Catering dietetyczny Wodzisław Śląski

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Wodzisław Śląski

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

EatFit jest przedsiębiorstwem prężnie działającym w zakresie oferowania najlepszego cateringu na rynku. Rozwiązania tworzone przez firmę charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, co jest szczególnie zauważalne w przypadku stosowanych składników. Catering dietetyczny Wodzisław Śląski to wyłącznie zdrowe, pozbawione sztucznych substancji produkty, dzięki którym można poprawić stan swojego zdrowia oraz samopoczucia. Dieta pudełkowa Wodzisław Śląski jest także najlepszym wyborem dla osób, które chcą przytyć lub schudnąć. Możliwe jest to, ponieważ w ofercie znajduje się catering Wodzisław Śląski w kilku wariantach kalorycznych, o odmiennych składach. Są to między innymi cateringi z mniejszą zawartością węglowodanów, bez mięsa czy o większej ilości produktów bogatych w białko. Oznacza to, że każdy niezależnie od preferencji czy celu jaki sobie ustali jest w stanie znaleźć adekwatną dla siebie propozycje, dzięki której będzie czerpał przyjemność z jedzenia oraz utrzyma dietę.

Catering dietetyczny Wodzisław Śląski pozwoli Ci zadbać o zdrowie

Brak czasu oraz pojawiające się coraz to nowe obowiązki powodują, że wiele osób boryka się z trudnością zadbania o codzienne posiłki. Zazwyczaj ludzie decydują się na gotowe, dostępne w sklepach przekąski, które są mocno przetworzone. To natomiast odbija się na zdrowiu, a także samopoczuciu. Pomysłem jak tego uniknąć jest catering Wodzisław Śląski, który składa się z pełnowartościowych posiłków, a przy tym klient nie wkłada w ich przygotowanie żadnej energii. Zestawy zapakowane w szczelnych pojemnikach transportowane są pod wybrany adres każdego dnia w godzinach porannych. Catering dietetyczny Wodzisław Śląski będzie więc na Ciebie czekał już od wczesnej pobudki. Sam zadecydujesz czy zabierzesz go ze sobą do pracy czy zjesz w domu. Zakup takiego wariantu dla siebie to niewyobrażalna wygoda, ponieważ można zaoszczędzić czas, który do tej pory spędzało się w kuchni. Można zapomnieć o męczącym robieniu zakupów, gotowaniu, a później także sprzątaniu po posiłku. Dieta pudełkowa Wodzisław Śląski to również opcja, dzięki której możliwe staje się poznawanie zupełnie nowych smaków. Kucharze dbają o to, aby zestawy każdego dnia składały się z innych potraw, co w efekcie sprawia, że dieta nie nudzi się, a Ty czerpiesz przyjemność z jedzenia.Catering Wodzisław Śląski może być traktowany również jako jeden ze sposobów radzenia sobie z nadmiarem kilogramów. Połączenie zbilansowanej, lekkiej diety z ćwiczeniami na pewno przyniesie oczekiwane efekty w szybkim czasie. Przy tym wszystkim nie ma obaw, że straci się energię, ponieważ catering dostarcza pełnego zapotrzebowania kalorycznego, przez co jest sycący. Nie ma możliwości, aby w ciągu dnia pojawił się uporczywy głód. Do dyspozycji są diety występujące w kilku kategoriach. Są rozwiązania stworzone z myślą o osobach z nietolerancjami pokarmowymi, a także opcje dostosowane do indywidualnych wymagań sportowców. Istnieje możliwość określenia liczby kalorii spośród kilku wariantów. Nie ma także żadnych przeciwwskazań jeśli chodzi o eliminacje konkretnych składników z diety.

Dieta pudełkowa Wodzisław Śląski – czy jest to opcja opłacalna?

Poszukiwanie odpowiedniego cateringu zawsze wiąże się z analizą kosztów jakie należy ponieść. Decydując się na gotową dietę, cenę należy rozpatrywać nie pod kątem porównywania jej do samodzielnego gotowania czy wykonywania zakupów. Catering dietetyczny Wodzisław Śląski łączy w sobie znacznie więcej. To kombinacja najlepszych produktów spożywczych oraz wiedzy i umiejętności specjalistów z zakresu dietetyki orz gastronomii. Każdego dnia posiłki dostarczane są świeże i smaczne, a jest to wynikiem dokładnej selekcji produktów. Nie ma tu miejsca na szkodliwe składniki lub chemię dlatego należy liczyć się z tym, że opcja ta jest nieco droższa. Jest to koszt, który jest w pełni rekompensowany, ponieważ w zamian otrzymuje się szansę zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych na zdrowe. To natomiast oznacza, że już po kilku tygodniach zauważa się zmiany w samopoczuciu. Osoby korzystające z takiej opcji mogą czuć się lekko, a przy tym nie odczuwać głodu. Catering Wodzisław Śląski tworzony jest w taki sposób, aby poza dostarczaniem wszystkich wartości odżywczych gwarantował odbiorcy także niepowtarzalny smak. Bez tego ciężko byłoby utrzymać dietę, a tym samym osiągać zamierzone rezultaty.Dieta pudełkowa Wodzisław Śląski to codziennie zupełnie inna kompozycja, przez co nie ma mowy na nudę. To natomiast ułatwia wprowadzanie zmian, ponieważ nie wiążą się one z drastycznym rezygnowaniem z ulubionych potraw. Catering pozwala również zadbać o jakość funkcjonowania układu pokarmowego. W dzisiejszych czasach często można spotkać się z różnymi nietolerancjami pokarmowymi czy alergiami, które odbierają radość z życia. U nas rezygnacja z takich składników jest możliwa i przy tym bezpieczna. Posiadamy diety pozbawione mięsa, glutenu czy laktozy. Ponadto oferujemy warianty dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji osób uprawiających sport.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Kielce, Catering dietetyczny Toruń, Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Koszalin.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.