Catering dietetyczny Będzin

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Będzin

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Dieta kojarzy się z monotonią, zakazami i nieciekawymi smakami, dlatego dieta pudełkowa Będzin od EatFitcatering, która jest różnorodna, atrakcyjna, przygotowana ze świeżych produktów i smaczna trafia w gusta naszych klientów w całej Polsce. Dzięki tym cechom klient chętniej i dłużej ją stosuje, nie łamie reguł, nie sięga po przekąski. Catering Będzin od EatFit to jadłospis przygotowany przez kucharzy i dietetyków, dbających o jego właściwy skład. Klient wybiera właściwą ilość kalorii do osiągnięcia celu, oraz liczbę posiłków, na podstawię kalkulatora diety dostępnego na stronie internetowej. Wśród 10 diet od EatFitcatering znajdują się: Light, Super Sport, Veggie, Veggie Fish, Vegan, Low Carb, Keto, Diabetic, Gluten & Lactose Free oraz Kid Fit, wybór jest więc duży i satysfakcjonujący. Klient, który chce zatroszczyć się o swoje zdrowie, nie tylko o sylwetkę sięgnie po catering dietetyczny Będzin. Nie będzie postrzegał diety jako przykrego obowiązku i męczarni, a potraktuje ją jako nowy, lepszy styl życia, trwający nawet wtedy, gdy skończy się abonament.

Dieta pudełkowa Żywiec – czy naprawdę warto z niego skorzystać?

Catering dietetyczny to trend w odżywianiu, który ma się ostatnimi czasy bardzo dobrze. Na rynku obecnych jest wiele firm a prześcigają się one między sobą ceną i jakością usług. Sam catering polega na dostarczeniu klientowi całodziennej porcji zbilansowanych i zdrowych posiłków, pakowanych w wygodne i bezpieczne pudełka. Catering dietetyczny Będzin od EatFit poleca się mieszkańcom średnich i większych miast, którzy pragną odżywiać się zdrowo, jednak brakuje im czasu na samodzielne przygotowanie właściwych posiłków. Jedzenie daje nam energię i budulec, wpływa też na sylwetkę, sprawność umysłu, cerę, włosy, paznokcie, kondycję fizyczną, odporność na choroby itd. Już na coraz młodszych ludziach odbija się nieprawidłowe odżywianie, łatwy dostęp do niezdrowego i wysoko przetworzonego jedzenia, przekąsek spożywanych często bez umiaru i brak ruchu, a stąd prosta droga do otyłości.

Catering Będzin od EatFit wychodzi naprzeciw potrzebom i oferuje zdrowie zamknięte w pudełkach. Kalkulator kalorii ze strony internetowej EatFit wylicza ile kalorii powinno się spożywać, dla osiągnięcia jak najlepszego efektu. Wśród dziesięciu proponowanych każdy klient znajdzie najbardziej odpowiednią dla siebie, a do wyboru są diety Light, Super Sport, Veggie, Vegan, Keto, Low Carb i szereg innych. Zespół dietetyków i kucharzy sprawia, że posiłki są zdrowe, wartościowe i smaczne, dzięki czemu klient chętniej sięga po nie każdego dnia. Nuda i rutyna sprzyjają łamaniu reguł diety oraz całkowitemu jej porzuceniu, na rzecz powrotu do starych nawyków. Jedzenie to w dużej mierze przyjemność, nie tylko obowiązek, więc harmonijn ale jednocześnie różnorodne menu zdobędzie rzesze fanów.

Dieta pudełkowa Będzin to również oszczędność czasu, wygoda i nauka zdrowych nawyków żywieniowych. Z czasem, po poznaniu poszczególnych produktów i przekonaniu się do nich, klienci dostrzegą, że sami już potafią właściwie łączyć składniki, mają szeroką wiedzę o produkcie i jego zależnościach, jakich należy na pewno unikać. Z dumą patrzymy na naszych klientów, którzy wraz z nami skierowali swoje kroki w stronę zdrowia, skutecznie i na długi czas.

Catering dietetyczny EatFit na każdą kieszeń

Catering dietetyczny kojarzy się z dużym wydatkiem, dostępnym tylko osobom o zasobnym portfelu. Rynek tego typu cateringu tak bardzo się jednak rozwinął ostatnimi laty, że stał się mocno konkurencyjny.

Dieta pudełkowa Będzin to zestaw 3-6 posiłków, w skład którego wlicza się śniadanie, II śniadanie, obiad (w przypadku diet wysokokalorycznych, np.dla sportowców mamy też II obiad), podwieczorek i kolacja. Przygotowuje się je z myślą o kliencie indywidualnym, mają za zadanie dostarczyć potrzebne wartości odżywcze w odpowiednich proporcjach, w zależności od zamysłu z jakim podejmuje się dietę, czyli np. utraty wagi. Doświadczeni kucharze dbają o jakość i smak serwowanych dań, oraz ich estetykę, dietetycy czuwają zaś, by były zgodne z zasadami zdrowego żywienia.

EatFit obsługuje m.in. catering Będzin i to od lokalnych dostawców czerpie najwyższej jakości produkty. Różnorodność, ciekawe przepisy zmieniające się regularnie, bogactwo ziół, przypraw i ciekawych dodatków wpływa na sukces EatFit. Na koszt diety pudełkowej mają wpływ nie tylko stosowane w niej składniki ale także praca specjalistów, ilość posiłków w menu, liczba spożywanych kalorii, okres abonamentowy i sama dostawa. Catering dietetyczny Będzin firmy EatFit stara się zachować balans między kosztami a wysoką klasą świadczonych usług.

Warto podliczyć wydatki ponoszone na żywność w określonym czasie, a wlicza się tu też koszt dojazdu do sklepów, ilość niezdrowych przekąsek i dodatkowych produktów spoza listy zakupów, cena i ilość wysokoprzetworzonej i zupełnie niezdrowej żywności. Jeśli zestawimy je z ceną za catering dietetyczny Będzin w takim samym okresie, przyjmując, że naprawdę żywimy się tylko tym co nam zostanie dostarczone – pudełka wydają się wcale nie obciążać zanadto budżetu domowego Warto przekonać się samemu ile zyskujemy przechodząc na catering dietetyczny Będzin, a jego koszt naprawdę nie jest tak wysoki.


Sprawdź również: Catering dietetyczny Katowice, Catering dietetyczny Olsztyn, Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Rybnik.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.