Smaczna i najzdrowsza dieta Pudełkowa Częstochowa

Oferujemy Ci pyszną i zbilansowaną dietę pudełkową w Częstochowie oraz innych lokalizacjach Polski. Fit Catering zapewnia aż dziewięć różnych wersji menu, w zależności od Twoich potrzeb. Możesz wybierać spośród diet dla sportowców, wegetarian czy propozycji odchudzających. Bardzo dbamy o to, aby catering dietetyczny oparty był na składnikach najwyższej jakości. Jesteśmy pewni, że z nami będziesz zawsze najedzony i pełen energii!

Catering dietetyczny Częstochowa – sam decydujesz o swoich posiłkach

Naszą dietę pudełkową dowozimy codziennie od 4 do 8 rano przy pomocy samochodu – chłodni pod wybrany przez Ciebie adres. Dzięki kalendarzowi możesz rezygnować z poszczególnych dni diety lub zmieniać adres dostawy – również na inne polskie miasta. Dieta odchudzająca i każda inna może być konsultowana i komponowana przy udziale naszego dietetyka, który jest do Twojej dyspozycji.

W Częstochowie dowozimy nasz catering w dzielnicach: Błeszno, Częstochówka – Parkitka, Dźbów, Gnaszyn – Kawodrza, Grabówka, Kiedrzyn, Lisiniec, Mirów, Ostatni Grosz, Podjasnogórska, Północ, Raków, Stare Miasto, Stradom, Śródmieście, Trzech Wieszczów, Tysiąclecie, Wrzosowiak, Wyczerpy – Aniołów, Zawodzie – Dąbie.