Catering dietetyczny Łowicz

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Łowicz

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Ostatnie lata przynoszą coraz większą popularność usług, które znacząco wpływają na oszczędność naszego czasu. Z racji rosnącej ilości obowiązków zawodowych, coraz częściej brakuje nam czasu na inne aktywności a każdą wolną chwilę wolimy spędzać z rodziną lub przyjaciółmi. Między innymi właśnie z tego powodu, coraz więcej osób decyduje się na długoterminowy wynajem samochodu, który pozwala zapomnieć o obowiązkach związanych z wizytami w serwisie czy wymianą opon. Nieco wyższa, ostateczna cena tej usługi jest rekompensowana właśnie przez zaoszczędzony czas. Coraz częściej poszukujemy również sprzętów gospodarstwa domowego, które ułatwiają codzienne obowiązki – pralki czy zmywarki wyposażone w Wifi pozwalają nam uruchomić je zdalnie, z pracy, tak by po przyjściu do domu wszystko było gotowe. Nie inaczej sytuacja wygląda, jeśli chodzi o odżywianie i gotowanie. W dużych i średnich miastach pracownicy coraz częściej zamawiają jedzenie z dowozem. Niestety, ciągłe zamawianie pizzy czy burgerów zazwyczaj kończy się nieprzyjemnościami ze strony organizmu, bowiem często takie jedzenie jest po prostu kaloryczne i niezdrowe. Co więcej, doraźne zamawianie jedzenia nie zwalnia nas z obowiązku robienia zakupów spożywczych, co tak naprawdę znacząco podbija koszty życia. Taka opcja nie jest tania. Dlatego, z pomocą osobom poszukującym stałego, zdrowego i bezpiecznego rozwiązania wychodzą firmy takie jak Eat Fit oferujące catering dietetyczny Łowicz do domu. To wygodna opcja, które można zaufać, bowiem dieta pudełkowa Łowicz posiada mnóstwo zalet.

Zaleta nr 1 – dieta pudełkowa Łowicz to jedzenie na cały dzień

Mnogość obowiązków, coraz szybszy tryb życia i absolutny brak wolnego czasu sprawiają, że wiele osób nie zjada śniadań, bowiem poświęca każdą poranną minutę na dodatkowy sen. W ciągu dnia spożywają jedynie szybki obiad a po pracy późno zjadają kolację. Taki sposób odżywiania prędzej czy później może skończyć się dolegliwościami żołądkowymi, a w skrajnych przypadkach, dużo poważniejszymi problemami zdrowotnymi. Stawiając na jedzenie pudełkowe Łowicz, dostajemy posiłki przewidziane na cały dzień. Zamawiając catering z dowozem Łowicz – codziennie rano pod naszymi drzwiami ląduje pięć dań. To świetnie zbilansowane posiłki o pełnowartościowym składzie i kaloryczności wybranej w planie diety podczas zamawiania. Biorąc do pracy tzw. pudełka, prędzej czy później zjemy poszczególne dania a może nawet wprowadzimy pewną dozę regularności do naszej diety, dzięki czemu zyska też nasze zdrowie.

