Catering dietetyczny Sieradz

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Sieradz

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Nie ma co ukrywać, że ostatnie lata przyniosły znaczne zainteresowanie zdrową i pełnowartościową dietą a coraz więcej osób zwraca uwagę na to co codziennie ląduje na ich talerzach. Zbilansowane posiłki o dobrym składzie stały się podstawą naszego zdrowego organizmu i świetnego samopoczucia. To również usługa, która ciągle zyskuje na popularności. Dlatego nasza firma oferuje catering z dowozem Sieradz w wielu polskich miastach. Catering dietetyczny Sieradz dowozimy codziennie wczesnym rankiem – nasze posiłki wylądują pod drzwiami twojego mieszkania lub firmy między 4:00 a 8:00 rano.

Catering dietetyczny Sieradz, czyli coś dla zabieganych i wygodnych

Współczesny świat jest nastawiony na szybkość, skuteczność i ciężką pracę. Coraz częściej zdarza się, że obowiązki służbowe zajmują tak dużo czasu, że nie mamy nawet chwili, którą można poświęcić na przygotowanie smacznych i zdrowych posiłków. To codzienność, z którą mierzy się coraz więcej młodych ludzi na początku swojej zawodowej kariery – zarówno w dużych aglomeracjach jak i mniejszych miejscowościach takich jak Sieradz. Napięty styl życia może się jednak szybko odbić na naszym zdrowiu i nawet najbardziej odporni ludzie prędzej czy później odczują skutki spożywania posiłków o niestałych porach i w biegu. Pierwszym krokiem do zmiany naszych przyzwyczajeń będzie bez wątpienia zrozumienie i zauważenie tego problemu. Dopiero potem przychodzi czas na zmianę zwyczajów. Niestety, zrewolucjonizowanie sposobu w jaki się odżywiamy jest zadaniem wyjątkowo trudnym, a nawet posiadając nieco wiedzy w tym temacie, może się okazać, że nasze starania nie są bezpieczne. Bez wiedzy i doświadczenia bardzo ciężko zmienić swoją dietę. Ogromna ilość informacji, potrzebna by dobrze zbilansować śniadania czy obiady może przytłoczyć.Najlepszy catering dietetyczny Sieradz gwarantuje, że każdy posiłek dostarczany klientom to dokładnie wyliczone kalorie, składniki i wartości odżywcze. Dzięki nadzorowi dietetyka, dieta z dowozem Sieradz nadaje się zarówno dla tych, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy jak i dla bardziej wtajemniczonych, którzy poszukują np.: diety sportowej.

Dieta pudełkowa Sieradz to oszczędność czasu!

Po pierwsze, więcej wolnego czasu. Jasnym jest, że tylko osoby biegłe w gotowaniu są w stanie szybko przygotować sobie posiłki w krótkim czasie. Catering Sieradz to najlepsza opcja dla tych, którzy cenią sobie taką wygodę. Jedzenie pudełkowe Sieradz jest dostarczane codziennie rano. Jest to zestaw, który w założeniu ma wystarczyć na cały dzień. W ten sposób oszczędzamy sobie czas potrzebny na przygotowywanie śniadań, obiadów i kolacji samodzielnie. Odpada również problem związany z robieniem zakupów. Niestety, nie wszyscy sprawnie potrafią poruszać się w kuchennych przestrzeniach. Czasem na przygotowanie obiadu trzeba poświęcić godzinę. Do tego należy doliczyć wspomniane cenne minuty na zrobienie zakupów w supermarkecie, dojazd i rozładowanie produktów w domu. To dlatego, catering dietetyczny Sieradz, który ląduje codziennie rano w waszym progu jest tak wygodny. Oczywiście dieta z dostawą Sieradz wiąże się również z kosztami, jednak należy zadać sobie pytanie jaka jest cena zaoszczędzonego czasu. Samodzielne gotowanie wiąże się również z poświęceniem czasu na porządku w kuchni. Ponowne ułożenie w szafkach wszystkich artykułów spożywczych, umycie starty naczyń, sztućców i garnków, które potrzebne były do przygotowania posiłków również zabiera sporo czasu. W przypadku pudełek – w kuchni zawsze jest czysto, bowiem do zjedzenia kolejnych posiłków potrzebujemy jedynie sztućców. To znacznie mniej niż stertach ubrudzonych naczyń. Z tego powodu dieta pudełkowa Sieradz jest najwygodniejsza dla osób, które żyją samotnie albo dla par. Dzięki temu nie trzeba zbytnio sprzątać po obiedzie, a zaoszczędzony czas można spędzić na czymś zupełnie innym.

