Tania dieta pudełkowa Dobra dla przyszłych mam

Ciąża to szczególny czas w życiu kobiety. Troska o zdrowie swoje i nienarodzonego dziecka jest wtedy priorytetem dla każdej z pań. Czy catering dietetyczny Dobra jest odpowiedni kobiet w ciąży? Oczywiście! Nasza dieta pudełkowa Dobra występuje też w wariancie dla przyszłych mam. Eat Fit catering Dobra opracował potrawy o odpowiedniej kaloryczności ( 1800-2500 kcal na dobę) oraz składzie rekomendowanym przez dietetyka, absolwenta Uniwersytetu Medycznego.

Tani catering Dobra dla kobiet w ciąży

Firma cateringowa Dobra dba nie tylko o zdrowie kobiet w ciąży, ale te tych karmiących piersią. Catering dietetyczny dla mam to dania, które nie zawierają surowego i wędzonego mięsa, ryb, jajek i produktów pleśniowych. Dieta pudełkowa zapewnia odpowiednią ilość witamin. Zawiera 15-25 % białka, 30-35 % tłuszczu i 45-55% węglowodanów. Dieta pudełkowa pozwoli paniom skoncentrować się na pięknych chwilach związanych z przyjściem na świat dziecka, oszczędzi spędzany w kuchni czas i uwolni je od troski o właściwe odżywianie w tym wyjątkowym dla nich czasie.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Poznań, Dieta pudełkowa Gdańsk, Dieta pudełkowa Łódź, Dieta pudełkowa Szczecin, Dieta pudełkowa Lublin.

Województwo małopolskie – inne miejscowości:

5/5 - (74 Ocen)