Catering dietetyczny śląskie

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście śląskie

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Dlaczego catering dietetyczny śląskie jest coraz bardziej popularny?

Wykonywanie pracy fizycznej, nieregularne godziny pracy i częste wyjazdy to czynniki, które nie pomagają w utrzymaniu zdrowej diety. W takiej sytuacji nie mamy czasu na codzienne zakupy i spędzanie długich godzin w kuchni. Jednak osiągnięcie wymarzonej sylwetki wymaga utrzymania określonego sposobu odżywiania. Catering dietetyczny może pomóc w zmianie nawyków żywieniowych. To rozwiązanie, które oszczędza czas i pieniądze.

Dieta pudełkowa śląskie to wygodny sposób odżywania

Dieta pudełkowa z dostawą to idealne rozwiązanie dla tych osób, które mają mało wolnego czasu i nie mogą przygotowywać zdrowych posiłków w ciągu dnia. Z powodu obowiązków zawodowych często jesteśmy zmuszeni do spożywania niezdrowych przekąsek, które nie dostarczają wystarczającej ilości składników odżywczych, witamin i minerałów. Dieta pudełkowa to zupełnie inny sposób odżywania. Całodzienny zestaw składa się z 3 lub 5 zdrowych posiłków przygotowanych według ścisłego harmonogramu. Potrawy można otrzymać w najbardziej dogodnym czasie i są one od razu gotowe do spożycia. Wielu z nich nie trzeba nawet podgrzewać.

Fit catering śląskie ogranicza obowiązki domowe

Catering dietetyczny z dostawą do domu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi, dla których gotowanie nie jest pasją, lecz przykrym obowiązkiem. Jeśli wizja spędzania kilku godzin w kuchni każdego dnia jest dla nas nie do przyjęcia, naturalnie szukamy innych opcji. Diety pudełkowe dostępne na rynku pomagają uniknąć pracy, która nie należy do przyjemności dla wielu osób. Nie oznacza to, że nie mamy wpływu na nasz jadłospis. Firma cateringowa jest w stanie zaoferować kompletne menu, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów, umożliwiając codzienne spożywanie różnego typu potraw. Ma to szczególne znaczenie dla osób cierpiących na nietolerancje pokarmowe lub alergie.

Tani catering dietetyczny śląskie pomaga pozbyć się nadwagi

Jedną z grup klientów korzystających z cateringu dietetycznego są osoby, które chcą pozbyć się nadwagi lub otyłości. Aby to osiągnąć, trzeba nie tylko przyjmować mniejsze lub mniej kaloryczne posiłki, lecz zmienić swoje ogólne nawyki żywieniowe. Dietetycy i lekarze twierdzą, że dużych zmian nie można jednak dokonywać zbyt szybko. Może to wpłynąć niekorzystnie na stan zdrowia i samopoczucie.

Z pewnością nikt nie ma ochoty na codzienne aktywności, gdy czuje się niedożywiony. Dlatego dieta pudełkowa musi uwzględniać odpowiedni skład, dostosowany do wieku, płci i aktywności fizycznej klientów. Firma cateringowa dba o to, aby potrawy zawierały określoną ilość kalorii i składników odżywczych, jakie powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi każdego dnia. Dlatego catering pudełkowy można stosować stale, bez obaw o negatywne skutki zmiany jadłospisu.

Tania dieta pudełkowa śląskie to nowa jakość odżywania

Nie można zapominać, że dieta pudełkowa z dostawą spełnia wymagania całodziennego wyżywienia i ogranicza wiele obowiązków, które zajmują cenny czas w ciągu dnia. Fit catering powoduje, że nie trzeba planować zakupów, podczas których łatwo można skusić się na niezdrowe produkty. Brak ich obecności pozwala na szybsze osiągnięcie celu i przyzwyczajenie się do nowych smaków.

Nie da się ukryć, że korzystanie usług barów szybkiej obsługi nie sprzyja utrzymaniu zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Tani catering dietetyczny to zupełnie nowa jakość, niezależnie od posiłku, na który zwracamy największą uwagę. Nie trzeba wyszukiwać nowych przepisów kucharskich w celu przyrządzania pysznych i zdrowych dań. Firma cateringowa zapewnia posiłki, które nie będą monotonne, pozwolą za to okrywać zupełnie nowe sposoby wykorzystania znanych produktów. Regularnie spożywane posiłki wpłyną pozytywnie na samopoczucie i pozwolą zachować więcej energii do działania.

Nowoczesna i wiarygodna firma cateringowa śląskie

Przedsiębiorcy działający na rynku starają się przyciągnąć coraz szerszą grupę klientów do swojej oferty. Dlatego firma cateringowa oferuje możliwość wybierania różnych wariantów diet, a także ich szybką modyfikację, nawet w trakcie realizacji bieżącego zamówienia. Można też liczyć na wsparcie konsultantów lub dietetyków, którzy w rozmowie telefonicznej będą w stanie zaprezentować dania spełniające nietypowe potrzeby lub eliminujące z diety niektóre składniki.

Tani catering dietetyczny oznacza również możliwość obsługi przez Internet. W EatFit można zarejestrować swoje konto i logować się do indywidualnego panelu klienta. Dzięki temu można szybko określić swoje upodobania i zamawiać posiłki zawierające ulubione składniki. Firma cateringowa obsługuje szybkie płatności online, co jest korzyścią dla obu stron. Klient otrzymuje automatyczne potwierdzenie zaksięgowania wpłaty, a firma może przygotować dania jak najszybciej. W razie wątpliwości można też skontaktować się mailowo, aby ustalić szczegóły zamówienia, w ramach którego ma zostać dostarczona tania dieta pudełkowa.

Catering dietetyczny może być zamówiony na każdy dzień lub bez uwzględniania weekendów. W zależności od okresu, w jakim mają być przygotowywane potrawy, można liczyć na korzystne rabaty lub dodatki dostarczane wraz z zamówieniem podstawowym. W wielu przypadkach oznacza to obecność soków, warzyw i owoców, za które nie trzeba dopłacać. Dzięki temu jedzenie pudełkowe nie musi być w żaden sposób uzupełniane, oprócz codziennego nawadniania organizmu. W ten sposób można uzyskać stałą dostępność wysokiej jakości dań i zachować przyjemność spożywania posiłków z najbliższymi. Dieta pudełkowa jest najbardziej wygodnym sposobem na utrzymanie zdrowego stylu życia i warto zaprzyjaźnić się z nią na dłużej.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Gdańsk, Catering dietetyczny Łódź, Catering dietetyczny Szczecin, Catering dietetyczny Lublin, Catering dietetyczny Białystok.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.