Catering dietetyczny Bydgoszcz

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Bydgoszcz

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Nie masz czasu na gotowanie, a zależy Ci na zachowaniu najlepszej formy i zdrowia? W FitCatering oferujemy aż dziewięć różnych diet pudełkowych, abyś miał możliwość dopasowania optymalnej propozycji dla siebie. Nasz catering pudełkowy działa na terenie Bydgoszczy, ale dostępni jesteśmy też w innych lokalizacjach w całej Polsce.Jeżeli interesuje Cię dieta niskowęglowodanowa, wegeteriańska, czy dieta odchudzająca – oferujemy szereg propozycji. Nasze menu nie powtarza się przez okres kolejnych ośmiu miesięcy. Dla Twojej wygody posiłki dostarczamy rano od 4 do 8 pod wskazany adres. Masz możliwość zmiany adresu i pory dostawy, jak również ominięcia kilku dni. Nasz catering dietetyczny obsługujesz samodzielnie poprzez kalendarz na stronie internetowej.

Czy catering dietetyczny Bydgoszcz jest wart uwagi? Sprawdźmy to!

Od razu chcemy oznajmić, że tak – dieta na dowóz jest naprawdę opłacalna, dlatego warto zdecydować się na nasz catering dietetyczny Bydgoszcz. Posiadamy mnóstwo argumentów za!Dużo ludzi zastanawia się czy dieta pudełkowa to fajna opcja. Pojawia się dużo argumentów, że jednak korzystniej tworzyć posiłki samodzielnie, gdyż takie opcje są drogie. Faktycznie to kosztuje, ale z drugiej strony zakupy w supermarketach też mają swoją cenę i w dodatku trzeba przeznaczyć na nie ogromną ilość czasu. To fakt, że katering Bydgoszcz jest pełnym zalet rozwiązaniem i na pewno znajdzie się idealna dieta dla Ciebie!

Argument 1 – nie musimy robić jedzenia we własnej kuchni

Faktycznie! To w sumie chyba największy argument za tym, by sprawdzić nasze przykladowe diety. Wiele ludzi może powiedzieć, że gotowanie nie zajmuje wiele czasu. Naturalnie – jeśli ktoś posiada duże doświadczenie w działaniu w kuchni to zapewne potrafi przyrządzić jedzenie w krótkim czasie. Nie wszystkie osoby jednak wiedzą, jak tak działać, szczególnie kiedy w grę wchodzi wegański jadłospis odchudzający albo dieta dla dzieci. A przecież w każdym przypadku musimy poświęcić na to czas – 7 min. na zrobienie jedzenia to faktycznie krótko, ale jeżeli podsumujemy poświęcony czas, w przeciągu całego dnia przeznaczamy na to minimalnie około 30 minut. W skali miesiąca to całkiem sporo czasu. Ale nie nie możemy zapomnieć, że nie idzie tylko i wyłącznie o gotowanie. Powinniśmy też nabyć produkty spożywcze. A to zajmuje wiele czasu. I także oznacza koszty. Do marketu musimy pojechać zazwyczaj samochodem. Gotowanie i robienie zakupów to jedno. Musimy te zakupione jedzenie wypakować, porozdzielać do szafek i tak dalej. To także mnóstwo czasu. Jeśli wybieramy coś takiego jak dieta pudełkowa Bydgoszcz, to te wymienione składowe nie są po prostu dla nas problemem.

Plus nr 2 – nie trzeba zmywać talerzy

Doprowadzanie do porządku garnków to zazwyczaj olbrzymia zmora dla licznych kobiet i mężczyzn. Faktycznie znajdzie się nieco takich, którzy kochają to czynić, ale umówmy się, że zmywanie naczyń to nie jest miła rzecz. Zapewne nie trawisz czyszczenia naczyń, w takim razie wybierz ofertę catering Bydgoszcz. Sprawdź także pozostałe miasta, gdzie dowozimy nasze pudełka – dieta pudełkowa Warszawa opinie, dieta pudełkowa Gdynia opinie czy też dieta pudełkowa Gdańsk opinie.

Plus 3 – nie musimy czyścić kuchni

Jeżeli wybierzesz w mieście Bydgoszcz catering dietetyczny, możesz posiadać ciągły porządek w kuchni. Czy to nie brzmi cudownie? Na pewno tak!

Argument numer cztery – catering tego typu wcale nie jest kosztowny

Dużo osób jest zdania, iż catering dietetyczny to duże ceny. Ale z drugiej strony kupowanie w sklepach jest również kosztowne – a do sklepów udajemy się prawie codziennie. Uznaje się, że catering dietetyczny to motyw dla bogatych. A tak jak powiedzieliśmy wcześniej – trzeba zrobić obliczenia, ile pozbywamy się pieniędzy w skali jednego miesiąca. Dołóżmy tu nie tylko zakupy w marketach, ale wymienione wyżej paliwo, jak również posiłki w restauracjach – to wygodna opcja, ale także kosztowna. Gdy mamy catering dietetyczny to nie udajemy do restauracji, bo mamy zawsze śniadania, obiady, kolacje i przekąski dla siebie. Nie trzeba przyrządzać, zmywać garów i płacić wiele kasy. Catering dietetyczny może okazać się znacznie tańszy niż typowe możliwości – w doatku kiedy interesuje Cię dobra dieta catering pudełkowy będzie najlepszą opcją.

