Catering dietetyczny Radom

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Radom

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Jeżeli chcesz się zawsze zdrowo odżywiać, ale brakuje Ci czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków dla całej rodziny, Fit Catering to oferta właśnie dla Ciebie! Oferujemy diety pudełkowe w dziewięciu różnych wersjach, abyś miał możliwość wyboru idealnego rozwiązania dla siebie. Nasze usługi świadczymy w Radomiu i innych polskich miastach. Sam decydujesz o terminach i godzinach dostaw oraz ich adresach poprzez nasz kalendarz online. Catering pudełkowy przygotowuje Iwona Dembińska – szefowa kuchni z dwudziestoletnim doświadczeniem. Dania nie powtarzają się przez osiem miesięcy, dlatego nigdy się nie nudzisz.

Catering dietetyczny Radom – czy można się nim zainteresować?

Wiele osób może mieć wątpliwości, czy rzeczywiście catering dietetyczny Radom korzystne rozwiązanie. Pojawia się dużo kwestii, że jednak lepiej jest przygotowywać śniadania, obiady i kolacje w pojedynkę, gdyż tego typu opcje jak dietetyczny catering są niekorzystne cenowo. Rzeczywiście to ma swoją cenę, ale inna kwestia jest taka, że zakupy w supermarketach też nie należą do najtańszych i w dodatku musimy poświęcać na takie rzeczy ogromną ilość czasu. Ale po kolei. Istnieje wiele argumentów za tym, żeby wybrać katering Radom.

Argument 1 – nie musimy przyrządzać posiłków samodzielnie

To faktycznie wielki argument przemawiający za. Mnóstwo ludzi pewnie powie, że samodzielne przygotowywanie posiłków we własnej kuchni nie kosztuje dużo czasu. Naturalnie jeśli ktoś posiada duże doświadczenie w działaniu w kuchni, to zapewne potrafi przygotować jedzenie w krótkim czasie. Nie wszystkie osoby w ten sposób potrafią działać. A przecież zawsze musimy odżałować na to choćby trochę czasu. Teoretycznie 15 minut na zrobienie obiadu to zapewne krótko, jednak jeśli je zsumujemy, to przez cały dzień musimy na to poświęcić min pół godziny. W skali roku to całkiem wiele czasu. Jednak nie nie możemy zapomnieć, iż nie chodzi tylko o przyrządzanie posiłków. Musimy też nabyć zakupy. A to naprawdę zajmuje wiele czasu. I także są to koszty. Do supermarketu musimy pojechać najczęściej samochodem. Gotowanie i robienie zakupów to jedno, jednak trzeba te kupione rzeczy rozpakować i rozdzielić do szafek. To także dużo czasu potrafi zająć. Jeśli kupujemy coś takiego jak dieta pudełkowa Radom, to te wymienione elementy nie muszą zaprzątać naszej głowy.

Argument nr 2 – wygoda przede wszystkim

Jeśli żyjesz w ciągłym biegu i brak Ci czasu na codzienne przygotowywanie posiłku, warto będzie się zastanowić nad tym, czy dieta dowóz nie będzie znacznie lepszym rozwiązaniem. Jest to przede wszystkim wygodne i nie trzeba martwić się o to, czy w sklepie spożywczym znajdziemy coś do zjedzenia na szybko. Dlatego lunchboxy z cateringu fit będą dobrą opcją dla ludzi pracujących w biurze lub dla uczniów i studentów. Do tego można je wygodnie przenosić w torbie lub w plecaku i zjeść w wolnej chwili. Jeśli cenisz sobie wygodę, to z pewnością catering Radom jest dla Ciebie.

Argument nr 3 – nie musimy czyścić kuchni

Gdy się gotuje, to musimy ciągle sprzątać, a w rzeczywistości starczy nabyć Radom catering dietetyczny i możemy liczyć na stały ład na blatach. Jest to z pewnością dobra opcja dla osób żyjących samotnie, a także dla par, które nie chcą tracić czasu na gotowanie. Taka dieta fit jadłospis posiada bardzo zbilansowany, a co więcej, po skończonym posiłku wystarczy wyrzucić pudełko i umyć po sobie jedynie użyte sztućce.

