Catering dietetyczny Ostróda

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Ostróda

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Zdrowa oraz pełnowartościowa dieta pudełkowa Ostróda

Catering dietetyczny Ostróda z szybką dostawą do domu

Grupa docelowa klientów cateringu dietetycznego jest niezwykle szeroka. Zazwyczaj są to osoby, które pragną pozbyć się nadmiernych kilogramów, a także rozbudować swoją tkankę mięśniową lub utrzymać smukłą oraz zgrabną sylwetkę. Tym samym jedzenie pudełkowe jest idealną propozycją dla tych klientów, którzy nie mają czasu lub nie lubią samodzielnie przygotowywać posiłków. Co więcej dania z cateringu dietetycznego są w pełni dostosowane dla osób, które cierpią na nietolerancję glutenu lub też laktozy. Z jedzenia pudełkowego mogą z sukcesem korzystać również osoby które zmagają się także z innymi schorzeniami, takimi jak niedoczynność tarczycy. Jedzenie pudełkowe jest zatem bezpiecznym rozwiązaniem, a także niezwykle praktycznym, pozwalającym na zaoszczędzenie dużej ilości czasu.

Doskonałej jakości fit catering Ostróda dla aktywnych osób

Dużym zainteresowaniem dieta pudełkowa cieszy się wśród osób szczególnie aktywnych. Wszyscy, którzy dbają o swoją aktywność fizyczną zazwyczaj zwracają również uwagę na jakość spożywanych posiłków. Ma to bardzo duży wpływ na ostateczny efekt treningów. Okazuje się bowiem, że nawet bardzo zaawansowane treningi nie przynoszą wystarczających efektów, jeżeli nie są one połączone wraz ze zdrową dietą. Dlatego dla uzyskania najlepszych efektów i to w krótkim czasie warto skorzystać z diety pudełkowej, aby dzięki temu cieszyć się rewelacyjną sylwetką, a także zgrabnym ciałem. Co więcej osoby aktywne fizycznie mają nieco inne zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze. Zazwyczaj ich dieta musi być bogata w białko, lecz także w dużą porcję węglowodanów. Tylko wówczas organizm będzie miał siły do pokonywania kolejnych trudności oraz wyzwań w czasie treningu. W związku z czym Ostróda dieta pudełkowa dla osób szczególnie aktywnych fizycznie to indywidualnie tworzone posiłki, które dostosowane są do organizmu klienta. Fit catering sprawdza się zatem w przypadku, kiedy pragniemy utrzymać doskonałą formę, a jednocześnie nie mamy czasu na samodzielne gotowanie.

Tworzony indywidualnie tani catering dietetyczny Ostróda

Dieta pudełkowa z dostawą jest wybierana także przez wszystkich klientów, którzy mają stosunkowo mało czasu na to, aby nie tylko gotować samodzielnie posiłki, lecz także realizować zakupy spożywcze. Osoby, które są mocno zaangażowane w wykonywane obowiązki zawodowe bardzo często są również przemęczone. Tym samym wykonanie posiłku może być dużym obciążeniem. W takich sytuacjach warto zdecydować się na catering dietetyczny z dostawą, aby otrzymać pyszny posiłek prosto do swojego domu. Tani catering dietetyczny umożliwia także ekonomiczne posiłki, które wykonywane są ponadto z największą starannością i przy wykorzystaniu doskonałej jakości produktów. Co więcej tania dieta pudełkowa może być idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którzy nie lubią marnować jedzenia i pragnę zamawiać tylko takie porcje, które zaspokoją ich potrzeby.

Sprawdzona oraz tania dieta pudełkowa Ostróda

Diety pudełkowe opierają się na przepisach, które są tworzone przez wysokiej jakości dietetyków. To właśnie profesjonalne podejście wyróżnia catering pudełkowy spośród konkurencji. Co więcej są to dania, które zawierają nie tylko w wysokiej jakości produkty, lecz także szereg witamin i minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dlatego z cateringu dietetycznego bardzo chętnie korzystają osoby, które posiadają różnego rodzaju uczulenia i alergię pokarmowe. Są to klienci, którzy muszą szczególnie sposób uważać na swoją dietę. Tym samym Ostróda catering dietetyczny jest odpowiedzią na wszystkie i potrzeby. Dieta pudełkowa dla alergików tworzona jest bardzo często na indywidualne zamówienie, albo w ten sposób uwzględnić wszystkie potrzeby klienta. Jednakże jest to także świetne rozwiązanie dla osób, które są w trakcie lub po przebytych chorobach. To także okres, kiedy organizm jeszcze jest stosunkowo słaby i wymaga doskonałej jakości produktów, aby mógł on się szybko zregenerować. Idealnie dopracowana dieta pozwala wzmocnić organizm, a także przywrócić mu siły witalne.

Renomowana oraz profesjonalna firma cateringowa Ostróda

Firma cateringowa, chcąc zapewnić swoim klientom najwyższy standard obsługi oferuje doskonałej jakości produkty oraz gotowe dania. Podawane są one w wyselekcjonowanych pojemnikach, które można poddać recyklingowi. Jest to zatem rozwiązanie w pełni ekologiczne. Co więcej dania z diety pudełkowe dostarczane są do klientów jeszcze ciepłe. W ten sposób istnieje możliwość ich bezpośredniego spożycia, bez jakiejkolwiek konieczności podgrzewania w mikrofalówce czy też piekarniku. Rozwiązanie jest to niezwykle wygodne zwłaszcza dla osób przebywających w pracy, lub będących poza domem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że dietę pudełkową można zamawiać nie tylko do swojego domu, lecz również do miejsca pracy lub każdego innego punktu. Firma cateringowa w pełni dostosowuje się do oczekiwań klientów także w zakresie sposobu i terminu dostarczenia potraw. Jest to zatem Idealne rozwiązanie dla zapracowanych klientów.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Gliwice, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Zielona Góra, Dieta pudełkowa Radom.

Województwo warmińsko mazurskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.