Catering dietetyczny Chełmża

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Chełmża

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Czy Fit catering dietetyczny Chełmża jest dla ciebie?

Popularność diety pudełkowej rośnie z roku na rok. Obecnie, nie tylko szkoły czy firmy zamawiają catering dietetyczny. Z pewnością każdy z nas ma chociaż jednego znajomego, który korzysta z usług firmy cateringowej. Ale czy na pewno to się opłaca? Jeśli wybierzesz EatFit, odpowiedź może być tylko jedna – tak!

Dlaczego warto wybrać dietę pudełkową Chełmża?

Diety pudełkowe z dowozem to nic skomplikowanego. Codziennie rano lub wieczorem otrzymasz od firmy cateringowej zestaw posiłków na cały dzień (zwykle jest ich pięć, ale to również możesz dostosować pod siebie). Jedzenie pudełkowejest już gotowe do spożycia. O robieniu zakupów, staniu godzinami w kuchni oraz późniejszym sprzątaniu po posiłku możesz zapomnieć! Fit catering to idealna opcja dla każdej zabieganej osoby. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić swoim bliskim, karierze lub po prostu odpocząć bez uporczywej myśli z tyłu głowy – co będzie jutro na obiad? Dieta pudełkowa zapewnia zróżnicowane posiłki, które zawierają idealną ilość kalorii dobraną indywidualnie do ciebie. Jest to oczywiście nierozerwalnie połączone z naszym zdrowiem i samopoczuciem. W końcu każdy z nas uczył się w szkole, że regularne i dobrze zbilansowane posiłki mogą czynić cuda. Wybór cateringu pudełkowego z dostawą jest nie tylko oszczędzaniem czasu, ale również ważnym krokiem w dbaniu o zdrowie.

Czy catering dietetyczny Chełmża może być tani?

Tak! Wszystko zależy od ciebie. Na rynku obecnych jest wiele firm cateringowych, które proponują bardzo zróżnicowane ceny. Powszechny jest mit, że dieta pudełkowa jest pewnego rodzaju przywilejem, a co za tym idzie, na pewno nie jest tania. Jest to bardzo mylne i szkodliwe założenie. Właśnie dlatego, większość ludzi na starcie rezygnuje z takiej diety i nie sprawdza nawet cen. Pośród wielu ofert, możemy wybrać taki catering dietetyczny Łódź, który naprawdę nam odpowiada. Tym samym oszczędzając nasz czas, który przeznaczylibyśmy na gotowanie, a przecież czas to pieniądz.

Dla kogo jest dieta pudełkowa Chełmża?

Przekonanie, że dieta pudełkowa z dostawą jest tylko dla celebrytów i milionerów jest całkowicie błędne. Dosłownie każdy z nas, ma indywidualnie dobraną dietę na wyciągnięcie ręki. Catering dietetyczny jest skierowany do zwykłych ludzi, którzy chcieliby zaoszczędzić więcej czasu lub po prostu nie lubią gotować. Tania dieta pudełkowa jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcieliby się odchudzać. Regularne posiłki o wyliczonej kaloryczności i zmniejszona ilość wypraw do sklepów spożywczych to idealne warunki, nawet dla najbardziej opornych. Pudełkowe jedzenie może być również ogromnym odciążeniem dla starszych, którym gotowanie sprawia co raz większą trudność. Nietolerancje lub specjalne diety również nie są przeszkodą. Diety dla wegetarian i wegan obecne są na porządku dziennym. Osoby z nietolerancją laktozy lub glukozy, na diecie ketogenicznej lub borykające się z utrzymaniem glukozy na prawidłowym poziomie także znajdą diety odpowiadające ich potrzebom. Catering EatFit oferuje aż szesnaście różnorodnych diet oraz możliwość własnego skonstruowania swojej diety.

Podsumowując, dieta pudełkowa z dowozem naprawdę się opłaca! Odpowiednio dobrana będzie miała pozytywny wpływ na twoje zdrowie, być może spróbujesz wielu nowych potraw oraz osiągniesz bezcenne poczucie wygody. Decyzja należy do ciebie!


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Kielce, Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Radom, Dieta pudełkowa Koszalin.

Województwo kujawsko pomorskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.