Pudełka, które oferują bezpieczeństwo i smak!

Mimo, że dieta pudełkowa Sieradz staje się tak popularna, to w świadomości społecznej wciąż pokutuje przekonanie, że Sieradz catering dietetyczny nie pozwala na jedzenie tego co się lubi a firmy cateringowe w swoich posiłkach oferują akurat to co mają aktualnie na stanie. W naszej firmie stoimy na stanowisku, że popularne „pudełka” powinny zawierać to co smaczne, zdrowe i zgodne z dietą zamówioną przez klienta. Dlatego w naszej ofercie znaleźć można zarówno diety wegetariańskie, diety sportowe jak i diety dla osób, które chcą schudnąć. A każda z dieta zawiera zróżnicowane spisy posiłków. Nawet największy niejadek znajdzie u nas coś dla siebie. Sieradz catering od Eat Fit to również bezpieczeństwo. Wszystkie nasze posiłki są przygotowywane przez doświadczonych kucharzy pracujących pod nadzorem dietetyka. To oznacza, że nasz catering dietetyczny Sieradz nadaje się dla osób, które ćwiczą na siłowni i potrzebują posiłków z odpowiednio wyliczonym makro, dostosowanym do aktualnego planu treningowego. Co więcej, nasza dieta pudełkowa Sieradz może z powodzeniem służyć również osobom cierpiącym na nietolerancję laktozy i cukrzyków. Dzięki naszemu dietetykowi, catering Sieradz to najlepsza i najbezpieczniejsza opcja.

Jak to jest z tą ceną?

Kolejną ważną kwestią, którą warto wyjaśnić jest cena jaką trzeba płacić za catering dietetyczny Sieradz. Wciąż można znaleźć opinie, że catering Sieradz to nie jest najtańsza opcja, mogą sobie na nią pozwolić jedynie osoby o dobrej sytuacji materialnej i tak naprawdę nie jest to rozwiązanie opłacalne. Warto jednak zmienić swoje myślenie i obliczyć, ile tak naprawdę wydajemy na nasze nieekonomiczne zakupy, które co tydzień robimy w supermarketach. Taka aktywność równie dobrze może być stratą zarówno czasu jaki i pieniędzy, jeśli nie robimy tego z głową. Nawet szybka kalkulacja dotycząca naszych wydatków może pokazać, że cena, którą przychodzi nam zapłacić za zakupy jedzeniowe nie odbiega od kwoty jaką zapłacimy za catering dietetyczny Sieradz. Warto też pamiętać, że stawiając na catering Sieradz mniej będziemy korzystać z tzw. jedzenia na mieście. Mając pod ręką posiłki z pudełek częściej odpuścimy sobie wydatki związane z wyjściami do restauracji. Co więcej, oszczędzimy również na myciu naczyń! Te wszystkie zalety jakie posiada Sieradz dieta pudełkowa sprawiają, że mimo wrażenia, iż najtaniej wychodzi nam jedzenie szykowane samodzielnie – wcale tak nie jest! Catering Sieradz to sposób na to, by tanio zyskać cenny czas w trakcie tygodnia pracy!

Dzięki pudełkom pożegnasz śmieciowe jedzenie!

