Catering dietetyczny Milanówek

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Milanówek

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Milanówek – dlaczego warto z niego skorzystać?

Catering dietetyczny z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Jeszcze nie tak dawno kojarzył się głównie z celebrytami. Dziś ta usługa stała się powszechna i korzysta z niej coraz więcej osób. Jest to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla tych osób, którym zależy na zdrowym odżywianiu się i dobrze prezentującej się sylwetce. To także znakomita propozycja dla osób zapracowanych i niemających zbyt wiele czasu na codzienne samodzielne przygotowywanie posiłków. Jeśli zatem ktoś pragnie jeść zdrowo i smacznie, to dieta pudełkowa jest dla niego. Warto zatem dokładnej wiedzieć, czym ona dokładnie jest i jakie ma zalety.

Czym jest dieta pudełkowa Milanówek?

Usługa cateringowa, o której mowa to idealny sposób na utrzymanie zbilansowanej diety. Menu jest bowiem przygotowywanie pod konkretne potrzeby i oczekiwania zamawiającego. Każdego dnia pod wskazany adres dowożony jest zestaw zdrowych i smacznych posiłków na cały dzień. W ramach menu znajdują się posiłki na śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Dla osoby korzystającej z cateringu pudełkowego oznacza to brak konieczności samodzielnego przygotowywania dla siebie posiłków. Jest to zatem rozwiązanie niezwykle wygodne. Jak wspomniano, jedzenie pudełkowe cieszy się coraz większą popularnością. Wynika to z kilku konkretnych powodów. Przede wszystkim, to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Osoba korzystająca z takiej usługi nie musi już samodzielnie przygotowywać sobie posiłków, a dodatkowo w portfelu zostaje więcej pieniędzy po codziennych zakupach, ponieważ nie ma już potrzeby kupowania dużej ilości produktów spożywczych. Po drugie, catering pudełkowy to skuteczny sposób na pozbycie się złych nawyków żywieniowych. Dzięki odpowiednio zbilansowanym posiłkom przestaje się po prostu podjadać między nimi. To z kolei pozwala na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów.

Fit Catering Milanówek – dlaczego warto skorzystać?

Na rynku działa wiele firm cateringowych oferujących catering dietetyczny. Wśród nich szczególnie wyróżnić można jedną, a mianowicie Fit Catering. Jest to firma cateringowa posiadająca duże doświadczenie w zakresie przygotowywania i dostarczania diety pudełkowej. Oferta firmy kierowana jest do osób z różnymi potrzebami i oczekiwaniami. W zależności od tego, jaki cel chce się osiągnąć, każdy może dobrać idealne menu dla siebie. W swojej szerokiej ofercie firma proponuje odpowiednie diety dla osób, które pragną zarówno zredukować swoją wagę, utrzymać ją, bądź zbudować masę ciała. W zależności od własnych potrzeb wybrać można jedną z aż szesnastu diet. Firma oferuje:

  • dietę Light – idealna dla osób pragnących poprawić swój stan zdrowia i zadbać o sylwetkę,
  • dietę Odchudzającą – idealna dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy,
  • diety Active, Sport i Super Sport – idealne dla osób aktywnych i uprawiających sport,
  • diety Veggie, Veggie No Fish i Vegan – idealne dla wegetarian i wegan,
  • diety Gluten&Lactose Free, Gluten Free, i Lactose Free – idealne dla osób niemogących spożywać glutenu i laktozy,
  • diety Low Carb i Keto- idealne dla osób pragnącym zminimalizować węglowodany na rzecz tłuszczów,
  • dieta Fit Kid – idealna dla dzieci w wieku szkolnym,
  • dieta podczas ciąży Fit Mama – idealna dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących,
  • dieta Diabetic – idealna dla osób borykających się z problemem utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Tani catering dietetyczny Milanówek – czy to możliwe?

Jak wspomniano na początku, diety pudełkowe jeszcze kilka lat temu kojarzyły się głównie z celebrytami. Uważano przez to, że jest to usługa dość droga. To mit, który warto tu rozwiać. Jeśli spojrzy się na ceny różnych diet pudełkowych, to można mieć wrażenie, że nie są one niskie. Jednak szybko zmieni się zdanie, jeśli weźmie się pod uwagę, że w ramach danej ceny otrzymuje się aż pięć zbilansowanych, zdrowych i smacznych posiłków przygotowanych pod kątem indywidualnych potrzeb. Dodatkowo dostarczane są codziennie pod wskazany adres. Warto też zauważyć, że cena diety pudełkowej uzależniona jest od ilości dni, na które złoży się zamówienie. Im ich więcej, tym cena za pojedynczy dzień będzie mniejsza. Nie bez znaczenia jest również to, że catering dietetyczny z dostawą jest często dużo tańszy w porównaniu z kosztem codziennych zakupów spożywczych.

Tania dieta pudełkowa Milanówek – jakie jeszcze korzyści przynosi?

Oszczędność finansowa to nie jedyna korzyść wynikająca z cateringu dietetycznego. Wspomnieć trzeba tu również sporej oszczędności czasu. Dzięki temu rozwiązaniu można mieć po prostu więcej czasu dla siebie. Nie ma już bowiem konieczności codziennego przygotowywania dla siebie posiłków. Jest to zatem znakomita opcja dla osób zapracowanych, które po prostu nie mają zbyt dużo wolnego czasu. Poza tym jest to również bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają talentu kulinarnego i nie są w stanie przygotować sobie odpowiednio zbilansowanych posiłków.

Firma cateringowa Milanówek – jak wybrać dobrze?

Jak zatem widać, dieta pudełkowa z dostawą to świetne rozwiązanie dla naprawdę wielu osób. Warto z takiej możliwości skorzystać. Pamiętać jednak trzeba, aby zawsze wybrać doświadczoną w tym zakresie firmę cateringową. Ważne jest również, aby oferowała ona różnorodne diety tak, aby każdy mógł wybrać dla siebie taką, która idealnie wpisywać będzie się w indywidualne potrzeby. Tak właśnie jest w przypadku wspomnianej już firmy Fit Catering.


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Rybnik, Dieta pudełkowa Kielce, Dieta pudełkowa Opole, Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Gliwice.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.