Argument 4 – katering tego rodzaju wcale nie jest drogi

Mnóstwo ludzi twierdzi, że dieta pudełkowa to wielkie ceny i tego typu opcja nie ma ani trochę sensu. Ale z drugiej strony, codzienne zakupy w marketach również generują spore koszty, rzędu nawet kilkudziesięciu złotych dziennie. Mimo tego, mówi się, że catering dietetyczny to opcja dla ludzi mających dużo pieniędzy. A tak jak oznajmiliśmy wyżej – wystarczy usiąść i zrobić obliczenia, jak dużo pozbywamy się pieniędzy w ciągu jednego miesiąca. Dorzućmy tu nie tylko rachunki w supermarketach, ale wspomniane wyżej wydatki na benzynę, ale też restauracje – to niezwykle wygodna opcja, jednakże też kosztowna. Gdy mamy pudełka, to nie jeździmy do restauracji, bo mamy zawsze posiłki dla siebie. Nie trzeba gotować, sprzątać i dodatkowo płacić za takie przyjemności. Pamiętajmy też, że wypady do hipermarketów często kończą się zakupem rzeczy, które niekoniecznie są produktami pierwszej potrzeby, jednak skusiła nas promocja. Ze względu na to, warto się zastanowić, czy rzeczywiście katering dietetyczny to zła opcja? Radom catering dietetyczny może okazać się zdecydowanie korzystny cenowo niż standardowe możliwości. Dodatkowo taka dieta pudełkowa jest dostępna w całej Polsce, dlatego warto sprawdzić Kraków catering dietetyczny, Katowice catering dietetyczny, a także dieta pudelkowa Warszawa.

Argument 5 – jesz to, co preferujesz

Mnóstwo ludzi może powiedzieć, że tak naprawdę catering dietetyczny nie daje możliwości, byśmy jedli to, co lubimy, bo katering narzuca nam jadłospis. To nie jest prawdziwe twierdzenie! Duża liczba firm cateringowych ma do zaoferowania personalizowane spisy posiłków. Nie jesz mięsa? A może masz nietolerancję glutenu? To najmniejszy problem. Firmy cateringowe zaproponują Ci odpowiednie posiłki. Być może interesuje Cię dieta bez mąki albo dieta vegańska lub lowcarb? Nie musisz się obawiać. Wszystkie posiłki, które otrzymasz, będą odpowiednio skomponowane.Trenujesz? Wspaniale. Dostaniesz właściwe posiłki, ponieważ nasz catering dla sportowców, czy też dieta wegetariańska na mase będą odpowiednio skomponowane, gdyż kalkulatory dietetyczne dostępne na naszej stronie z pewnością pomogą w doborze diety. Nie trzeba samemu liczyć kalorii. Wszystko masz odpowiednio wyliczone i skomponowane w pożywnym posiłku. Pomyśl ile zaoszczędzać czasy! To naprawdę niebywała zaleta. Obojętnie czy wybierzesz ii śniadanie fit, czy też podwieczorek dla cukrzyka, nasza dieta pudelkowa Radom jest dla każdego.

Argument numer sześć – nie jesz nic dodatkowego

Jeśli masz codziennie przygotowaną listę posiłków, to nie musisz nic nabywać dodatkowo. Te dania są dopasowane dla Ciebie i właściwie nie potrzebujesz nic dodatkowego. Bo i po co. Wiemy, że mnóstwo kobiet i mężczyzn uwielbia podjadać pomiędzy posiłkami, jednak jeśli mamy dietę pudełkową, to zapewne w domu nie ma już przekąsek, bo przecież nic nie kupujemy! To naprawdę wielki plus. I trzeba jeszcze dodać, że znowu oszczędzamy. Wiele osób na pewno określi to jako ogromną zaletę.

