie i pewnie zapakowane pudełka z jadłospisem skomponowanym na cały dzień, dzięki czemu klient zyskuje cenny czas. Świadome podejście do stanu swojego organizmu i chęć przejścia na zdrowy tryb odżywiania to pierwszy krok, żeby cieszyć się dobrą kondycją długie lata.

Dieta pudełkowa i jej atuty

Zdrowie jest jedną z istotniejszych wartości w życiu człowieka i choć wiele osób ogromną wagę przykłada też do rozmiaru ubrań, jest to jednak kwestią kompletnie drugorzędną. Jedno i drugie ściśle wiąże się nie tylko z genetyką, ale też ze stylem życia, w tym z nawykami żywieniowymi.W sklepach dużo łatwiej o wysoko przetworzone i gotowe szybkie dania o wątpliwej jakości, których skład pozostawia wiele do życzenia, niż o produkty zdrowe i ekologiczne. Efekty widać na ulicach gołym okiem: w epidemii otyłości, w zmianach skórnych, słabych, łamliwych i wypadających włosach, braku kondycji, przewlekłym zmęczeniu i podatności na choroby. Na szczęście coraz więcej zwolenników zyskują produkty naturalne i wartościowe dla naszego organizmu. Dobrze jest skorzystać z usług specjalistów, gdy brak nam odpowiedniej wiedzy i umiejętności.Doskonałą opcją jest dieta pudełkowa Biała Podlaska od EatFitcatering, czyli pełnowartościowe, zbilansowane posiłki skomponowane przez dietetyków i kucharzy. Od odbiorcy diety zależy wybór konkretnego wariantu i jest to sprawa bardzo indywidualna, zależna od wieku, płci, masy ciała, aktywności fizycznej, ogólnego zdrowia oraz preferencji. Ważne jest już na samym wstępie określić czego oczekuje się od diety – utraty zbędnych kilogramów, utrzymania pożądanej wagi, dostarczenia właściwej ilości energii przy intensywnych treningach fizycznych, a może zrównoważenia posiłków w przypadku diet eliminacyjnych (np.wykluczających mięso czy gluten). Bardzo możliwe jest też, że po prostu brakuje Ci czasu na gotowanie, wówczas catering dietetyczny Biała Podlaska zagwarantuje smaczne, zbilansowane i ciekawe menu, dostarczane w jednorazowych wygodnych opakowaniach klientowi raz dziennie. EatFit używa tylko świeżych, ekologicznych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu poziom serwowanych dań jest nieporównywalnie lepszy od konkurencyjnych.Catering Biała Podlaska pozwala też zaoszczędzić całe mnóstwo czasu, przeznaczanego dotąd na zakupy, gotowanie i sprzątanie. Teraz można spędzić go dużo przyjemniej i efektywniej.

Catering dietetyczny EatFit to jakość i rozsądna cena

Koszt cateringu dietetycznego to aspekt, który powstrzymuje wiele osób przed wypróbowaniem tego typu diety. Różni się on w zależności od firmy oraz od wariantu diety wybranej przez klienta, np. dieta wegetariańska będzie droższa, ponieważ konieczne jest stosowanie wielu różnych zamienników. Znaczenie ma też liczba kalorii – wysokokaloryczne posiłki będą kosztowniejsze niż te, które mają pomóc klientowi zrzucić wagę. Ważna jest ilość posiłków, czyli średnio od trzech do nawet sześciu dziennie. Diety specjalistyczne i wykluczające i dla osób z różnymi schorzeniami jak cukrzyca czy nietolerancja glutenu i laktozy, również podnoszą cenę usługi. Catering Biała Podlaska to także koszt transportu, jak w każdym innym jedzeniu na wynos.Dieta pudełkowa Biała Podlaska nie musi wykraczać daleko poza możliwości klienta. Trzeba się zastanowić ile wydajemy pieniędzy, gdy dokonujemy zakupów spożywczych w sklepach, nie zawsze polując na promocje. EatFit zasilają szeregi wyspecjalizowanych kucharzy i dietetyków, którzy wspólnie układają zrównoważone menu z produktów najwyższej jakości, świeżych, ekologicznych, prosto od sprawdzonych, najczęściej lokalnych dostawców. Jesteśmy świadomi ich wpływu na poziom serwowanych posiłków, więc tym samym na ich wartość, ale wiemy też, że właśnie na tej jakości polegają nasi wierni odbiorcy. W Eatfit nawet tradycyjne, domowe potrawy smakują wyjątkowo. Inspirujemy się kuchniami świata dając okazję naszym klientom na spróbowanie czegoś nowego. Catering Biała Podlaska od EatFit nie ma zatem wygórowanej ceny, w porównaniu do poziomu jaki reprezentują nasze dania na tle innych, konkurencyjnych firm. Z diety pudełkowej nie korzysta się całe życie, a klienci z czasem nabywają umiejętności samodzielnego przyrządzania zdrowych posiłków, jednak cieszymy się, gdy to następuje, bo oznacza to kolejny, długotrwały sukces.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Zielona Góra, Catering dietetyczny Sosnowiec, Catering dietetyczny Siedlce, Dieta pudełkowa Kraków, Dieta pudełkowa Poznań.

Województwo lubelskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.