Zaleta nr 2 – catering dietetyczny Łowicz pod nadzorem dietetyka

Wiele osób decydujących się na zmianę swoich przyzwyczajeń żywieniowych niejako „rzuca się” w wir nowej diety, którą polecają znajomi bądź którą znalazło w Internecie. Niestety, w przypadku niemal każdych zmian w diecie, trzeba to robić z głową. Duża rewolucja może nam zaszkodzić w równym stopniu jak niezdrowy tryb życia. Organizm człowieka jest wyjątkowo odporny na zmiany i potrafi wybaczyć drobne błędy, jednak długotrwałe braki w diecie, czy to minerałów czy witamin, mogą odbić się na naszym zdrowiu – zwłaszcza gdy stawiamy na dietę odchudzającą bądź wegetariańską lub wegańską. Bez specjalistycznej wiedzy przejście na taką dietę może być niebezpieczne. Najlepszym przykładem pozostaje tutaj weganizm. Wciąż niewiele osób wie, że przechodząc na tę bardziej radykalną formę diety wykluczającej produkty odzwierzęce – potrzebna jest odpowiednia suplementacja witaminy B12. Ma ona zasadnicze znaczenie dla funkcjonowania zdrowego układu nerwowego. Niestety, w naturalnym stanie występuje ona głównie w produktach zwierzęcych, jak jaja, mięso i ryby. Czasami tylko stosuje się jako dodatek do pokarmów roślinnych. Jej nieuzupełniane niedobory mogą prowadzić do problemów z sercem czy powikłań w trakcie ciąży. Dla wegan ważne są również cynk, żelazo, jod i witamina D. Jak widać powyżej, nieumiejętne przejście na weganizm może mieć sporo konsekwencji. Dlatego tak dobrym pomysłem jest próba zmiany stylu odżywiania z pomocą profesjonalnej firmy oferującej catering dietetyczny Łowicz. W Eat Fit wyznajemy zasadę bezpieczeństwa, dlatego wszystkie nasze plany dietetyczne są ustalane pod nadzorem dietetyka klinicznego a później przygotowywane przez doświadczonych szefów kuchni. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasza dieta pudełkowa Łowicz zapewnia wszelkie składniki odżywcze potrzebne klientom chcącym przejść na wegetarianizm lub cierpiącym na nietolerancję laktozy. Współpraca z dietetykiem to najlepsza gwarancja najwyższej jakości.

Zaleta nr 3 – niewygórowana cena

Dużo mówi się o tym, iż catering Łowicz i dieta z dostawą Łowicz to nie jest najtańsza opcja i mogą sobie na nią pozwolić jedynie wybrani, o niezłych zarobkach. Kolejnym szkodliwym i nieprawdziwym mitem na temat „pudełek” jest przeświadczenie, że tak naprawdę przepłacamy za produkty, które lądują na naszym progu. Dlatego, zawsze przed decyzją o zamówieniu diety pudełkowej, polecamy dokonanie wydatków na jedzenie. Warto zauważyć, że cotygodniowe zakupy w supermarketach również pochłaniają sporo pieniędzy, podobnie jak codzienne drobne zakupy w osiedlowym sklepiku. Często zdarza się również, że wpadamy do sklepu, bo brakuje nam jednego produktu, a potem kończymy i tak z pełnym koszykiem produktów kupionych na promocji. Takie nieekonomiczne zakupy to nie tylko strata pieniędzy, ale również i czasu. Wiele osób stoi na stanowisku, że dieta z dowozem Łowicz przeznaczona jest tylko dla bogaczy, jednak nawet nasza szybka kalkulacja może pokazać, że miesięczne wydatki na jedzenie w sklepach są niemal takie same, a nawet wyższe. Warto również pamiętać, że stawiając na catering dietetyczny Łowicz – mniej pieniędzy zostawimy w restauracjach. Mając w ręku kolejne dania z naszych pudełek, dużo łatwiej będzie odmówić wyjścia do knajpy, a co za tym idzie oszczędzić trochę pieniędzy. Mając śniadanie, obiad, lunch, kolację i przekąski na wyciągnięcie ręki – nie pójdziemy do restauracji. przewidywaliśmy. Dlatego też trzeba się zastanowić, czy faktycznie dieta pudełkowa Łowicz to takie drogie rozwiązanie. Może się bowiem okazać, że zamówienie cateringu nawet na 7 dni w tygodniu może się bardziej opłacać, mimo, że może nie wyjść najtaniej.

Zaleta nr 4 – dieta pudełkowa Łowicz to przede wszystkim wygoda!

