Catering dietetyczny Myszków

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Myszków

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Myszków – dlaczego warto skorzystać z oferty?

Dieta to jeden z najważniejszych elementów od jej jakości zależy, czy organizm będzie zdrowy. W życiu współczesnego człowieka nie zawsze jest czas, żeby zadbać prawidłowo o swoje zdrowie. Lata zaniedbań żywieniowych może prowadzić nie tylko do nadwagi, otyłości, ale także do chorób przewlekłych, nadciśnienia, cukrzycy typu drugiego, chorób serca. Rozwiązaniem tych problemów może być indywidualnie dobierana dieta pudełkowa. Wybrana z firmy z dużym, wieloletnim doświadczeniem pozwoli spojrzeć na swoje żywienie z innej, ciekawszej strony i to bez zbędnych kosztów.

Dieta pudełkowa Myszków – jak jest przygotowywana dla klientów?

Jedzenie pudełkowe staje się w dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne. Nietrudno się temu dziwić, współcześni ludzie często nie mają czasu na przygotowywanie potraw samodzielnie w kuchni dla siebie i rodziny. Żyją oni intensywnie, często są aktywni, nie chcą rezygnować ze zdrowia. Firma cateringowa EatFit może być rozwiązaniem zarówno dla osób samotnych, młodych ludzi, którzy studiują i pracują, jak i dla rodzin z dziećmi. Do każdego klienta podchodzi się tutaj indywidualnie. Najkorzystniej wybierając dietę dla siebie, sprawdzić wpierw całą ofertę na stronie internetowej firmy. Dobieranie jedzenia w ten sposób jest niezwykle proste i szybkie. Na stronie można zauważyć specjalną zakładkę „”dobierz dietę””, dzięki której bierze się pod uwagę wszystkie ważne czynniki, między innymi: informacje o wadze, wzroście, wieku, płci, cele treningowe. W czasie składania zamówienia na diety pudełkowe, koniecznie trzeba też określić, jakie składniki powinny się tam znaleźć, czy ma być to dieta mięsna, wegetariańska czy wegańska, bogato tłuszczowa, wysokobiałkowa.

Fit catering Myszków najlepszym rozwiązaniem na co dzień

W codziennym żywieniu powinna pojawić się odpowiednia ilość kalorii, nie powinno być ich ani zbyt dużo, ani zbyt mało. Dopasowanie wartości kalorycznej we firmie EatFit odbywa się przy pomocy dietetyka. Catering dietetyczny ma być tutaj nie tylko smaczny, ma przede wszystkim dostarczać najważniejszych, potrzebnych do życia wartości odżywczych, witamin i minerałów. Jedzenie składa się ze świeżych składników, warzyw, owoców, mięsa, pełnoziarnistych produktów, kaszy, makaronów, lista komponentów jest długa i bogata. Taki catering pudełkowy w każdym daniu pozwala na poprawne żywienie, dające możliwość zachowania zdrowia na dobrym poziomie. Właściwie dobrana wartość kaloryczna w takiej diecie umożliwia na zdobyciu odpowiedniego celu treningowego, dzięki takiemu jedzeniu można albo utrzymać zgrabną sylwetkę, albo zdobyć mięśnie lub schudnąć ze zbędnych kilogramów, wszystko zależy od celu.

Tani catering dietetyczny Myszków z dostawą do domu

Często dieta pudełkowa kojarzona jest z dużymi kosztami. Obecnie coraz więcej jest na rynku takich firm cateringowych, które oferują klientom atrakcyjne ceny i wysoką jakość wyrobu. Najlepiej zdecydować się na te, które mają szeroki wybór, nastawione są na klienta, współpracują zarówno z doświadczonymi dietetykami, jak i wybitnymi kucharzami. Tani catering dietetyczny EatFit tworzy dania różnorodne pod względem smaku, nie trzeba się obawiać tego, że jak wybierze się dania wegetariańskie czy wegańskie będą one pozbawione wartości odżywczych, czy trzeba będzie za nie nieco więcej zapłacić. Każda taka dieta pudełkowa z dostawą jest sprawdzona pod każdym kątem zanim trafi do klienta.

Tania dieta pudełkowa Myszków – niskie koszty, wysoka jakość

Catering dietetyczny z dostawą nie musi generować wysokich kosztów. Firma cateringowa EatFit tak przygotowała swoją ofertę, żeby klienci nie musieli borykać się z nieprzewidzianymi wydatkami. Przed podpisaniem umowy warto sprawdzić, na jakie warunki zgadza się klient. Taka dieta pudełkowa ma stały koszt, nie zwiększa się ona z miesiąc na miesiąc, warto zostać tutaj klientem na dłużej i dzięki niej wypracować sobie formę i kondycję, odpowiednie zdrowie, bez zbędnych kosztów. Taka tania dieta pudełkowa to dobre rozwiązanie dla wielodzietnych rodzin, poprzez jej wykupienie niejednokrotnie można obniżyć domowe koszty przeznaczone na jedzenie. Nie kupuje się wówczas produktów zbędnych do lodówki, tylko to, co rzeczywiście sprawdzi się w żywieniu całej rodziny.

Firma cateringowa Myszków sprawdzona i dostosowana do potrzeb żywieniowych współczesnego człowieka

Żeby codzienny posiłek był atrakcyjny do spożycia, musi być nie tylko smaczny, powinien też dobrze się prezentować na talerzu. Fitcatering EatFit przyrządzany jest tak, żeby przyciągał wzrok ilością składników, kolorów. Każde takie danie ładnie pachnie, jest też łatwo przyswajalne przez organizm. Takie jedzenie pudełkowe trafia do domu na konkretny czas, jest podzielone na poszczególne dania, można wybrać ilość pudełek, które dostarczy kurier każdego dnia. Może być to w postaci trzech dań lub pięciu. Pudełko jest przystosowane do transportowania w nim jedzenia, tworzone jest z dobrych gatunkowo materiałów. Niejednokrotnie dieta pudełkowa z dostawą pozostaje w życiu współczesnego człowieka na dłużej niż jeden miesiąc.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Wrocław, Catering dietetyczny Poznań, Catering dietetyczny Gdańsk, Catering dietetyczny Łódź, Catering dietetyczny Szczecin.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.