Argument siedem – zanim się obudzisz, przygotowane jest śniadanie

Mnóstwo kobiet i mężczyzn rano całkowicie nie mają siły, by robić sobie śniadanie. Faktycznie nie wszyscy rano posiadają siłę do takich działań. I tu znowu przychodzi na ratunek catering dietetyczny. Wszystkie posiłki są gotowe z rana i czekają na wycieraczce. Wiele osób uważa, że jest to doskonała możliwość. Kolejny raz zaoszczędzenie dużej ilości czasu.

Argument 8 – zero głodzenia się

Dieta pudełkowa to zwykle pięć dań. Nie chodzisz na zakupy, nie masz więc w domu dodatkowych artykułów spożywczych, bo ani trochę nie są Ci potrzebne. Przez to łatwiej utrzymać właściwą sylwetkę. Ale skoro jemy aż pięć posiłków dziennie, to zapewne nie jesteśmy głodni. Nawet prosta dieta odchudzająca ma za zadanie nasycić i sprawić, że mija chęć na podjadanie. To chyba dobra wiadomość, dla tych, którzy lubią dobrze zjeść. Dotyczy to także czegoś takiego jak fit catering Radom.Teraz zostaje sprawa, który katering dietetyczny wykupić. Obecnie propozycji jest tak dużo, że naprawdę może być problem z wyborem odpowiedniej możliwości. Sprawdź dieta pudełkowa Radom opinie w Google. Przez to zerkniesz na zdania na temat różnych firm, których w Twojej okolicy zapewne jest dużo. Dla wielu kobiet i mężczyzn ważne są również ceny. Tę sferę również możesz sprawdzić. Catering Radom cennik – napisz to w Sieci i pokaże Ci się wręcz niekończąca się lista ofert i kosztów.Jeśli nadal nie jesteś pewny, co do tego, czy fit katering to rzeczywiście dobre rozwiązanie, warto będzie przeanalizować wszystkie za i przeciw, a następnie wybrać ofertę lokalnej firmy, która przemawia do Ciebie najbardziej. Zachęcamy do sprawdzenia tego, co mamy do zaoferowania, również na stronach innych miast, jak chociażby dieta pudelkowa Wrocław, Gdańsk catering dietetyczny, a także dieta pudelkowa Łódź oraz Gdynia catering dietetyczny.

Dieta na odchudzanie i nie tylko

Z nami możesz schudnąć, ale oferujemy też catering wegański, dietę dla sportowców, dla dzieci i diety eliminacyjne. Dostępna jest również bardzo modna obecnie dieta niskowęglowodanowa. Masz możliwość eliminacji poszczególnych składników i zmiany pomiędzy naszymi dietami. Zapraszamy!W Radomiu nasz catering dietetyczny oferujemy na osiedlach: Osiedle Akademickie| Borki | Brzustówka | Długojów | Długojów Górny | Dzierzków | Firlej | Glinice | Godów | Gołębiów | Gołębiów I | Gołębiów II | Halinów | Huta Józefowska | Idalin | Janiszpol | Jeżowa Wola | Józefów | Kaptur | Kierzków | Koniówka | Kończyce | Kozia Góra | Krychnowice | Krzewień | Malczew | Malenice | Miasto Kazimierzowskie | Michałów | Mleczna | Młodzianów | Młynek Janiszewski | Osiedle Nad Potokiem | Nowa Wola Gołębiowska | Nowiny Malczewskie | Obozisko | Planty | Południe | Potkanów | Prędocinek | Pruszaków | Rajec Poduchowny | Rajec Szlachecki | Sadków| Stara Wola Gołębiowska | Stare Miasto | Śródmieście | Ustronie | Wacyn | Wincentów | Wośniki | Wólka Klwatecka | Osiedle XV-lecia | Zamłynie | Żakowice |


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Sosnowiec, Catering dietetyczny Koszalin, Catering dietetyczny Siedlce, Dieta pudełkowa Warszawa.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.