Catering dietetyczny Łódź

Szukasz cateringu dietetycznego w Łodzi, który spełni Twoje oczekiwania? Dobrze trafiłeś! Dieta pudełkowa od Eat Fit z dostawą do domu to najlepszy fit catering w Łodzi. Jeśli poszukujesz diety pudełkowej, która oferuje najwyższy standard obsługi, darmową opiekę dietetyka i wyjątkowy smak dań, to dobrze trafiłeś. Czy wiesz, że menu naszej diety nie powtarza się przez ponad 8 tygodni? Wybierz jedną spośród naszych 9 zróżnicowanych diet w tym: Dieta niskowęglowodanowa, Dieta wegańska, Dieta dla cukrzyków, dieta bez glutenu i laktozy. Oraz nasze diety sportowe i odchudzające. Nie wiesz jak schudnąć szybko? Wybierz dietę odchudzającą light, dzięki, której bez problemu zgubisz zbędne kilogramy.

Dlaczego skorzystać z diety pudełkowej od Eat Fit?

Korzystając z naszej diety pudełkowej otrzymujesz od nas całkowicie za darmo stałą opiekę dietetyka, Wystarczy, że do nas zadzwonisz. Biuro obsługi klienta Eat Fit jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod numerem telefonu 730202334.

Nasze diety pudełkowe dostarczane są w całej Polsce transportem chłodniczym. Oznacza to, że od produkcji do dostawy prosto pod Twoje drzwi zachowany jest pełny ciąg chłodniczy zgodny z HACCP. Na terenie Łodzi i okolic dostarczamy nasz fit catering w godzinach porannych od 4:00 do 8:00

Dzielnice, w których dowozimy catering dietetyczny: Polesie, Widzew, Bałuty, Górna, Śródmieście.

Miasta w których dostarczamy catering dietetyczny Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Rzgów, Ksawerów, Justynów, Brzeziny.