Catering dietetyczny Olsztyn

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Olsztyn

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Eatfit to firma, która stara się zmienić postrzeganie na temat zdrowego odżywiania. Odbywa się to poprzez oferowanie najlepszych rozwiązań w zakresie cateringu. Osoby zainteresowane taką propozycją mają do dyspozycji catering dietetyczny Olsztyn w kilku odsłonach. To dieta pudełkowa Olsztyn dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Możliwe jest zmienianie swojej sylwetki za pomocą redukcji kalorii bądź ich dodawania. Dodatkowo wszystkie serwowane posiłki są dokładnie sprawdzane przez dietetyka pod względem wartości odżywczych. Catering Olsztyn całkowicie eliminuje składniki przetworzone, a w ich miejsce umieszczane są produkty wysokiej jakości, pozbawione chemii. W asortymencie znajdują się propozycje zarówno dla osób aktywnych fizycznie, jak również takich, które borykają się z różnymi alergiami. W razie pytań dostępny jest dietetyk, który chętnie udzieli odpowiedzi. Istnieje możliwość wykluczenia niektórych produktów z diety.

Dieta pudełkowa – rozwiązanie problemów samodzielnego gotowania

Wiele osób pragnie zmienić coś w sposobie swojego odżywiania jednak nie ma pojęcia od czego powinny zacząć. Brak wiedzy czy umiejętności nie jest jednak przeszkodą skazującą na przetworzone posiłki. Catering dietetyczny Olsztyn jest w stanie rozwiązać większość trudności i cieszyć się różnorodnymi smakami, a także możliwością poznawania zupełnie nowych smaków. Dzieje się tak, ponieważ nad przepisami czuwają zarówno perfekcyjni dietetycy z ogromną wiedzą oraz kucharze z doświadczeniem. Efektem są potrawy nie tylko smaczne, lecz opierające się na wszystkich niezbędnych wartościach odżywczych do funkcjonowania. Catering Olsztyn to ogromne ułatwienie dla osób, które na co dzień z powodu dużej ilości obowiązków nie mają czasu na to, aby samodzielnie stworzyć posiłek. Gotowe dania wykonane przy użyciu produktów zdrowych, najwyższej jakości trafiają każdego dnia pod wyznaczony adres w godzinach porannych. Można spokojnie spać dłużej ze świadomością, że czeka na nas pyszny posiłek. Dieta pudełkowa Olsztyn może składać się z samego obiadu czyli wersji biurowej bądź kompletu 3 lub 5 dań. To od klienta zależy czego potrzebuje w danym okresie. Ułatwieniem w trakcie decyzji jest także różnorodność pod względem ilości kalorii w diecie. To oznacza, że z takim jadłospisem możliwe jest osiąganie wymarzonego celu – redukcja czy budowanie masy mięśniowej. Coś satysfakcjonującego dla siebie mają także szansę znaleźć osoby, które borykają się z różnymi dolegliwościami wynikającymi z alergii czy nietolerancji pokarmowej. Wszelkie eliminowanie składników odbywa się w bezpieczny sposób, bez utraty energii czy dobrego samopoczucia. W razie jakichkolwiek pytań na temat cateringu do dyspozycji jest nasz dietetyk, który z chęcią rozwieje wszelkie wątpliwości bądź pomoże w wyborze.

Catering dietetyczny – czy warto się na niego zdecydować?

Dobre samopoczucie oraz zdrowie to kwestie, na których zależy każdemu. Niewiele osób podejmuje jednak działanie, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Wynika to przede wszystkim z braku wiedzy na temat, tego, że oba te elementy życia zależą w głównej mierze od tego co jemy. Już od dawna panuje przekonanie, że jesteśmy tym co jemy i jest w tym wiele prawdy. Dużo osób nie ma jednak czasu na to, aby przygotowywać sobie posiłki w oparciu o połączenie wymaganych mikroelementów i witamin. Nie chcąc rezygnować z korzyści płynących ze zdrowego odżywiania wystarczy przekazać to zadanie w ręce specjalistów. Firma Eatfit oferuje catering dietetyczny Olsztyn, który łączy w sobie zarówno wszystkie niezbędne produkty do funkcjonowania, a także smak, dzięki któremu utrzymanie diety to czysta przyjemność. Dzieje się tak, dzięki ogromnemu wkładowi pracy zarówno kucharzy, jak również najlepszych dietetyków, którzy każdego dnia dbają o to, aby do klientów docierały posiłki zróżnicowane i pyszne. Catering Olsztyn z racji, iż łączy w sobie wyłącznie produkty pozbawione chemii, świeże i smaczne charakteryzuje się nieco wyższą ceną. Jest to jednak koszt jaki warto ponieść, ponieważ zyskuje się znacznie więcej. Dieta pudełkowa Olsztyn pozwala raz na zawsze zapomnieć o żmudnym przygotowywaniu dań, a co za tym idzie utracie czasu. Zaoszczędzone chwile można przeznaczyć na swoje ulubione zajęcia bądź po prostu odpoczynek.

Catering dietetyczny Olsztyn to nie tylko jeden rodzaj posiłków do wyboru. W ofercie znaleźć można propozycje dostosowane do indywidualnych potrzeb czy preferencji kulinarnych. To zestawy stworzone z myślą o sportowcach czy też osobach borykających się z nietolerancją czy alergiami. Nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu, aby wyeliminować jakiś składnik z diety – przykładowo mięso czy gluten. Nie ma przy tym obaw, że straci się równowagę w zapotrzebowaniu kalorycznym czy podziale mikroelementów. Nasi dietetycy wyrównują braki, abyś Ty mógł cieszyć się sycącymi posiłkami.


Sprawdź również: Catering dietetyczny Olsztyn, Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Kielce.

Województwo warmińsko mazurskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.