Dieta Pudełkowa Bydgoszcz dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb

Nie masz czasu na gotowanie, a zależy Ci na zachowaniu najlepszej formy i zdrowia? W FitCatering oferujemy aż dziewięć różnych diet pudełkowych, abyś miał możliwość dopasowania optymalnej propozycji dla siebie. Nasz catering pudełkowy działa na terenie Bydgoszczy, ale dostępni jesteśmy też w innych lokalizacjach w całej Polsce.

Catering dietetyczny Bydgoszcz dla każdego

Jeżeli interesuje Cię dieta niskowęglowodanowa, wegeteriańska, czy dieta odchudzająca – oferujemy szereg propozycji. Nasze menu nie powtarza się przez okres kolejnych ośmiu miesięcy. Dla Twojej wygody posiłki dostarczamy rano od 4 do 8 pod wskazany adres. Masz możliwość zmiany adresu i pory dostawy, jak również ominięcia kilku dni. Nasz catering dietetyczny obsługujesz samodzielnie poprzez kalendarz na stronie internetowej.

Zdrowo i smacznie w całej Bydgoszczy

Pracuje z nami doświadczona szefowa kuchni Iwona Dembowska, która przygotowuje pyszne i zbilansowane posiłki z różnych stron świata. Możesz eliminować poszczególne składniki i konsultować się z wykwalifikowanym dietetykiem. Wszystkie diety pudełkowe dostarczamy przy pomocy chłodni, dzięki czemu nie musimy stosować żadnych substancji konserwujących.

W Bydgoszczy dieta pudełkowa dostępna jest w następujących dzielnicach: Babia Wieś, Bartodzieje, Biedaszkowo, Bielawy, Błonie, Bocianowo, Brdyujście, Czyżkówko, Flisy, Fordon, Glinki, Górzystkowo, Jary, Łęgnowo, Miedzyń ,Okole, Osiedle Leśne, Osiedle Tatrzańskie, Skrzetusko, Śródmieście, Stary Fordon, Szwederowo, Wilczak, , Wyżyny, Wzgórze Wolności, Zawisza