Catering dietetyczny Ostrołęka

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Ostrołęka

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Ostrołęka to smak, zdrowie i wygoda zamknięte w wygodnych, jednorazowych pudełkach i dostarczone do klienta codziennie rano. Wszystkie posiłki przygotowuje się z wyselekcjonowanych produktów o najwyższej jakości, co czyni je atrakcyjnymi i różnorodnymi i, co równie istotne w diecie- smacznymi. EatFit zdaje sobie sprawę, że monotonia i rutyna oraz ciągłe wyrzeczenia zrażają do wytrwania w diecie. Dlatego kucharze i dietetycy przykładają wagę, by każdy z proponowanych wariantów dostarczał koniecznych, właściwych proporcji witamin i minerałów. Redukcja wagi lub dostarczanie odpowiedniej ilości energii sportowcom, eliminacja niektórych produktów, to cele jakie osiągnie z klientem EatFit Catering Ostrołęka. Dieta pudełkowa Ostrołęka zapewnia wysoki poziom posiłków i wsparcie klientów na każdym etapie diety. Zależy nam na satysfakcji klientów i szerzeniu świadomości społeczeństwa na temat zdrowego odżywiania.

Dieta pudełkowa pomocna w uzyskaniu wymarzonej sylwetki

Dieta pudełkowa Ostrołęka to jedna z ciekawszych opcji dla osób, które przeżyły już niejedną dietę, ale efekty były niesatysfakcjonujące lub żadne, a jednak wciąż nie poddają się w walce o wymarzoną sylwetkę. Minusem diet znanych z pierwszych stron gazet czy internetu jest ich monotonia, brak różnorodności, ogromna ilość zakazów i skłonności do podjadania. Wtedy już tylko krok dzieli nas od porzucenia diety na rzecz pysznych ale niezdrowych potraw. Catering dietetyczny Ostrołęka od EatFit zmienia to podejście.

Dieta pudełkowa to pełnowartościowe, zdrowe posiłki dostarczane do klienta w wygodnych, bezpiecznych pudełkach jednorazowych. Dania powstają z najwyższej jakości produktów zgodnie z zaleceniami dietetyków. EatFit dba o dobre wykorzystanie ziół i przypraw oraz estetykę podania, dzięki czemu potrawy zyskują restauracyjny styl. Menu jest regularnie zmieniane, co czyni je atrakcyjnym.

Catering Ostrołęka EatFit to 5 zbilansowanych posiłków dziennie, od śniadania do kolacji sprawiających przyjemność konsumentowi. Staramy się, żeby nawet w przypadku diety Light znalazły się od czasu do czasu słodkie ale zdrowe przekąski, w granicach dozwolonej liczby kalorii. Te dostosowuje się do każdego klienta indywidualnie, po przeanalizowaniu informacji umieszczonych w internetowym formularzu. Klient zaznacza w nim również alergie i preferencje pokarmowe, co pozwala na skomponowanie jadłospisu na miarę jego oczekiwań.

Odchudzanie nie jest procesem łatwym, jednak nie trzeba sobie go dodatkowo utrudniać, a pomoże nam na pewno, gdy posiłki planuje i robi za nas ktoś inny. Spożywamy znacznie mniej niezdrowych przekąsek i wysokoprzetworzonej żywności, oszczędzamy czas i poprawia się nasza jakość życia.

Z EatFit catering Ostrołęka klient decyduje też o czasie jej trwania. Z punktu widzenia dietetyków im dłuższe przebywanie na zrównoważonej diecie, tym lepiej dla organizmu. Długotrwałe ale rozsądne gubienie kilogramów jest dużo zdrowsze niż nagła utrata wagi.

Dieta pudełkowa od EatFitcatering i jej średni koszt

Czym właściwie charakteryzuje się dieta pudełkowa Ostrołęka, że stałą się tak popularną formą cateringu? Opiera się ona na dostarczeniu klientowi dziennego zestawu posiłków pod wskazany adres, a powinny być one zbilansowane, zdrowe i smaczne. Catering dietetyczny Ostrołęka spełniać ma konkretne zadania, czyli np. służyć obniżeniu wagi lub jej ścisłemu utrzymaniu, wspomagać przy schorzeniach, takich jak np. cukrzyca czy nietolerancja glutenu. Catering dietetyczny Ostrołęka oferuje dziesięć specjalnych diet, włączając w to tą najbardziej popularną, odchudzającą Dieta Light, do tego Super Sport, Veggie, Veggie Fish, Diabetic, Lactose & Gluten Free i inne.

Kucharze EatFit, niezależnie od miasta, w którym działają wybierają tylko produkty, które są świeże, ekologiczne i najwyższej klasy, co odbija się na dość wysokiej cenie cateringu. Według naszych doświadczeń wiemy jednak, że skuteczna dieta, to taka, której się przestrzega bo świetnie smakuje i zachęcająco wygląda. Dzięki temu, że jest ciekawa i zróżnicowana i atrakcyjna, łatwiej jest dostosować się do określonych zasad.

Składniki pozyskujemy wyłącznie od sprawdzonych dostawców, co ma wyraźny wpływ na jakość serwowanych potraw. Używamy wielu lokalnych produktów, ziół i przypraw, inspirując się zarówno tradycyjną kuchnią polską jak i zagraniczną.

Catering Ostrołęka to duża konkurencja, spośród której może nie być łatwo wybrać “tę jedyną”, dlatego warto spróbować menu kilku różnych firm. Opinie innych klientów znalezione w internecie lub otrzymane pocztą pantoflową również wiele mówią o danej firmie i nimi także można się zasugerować.

Na cenę cateringu składa się też liczba posiłków w diecie, jej kaloryczność, okres abonamentu (im więcej dni, tym koszt diety staje się niższy) oraz transport. Jeśli jednak dobrze policzyć kwoty jakie przeznaczamy na zakupy spożywcze oraz jedzenie w restauracjach, dieta pudełkowa Ostrołęka już nie wydaje się być tak bardzo kosztowna.

Zdrowie ma się jedno i jest ono bezcenne.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Kielce, Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Radom, Dieta pudełkowa Koszalin.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.