Catering dietetyczny Starogard Gdański

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Starogard Gdański

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Firma Fitpetit od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem najlepszych opcji jeśli chodzi o catering dietetyczny Starogard Gdański. W praktyce oznacza to, że osoby zainteresowane mogą cieszyć się wprowadzaniem zdrowych nawyków żywieniowych do swojego życia, bez konieczności poświęcania temu czasu czy energii. Dieta pudełkowa Starogard Gdański jest dostarczana każdego dnia we wczesnych godzinach porannych pod wskazany w zamówieniu adres. Posiłki są świeże oraz smaczne, a dbają o to zarówno dietetycy jak również kucharze ze sporym doświadczeniem. Catering Starogard Gdański będzie idealną opcją zarówno dla osób, które z powodu dolegliwości żołądkowych czy alergii muszą wykluczyć niektóre składniki z diety jak również dla sportowców czy osób odchudzających się. Całe menu pozbawione jest żywności przetworzonej. To wyłącznie wyselekcjonowane artykuły spożywcze, które dostarczają oczekiwanych wartości odżywczych oraz energii do działania. W ofercie firmy do dyspozycji są warianty o różnej kaloryczności. Istnieje także swoboda wyboru ilości posiłków spośród trzech lub pięciu.

Catering dietetyczny – prosta metoda zmiany nawyków żywieniowych

Wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób mogłoby wpłynąć na poprawę swojego zdrowia. Niewiele jednak wie, że jest to łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Najważniejszą kwestię stanowi jedzenie. Sposób odżywiania decyduje o tym jak się czujemy oraz w jakim stanie jest nasze zdrowie. Niestety utrudnieniem, z którym wiele osób musi się zmagać jest brak czasu. Przygotowywanie całego kompletu posiłków zajmuje sporo czasu, dlatego wiele osób rezygnuje ze zmian swoich nawyków. Na te potrzeby powstał catering dietetyczny Starogard Gdański, który opiera się tylko na składnikach naturalnych czyli w pełni pozbawionych szkodliwych substancji. Przy tym wszystkim catering Starogard Gdański jest smaczny, a dbają o to kucharze z ogromnym doświadczeniem, którzy pragną, aby dieta była nie tylko z korzyścią na zdrowiu ale także pozwalała poznawać całkiem nowe smaki.W ofercie firmy EatFit znajduje się dieta pudełkowa Starogard Gdański w wielu wariantach tak, aby każdy niezależnie od swoich potrzeb czy oczekiwań był w stanie znaleźć dla siebie coś satysfakcjonującego. Asortyment zawiera między innymi propozycje stworzone z myślą o osobach aktywnych, które na co dzień ciężko trenują. W takim zestawie znajdą się dania opierające się na zwiększonej ilości białka. To pomoże w budowaniu masy mięśniowej, a także regeneracji organizmu, co jest niezbędne do poprawiania swoich wyników. Catering stanowi również rozwiązanie, które trafi w gusta osób, które walczą z nietolerancją pokarmową. Takie problemy wpływają na dolegliwości żołądkowe. Chcąc się ich pozbyć wystarczy wyeliminować z diety dany składnik. U nas znajdziesz opcje bez laktozy bądź glutenu, a także masz pełną swobodę wykluczenia każdego innego produktu ale konieczne jest poinformowanie o tym na etapie składania zamówienia. Wszystkie posiłki dostarczane są w godzinach porannych, dzięki czemu można cieszyć się dobrym smakiem już od pobudki. Zestawy zapakowane są w szczelnych pojemnikach, przez co nie ma obaw, że cokolwiek się z nich wydostanie. To oznacza, że można zabrać je ze sobą do pracy czy szkoły. To wszystko sprawia, że jest to oferta najlepsza na rynku i już teraz cieszy się nią wiele osób.

Catering dietetyczny – ile zapłacisz za dobrej jakości dietę?

Zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych dla wielu osób może nie wydawać się łatwa. W całym procesie ogromne znaczenie ma motywacja, a także posiadane zdolności. Tworzenie zróżnicowanego menu jest skomplikowane, ponieważ konieczne jest dysponowanie wiedzą z zakresu dietetyki, a także umiejętnościami kulinarnymi. Wiele osób narzeka także na brak czasu na samodzielne przyrządzanie potraw. Tutaj pojawia się inne rozwiązanie czyli catering dietetyczny Starogard Gdański. Opcja ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co wynika z jakości potraw serwowanych przez firmę. Składają się one w pełni z produktów pozbawionych chemii, co korzystnie wpływa na samopoczucie i zdrowie. Artykuły spożywcze pochodzą ze sprawdzonych dostaw i zawsze są świeże. To natomiast generuje wyższy koszt jaki należy ponieść za catering Starogard Gdański. Dieta jest jednak warta swojej ceny, ponieważ pracuje nad nią sztab specjalistów. Uzyskanie niepowtarzalnych smaków jest możliwe, dzięki skrupulatności oraz pasji kucharzy. Dobór składników według wartości odżywczych odbywa się natomiast pod okiem dietetyków. Połączenie tych dwóch kwestii to gwarancja satysfakcji i przyjemności z jedzenia.Dieta pudełkowa Starogard Gdański poza niewątpliwą oszczędnością czasu pozwala również na osiąganie atrakcyjnych rezultatów w kwestii kształtowania sylwetki. Dzieje się tak, ponieważ w ofercie znajdują się propozycje o zróżnicowanej zawartości kalorii, a także o różnych składach. Catering występuje przykładowo w wersji ograniczającej ilość węglowodanów, co sprawdzi się u osób odchudzających bądź w kategorii dla sportowców, gdzie zadbano o większą ilość białka, które to jest podstawowym budulcem mięśni. Nie zabraknie także czegoś specjalnego dla osób, które walczą z nietolerancją pokarmową. Nasza firma pozwala na wygodne i swobodne eliminowanie składników, jednak należy pamiętać o tym, aby poinformować o tym na etapie składania zamówienia. Wymiana posiłków również jest możliwa ze stosownym wyprzedzeniem.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Siedlce, Dieta pudełkowa Warszawa, Dieta pudełkowa Kraków, Dieta pudełkowa Wrocław, Dieta pudełkowa Poznań.

Województwo pomorskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.