Catering dietetyczny Sieradz sprawia, że każdego dnia dostajesz pełną listę posiłków – wiesz co będziesz jadł na śniadanie, obiad, podwieczorek i na kolacje. To oznacza, że właściwie nie musisz jeść niczego innego. Dieta pudełkowa Sieradz to więc idealny sposób na ukrócenie niezdrowego nawyku podjadania – tak groźnego dla osób, które się odchudzają. Najczęściej przecież podjadamy batoniki, chipsy lub ciastka a tania, niezdrowa żywność szybko może negatywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Jeśli jednak zdecydujemy się na catering Sieradz, to prawdopodobnie nawet nie odczujemy potrzeby podjadania. Dieta pudełkowa Sieradz dostarczy wszystkiego czego potrzebuje organizm. I tutaj możemy być pewni, że zaoszczędzimy nieco pieniędzy – rezygnując z dodatkowego shake’a czy batonika. A to kolejna zaleta pudełek!

Dlaczego my?

Catering dietetyczny Sieradz oferowany przez Eat Fit to pięć zróżnicowanych dań dostarczanych codziennie. Dzięki naszym doświadczonym kucharzom i nadzorowi dietetyka, każde danie jest odpowiednio zbilansowane i dostarcza wszelkich potrzebnych mikroelementów i składników odżywczych. Dzięki tym posiłkom nietrudno utrzymać nienaganną sylwetkę i świetną kondycję. Pięć dań oznacza również, że przechodząc na dietę pudełkową nie musimy się głodzić. Wręcz przeciwnie – wielu naszych klientów potwierdza, że pudełka zawierają tyle produktów, że często ciężko wszystko zjeść! Nasza oferta jest przeznaczona dla prawdziwych smakoszy. Szefowa kuchni z dwudziestoletnim doświadczeniem proponuje w pudełkach dostarczanych codziennie naszym klientom dania z całego świata. Kucharze dbają by wszystkie diet: także sportowe czy zdrowotne były niepowtarzalne i smaczne. Co więcej, u nas zawsze samemu można zdecydować o której i pod jaki adres trafią pudełka. Z kolei za pomocą praktycznego kalendarza możesz dokonywać zmian i zamówić swoje posiłki również do innego miasta. Nasi dostawcy dysponują również nowoczesnym samochodem-chłodnią, dzięki czemu nigdy nie stosujemy konserwantów, które zapewniają dłuższą świeżość. Nasze potrawy zawsze świeże trafiają do klientów. W naszych daniach stawiamy również na produkty najwyższej jakości. Catering dietetyczny Sieradz od Eat Fit to przede wszystkim gwarancja, że na talerzu nie znajdzie się nic co zawiera szkodliwe substancje konserwujące. Co więcej, większość naszych dań jest komponowana z produktów pochodzących z ekologicznych upraw i hodowli. U nas nie ma miejsca na barwniki, konserwanty czy sztuczne słodziki!

Jak wybrać najlepszy catering dietetyczny Sieradz?

Wzrost popularności diet pudełkowych spowodował niesamowity rozwój rynku firm oferujących catering dietetyczny Sieradz. Stawiając na taką usługę warto wybierać jedynie takie firmy, które oferują zarówno nadzór dietetyka jak i doświadczenie profesjonalnych szefów kuchni. Jest to szczególnie ważne w przypadku diet wykluczających produkty odzwierzęce oraz diet dla sportowców. Poszukując odpowiedniego dostawcy warto przeczytać również opinie innych klientów zamieszczane w sieci i samemu podjąć decyzję dotyczącą firmy, która oferuje catering Sieradz. Dobrym pomysłem jest np.: zamówienie tzw. zestawów próbnych z kilku źródeł a następnie wybranie tej firmy, której dania smakowały nam najbardziej! W pamięci warto mieć też zasadę, że najtaniej wcale nie znaczy najgorzej a wysoka cena nie oznacza, że oferta będzie najlepsza.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Rybnik, Dieta pudełkowa Kielce, Dieta pudełkowa Opole, Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Gliwice.

Województwo łódzkie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.