Dobry catering dietetyczny Łowicz sprawia, że nasze życie staje się łatwiejsze i zdecydowanie bardziej wygodne. To, jak wspominaliśmy wyżej bardzo dobra opcja dla tych, którzy wiecznie żyją w biegu i nie mają czasu na gotowanie. Łowicz dieta pudełkowa pozwoli zapomnieć o wysiłku związanym z wymyślaniem kolejnych potraw, by prosto i szybko zaspokoić głód po całym dniu pracy. Taki catering Łowicz to doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w biurze, dla uczniów i studentów. Boxy od Eat Fit spokojnie zmieszczą się do torby czy plecaka, dzięki czemu pod ręką będziemy mieć smaczne i zdrowe posiłki. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by korzystać z dobrodziejstw jakie oferuje Łowicz catering, pracując w trybie Home Office. Praca taka wymaga skupienia w środowisku, które nie sprzyja wydajności. Może ją obniżać ciągłe rozpraszanie przez domowników i nadmierna liczba obowiązków – w tym także planowanie i gotowanie obiadów. Gdy przygotowuje się posiłek dla rodziny, to potem musimy jeszcze posprzątać dużą stertę naczyń. Łowicz catering dietetyczny pozwala jednak na chwilę zapomnienia – dzięki pudełkom możemy pożegnać się z brudnymi naczyniami, a jednocześnie przywitać się z zawsze czystą kuchnią! Oczywiście zawsze pozostaje kwestia sztućców, jednak ich mycie można spokojnie zostawić zmywarce. Dieta pudełkowa Łowicz jest więc szczególnie wygodna dla osób, które żyją samotnie lub dla par. Dzięki niej – możemy zaoszczędzić czas na sprzątaniu po posiłku i przeznaczyć go na zupełnie inne aktywności.

Catering dietetyczny Łowicz – jak wybrać swojego dostawcę?

Gdy już zdecydowaliśmy się na catering dietetyczny Łowicz – trzeba wybrać firmę, która będzie nam codziennie dostarczać posiłki. Ostatnie lata przyniosły jednak prawdziwy wysyp przedsiębiorców oferujących catering Łowicz. Jak więc wybrać najlepszą firmę? Warto poczytać opinie klientów w Internecie. To bezcenna kopalnia informacji dotyczących usług oferowanych przez poszczególnych dostawców. Niekiedy nawet klienci na specjalnych grupach dzielą się zdjęciami potraw, dzięki czemu możemy samodzielnie ocenić czy dany dostawca nam pasuje. Kolejnym dobrym sposobem jest zamówienie tzw. zestawów próbnych od kilku firm oferujących catering dietetyczny Łowicz. Wtedy sami ocenimy czy kuchnia dostawcy nam odpowiada. Dobrze również porównać oferty dostawców, jeśli chodzi o ceny. Jeśli jakaś dieta wydaje się podejrzanie tania, możemy mieć uzasadnione wątpliwości, że coś jest nie tak. Warto pamiętać, że tanio rzadko znaczy dobrze. Niestety, zdarza się również, że najlepsza oferta wcale nie jest najdroższa, co może wśród klientów potęgować uczucie zagubienia.

Dieta pudełkowa Łowicz – dlaczego warto wybrać Eat Fit?

Catering dietetyczny Łowicz od Eat Fit to przede wszystkim doświadczenie. Działamy na rynku diet pudełkowych od kilku lat, a naszą kuchnią dowodzi profesjonalna szefowa z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom dania z kuchni całego świata. Co więcej, współpracujemy z dietetykiem klinicznym, który jest do dyspozycji naszych klientów. W Eat Fit wierzymy, że każdy zasługuje na smaczne i zdrowe jedzenie – dlatego w naszej ofercie, jeśli chodzi o catering Łowicz, znaleźć można diety odchudzające, sportowe, wegetariańskie, wykluczające laktozę, dziecięce a nawet dietę dla cukrzyków. Posiadamy specjalny, nowoczesny samochód- chłodnię dzięki czemu nasze dania dostarczamy zawsze świeże. Nie używamy żadnych konserwantów!


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Rybnik, Dieta pudełkowa Opole, Dieta pudełkowa Gliwice, Dieta pudełkowa Zielona Góra, Dieta pudełkowa Sosnowiec.

Województwo łódzkie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.