Dobierz dietę

Nie wiesz jaką dietę wybrać? Skorzystaj z naszego kalkulatora i w kilku prostych krokach sprawdź jaka dieta będzie dla Ciebie właściwa.

Cel treningowy

Informacje osobiste

Preferencje dietetyczne

Dieta dla Ciebie – kalkulator diety

Jak działa kalkulator dietetyczny? – Dobra dieta dla Ciebie

Kalkulator kalorii jest to narzędzie, które pozwoli ustalić Twoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Ilość kalorii na dzień jest istotną kwestią przy wybieraniu odpowiedniej diety. Wiele osób nie wie jak zacząć przygodę ze spalaniem swojej tkanki tłuszczowej. Odpowiadając więc na pytanie jak dobrac diete, warto na samym początku prawidłowo wyliczyć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Kalkulatory dietetyczne są wygodnym narzędziem, które pozwoli na bieżąco śledzić postępy oraz efekty naszej diety. Przygotowane przez ekspertów kalkulatory żywieniowe pozwolą również na sprawdzenie, jak powinna wyglądać podstawowa przemiana materii. Dobrym ruchem będzie też sprawdzenie jak wygląda oferowany przez nas catering dietetyczny. Catering na diecie to duży komfort i pozwala oszczędzić mnóstwo czasu. Nasz katering Warszawa może być świetnym rozwiązaniem dla mieszkańców stolicy.

Dieta redukcyjna kalkulator dla każdego!

Jeśli nie wiesz jak powinna wyglądać Twoja dieta optymalna kalkulator na stronie firmy Eat Fit Catering Dietetyczny pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Warto więc sprawdzić jak działa dotyczący odpowiedniej diety kalkulator. Jeśli chodzi o diety rodzaje są różne, dlatego warto porządnie się nad tym zastanowić. Po wykonaniu kilku kroków dowiesz się, jak powinien wyglądać Twój jadłospis i ile kalorii powinieneś spożywać każdego dnia. To nic nie kosztuje, a może bardzo ułatwić życie. Wykorzystując tego typu kalkulatory dieta zoptymalizowana pod nasze warunki jest na wyciągnięcie ręki. Pierwszym krokiem jest wybranie naszego celu treningowego. Istotną kwestią jest określenie czego właściwie oczekujemy. Wybrać można z trzech podstawowych opcji, czyli redukcji, utrzymania obecnej wagi lub zwiększenie masy ciała. Bez wątpienia dieta dla wegetarian będzie wyglądać inaczej niż dieta low carb. W naszej ofercie widnieje dieta na dowóz, w której dostępny jest catering wegański. Przejdźmy teraz do kolejnych etapów korzystania z naszego kalkulatora.

Kolejnym krokiem będzie uzupełnienie formularza, który dotyczy podstawowych informacji o nas. Należy tam podać aktualną wagę oraz wzrost, a także wiek i płeć. Bardzo ważne jest odpowiednie określenie aktualnej aktywności fizycznej. Dzięki temu dobór diety będzie jeszcze bardziej wiarygodny. Ostatnią rzeczą, którą wymagać będzie od klienta dieta kalkulator firmy Eat Fit, będzie poinformowanie o specjalnych preferencjach żywieniowych. Wiele osób unika niektórych produktów, dlatego też firma wychodzi na przeciw temu zjawisku. Klient może w rezultacie wybrać dietę bez mięsa, nabiału, glutenu, jaj oraz ryb. Zapewniamy, że decydując się na nasz kalkulator dieta zadowoli Państwa oczekiwania. Bez względu na to,  czy interesuje Państwa dieta dla sportowców, czy dieta bez laktozy i glutenu, każdy znajdzie u nas coś dla siebie. W ramach naszych usługi, jaką jest katering Wrocław dostępna dla naszych klientów jest dieta diabetyka oraz popularny Fit Kid, czyli zestawy dla dzieci. Podobne usługi w swojej ofercie ma również nasz katering Katowice, a także katering Gdańsk.

Kalkulator zapotrzebowania kalorycznego – czyli ile jeść żeby schudnąć?

Na chwilę obecną, aby obliczyć dzienne zapotrzebowanie kalorii nie trzeba być specjalistą. Na wielu stronach dedykowanych zdrowemu trybowi życia, znaleźć można kalkulator zapotrzebowania kalorii, który na podstawie wprowadzonych wcześniej danych, wykona obliczenia za użytkownika. Obliczeniem Twojego zapotrzebowania chętnie zajmie się również nasz katering Łódź, w gronie którego pracuje wielu ekspertów. Kalkulator diet to jednak nie jedyne rozwiązanie. Jeśli osoba chce to może takie obliczenia wykonać w swoim zakresie, gdyż nie jest to skomplikowane. Na początek warto obliczyć zapotrzebowanie energetyczne. Dzienne zapotrzebowanie kcal uzależnione będzie od wskaźnika PPM. Do jego ustalenia potrzebna będzie masa ciała w kilogramach oraz wzrost cm.

Kolejnym krokiem będzie ustalenie współczynnika aktywności fizycznej. Tutaj również może przydać się kalkulator aktywności fizycznej, jednak istnieje też możliwość samodzielnego wyliczenia. Jest to niezbędny parametr, który potrzebny będzie do wyliczenia szczegółowej wartości wykorzystywanej energii. Im dokładniej zostanie on wyliczony, tym lepszy otrzymamy wynik wskaźnika CPM. Dzięki temu dowiemy się jak wyglądać będzie nasza dieta ile kalorii będziemy musieli spożywać. Warto pamiętać, że współczynnik fizycznej aktywności zmieniać się może z dnia na dzień. Wpływ na to ma fakt, że zazwyczaj każdego dnia wykonujemy inne czynności. Dobrym pomysłem jest więc wyliczenie sobie średniej z całego tygodnia. Tu można wykorzystać kalkulator diety, który z pewnością nie zawiedzie przy wyliczaniu. Przy planowaniu przejścia na dietę warto zapoznać się usługami, które oferuje Państwu nasz katering Kraków oraz katering Gdynia.