Dieta Pudełkowa Białystok – sposób na zdrowie i piękną sylwetkę!

Nie masz czasu przygotowywać zdrowych posiłków? Nasz catering dietetyczny to wspaniały sposób na zbilansowaną i pełnowartościową dietę, która pozwoli Ci zyskać piękną sylwetkę! Oferujemy bezpłatny dowóz posiłków w Białymstoku codziennie od 4 do 8 rano.

Catering dietetyczny Białystok

Nie wiesz jak schudnąć 10kg? Nasza dietetyczka dostępna jest dla Ciebie codziennie od 8 do 16, aby optymalnie dopasować odpowiedni rodzaj diety. Nasz Fit catering obejmuje dziewięć różnych diet – odchudzających, dla sportowców, wegańskich, bez cukru, czy glutenu. Wspólnie wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie!

Dzięki wygodnemu kalendarzowi sam możesz decydować o tym, kiedy nasza dieta na odchudzanie ma być dowożona. W każdej chwili możesz dokonywać samodzielnych przesunięć. Posiłki nie powtarzają się przez osiem kolejnych tygodni. Nasza szefowa kuchni posiada dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie i przygotowuje posiłki z całego świata.

Dzielnice, w które dowozimy dietę pudełkową: Antoniuk, Bacieczki, Bema, Białostoczek, Bojary, Centrum, Dojlidy, Dojlidy Górne, Dziesięciny 1, Dziesięciny 2, Jaroszówka, Kawaleryjskie, Leśna Dolina, Mickiewicza, Młodych, Nowe Miasto, Piaski, Piasta 1, Piasta 2, Przydworcowe, Sienkiewicza, Skorupy, Słoneczny Stok, Starosielce, Wygoda, Wysoki Stoczek, Zawady, Zielone Wzgórza.