Argument numer pięć – menu zgodnie z własnymi upodobaniami

Sporo osób może powiedzieć, że w sumie dieta pudełkowa nie daje możliwości, abyśmy spożywali, to co lubimy, bo catering narzuca swoje menu. Ależ to nie jest prawdziwe twierdzenie! Nasza firma ma do zaoferowania zróżnicowane jadłospisy. Nie jesz mięsa i potrzebne jest Ci menu dla wegetarian? A może masz nietolerancję laktozy? To najmniejszy problem – przygotowujemy również dania bez laktozy i glutenu. Nasza firma cateringowa da Ci to, co preferujesz. Nie musisz się bać. Dodatkowo wszystkie posiłki, które otrzymasz będą w 100% zbilansowane. Np. trenujesz? Świetnie, dieta dla sportowcow to nasza specjalność. Dostaniesz zbilansowane menu. Nie musisz sprawdzać makro. Wszystko masz należycie wykonane. To naprawdę ogromna zaleta. Powróćmy jeszcze do kwestii wydawania pieniędzy. Jeżeli właściwie przygotowane posiłki są dla Ciebie istotne, często musisz także dogadać się z osobą profesjonalnie przygotowującą diety – kolejne koszta. Nie ma się co dziwić, że to właśnie dieta pudelkowa Bydgoszcz jest rekomendowana dla osób, którzy są w procesie odchudzania.

Zaleta numer sześć – ani trochę nie podjadasz

Jeżeli masz każdego dnia pełną listę dań, to nie musisz nic jeść dodatkowo. Te pozycje w menu są dostosowane dla ciebie i tak naprawdę nie potrzebujesz nic extra. Mnóstwo ludzi lubi podjadać. A to batoniki po obiedzie, a to coś kompletnie różnego. Jeśli jednak posiadamy dietę pudełkową, prawdopodobnie w kuchni nie ma już przekąsek, bo przecież nie robimy zakupów! To rzeczywiście ogromna zaleta. I trzeba jeszcze dopisać, iż znów oszczędzamy. Mnóstwo osób na pewno uzna to za duża korzyść. Zatem pudełka to najlepsza dieta na odchudzanie!

Argument numer siedem – śniadanie tuż po wstaniu. Czy to nie doskonała wiadomość?

Mnóstwo kobiet i mężczyzn rano kompletnie nie mają czasu, by robić sobie śniadanie. Rzeczywiście nie wszyscy o poranku mają ochotę do takiej aktywności. I tutaj nadchodzi na ratunek dieta pudełkowa. Wszystko posiadasz rano przygotowane. Gdy się budzisz, jedzenie czeka pod drzwiami. Sądzimy, że jest to świetna zaleta, szczególnie w przypadku osób borykających się z problemami zdrowotnymi. Przy takich dolegliwościach jak cukrzyca dieta opiera się na odpowiednich godzinach spożywania posiłków.

Plus numer osiem – najesz się do syta!

Dieta pudełkowa to codziennie 5 dań. Nie chodzisz na zakupy, nie posiadasz w kuchni extra przekąsek, bo kompletnie ich nie potrzebujesz. W ten sposób łatwo zachować właściwą sylwetkę. Jednak należy podać tutaj jeszcze plus – jeśli spożywamy aż kilka posiłków dziennie, nie jesteśmy głodni. Jeśli chodzi o nasz fit catering Bydgoszcz, działa to tak samo. Jeśli interesuje Cię na przykład dieta slow carb jadłospis na cały dzień możesz sprawdzić na naszej stronie.Teraz zostaje kwestia, który katering dietetyczny kupić. Obecnie ofert jest tak mnóstwo, że rzeczywiście może być kłopot z wyborem właściwego dostawcy. Sprawdź dieta pudełkowa Bydgoszcz opinie w Google. W ten sposób dowiesz się, jakie są zdania na temat różnych ofert, których w Twojej miejscowości z całą pewnością jest sporo. Dla wielu ludzi najważniejsze są też koszty. Ten temat również można posprawdzać. Pod hasłem takim jak catering Bydgoszcz cennik znaleźć można dużo ofert, które będą dla nas odpowiednie. Jednak faktycznie nasza firma posiada ofertę, która odpowiada na różne potrzeby!Posiadasz jeszcze trochę wątpliwości, że katering dietetyczny to świetne rozwiązanie? Sprawdź koniecznie nasze propozycje również na inne miasta – dieta pudełkowa Wrocław opinie, dieta pudełkowa Łódź opinie, dieta pudełkowa Kraków opinie oraz dieta pudełkowa Katowice opinie.

Dieta pudełkowa Bydgoszcz w całym mieście

Pracuje z nami doświadczona szefowa kuchni Iwona Dembowska, która przygotowuje pyszne i zbilansowane posiłki z różnych stron świata. Możesz eliminować poszczególne składniki i konsultować się z wykwalifikowanym dietetykiem. Wszystkie diety pudełkowe dostarczamy przy pomocy chłodni, dzięki czemu nie musimy stosować żadnych substancji konserwujących.W Bydgoszczy dieta pudełkowa dostępna jest w następujących dzielnicach: Babia Wieś | Bartodzieje | Biedaszkowo | Bielawy | Błonie | Bocianowo | Brdyujście | Czyżkówko | Flisy | Fordon | Glinki | Górzystkowo | Jary | Łęgnowo | Miedzyń | Okole | Osiedle Leśne | Osiedle Tatrzańskie | Skrzetusko | Śródmieście | Stary Fordon | Szwederowo | Wilczak | Wyżyny | Wzgórze Wolności | Zawisza |


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Bydgoszcz, Catering dietetyczny Katowice, Catering dietetyczny Olsztyn, Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rzeszów.

Województwo kujawsko pomorskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.