Catering dietetyczny Ostrowiec Świętokrzyski

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Ostrowiec Świętokrzyski

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Ostrowiec Świętokrzyski brzmi jak wymysł bogatych biznesmenów czy zabieganych pracowników korporacji, ale tak naprawdę sprawdza się też wśród wszystkich tych, którym zależy na zdrowym i zbilansowanym odżywianiu, a niekoniecznie mają czas i wiedzę, by zadbać o to osobiście. EatFit proponuje najwyższej klasy catering Ostrowiec Świętokrzyski. W jego skład wchodzi zestaw posiłków przyrządzanych ze świeżych produktów. Menu skomponowane przez kucharzy, we współpracy z dietetykami charakteryzują różnorodność, efektywność i wygoda. Zadowoleni klienci to nasza najlepsza wizytówka. Do wyboru jest 10 diet, szczegółowo opisanych, by nie było żadnych niejasności, m.in. odchudzająca, wegetariańska, wegańska, dla cukrzyków czy nietolerujących laktozę i gluten. Rodzic, który decyduje się na dieta pudełkowa Ostrowiec Świętokrzyski, może skorzystać też z opcji Fit Kid, która jest dietą skierowaną typowo do, nie tylko otyłych dzieci, dzięki czemu cała rodzina może śmiało żywić się w EatFit.

Czy warto przejść na catering dietetyczny?

Większość z nas zaliczyła choć raz w życiu jakąś dietę, najczęściej odchudzającą. Ci, którzy próbowali zrzucić zbędne kilogramy, wiedzą doskonale, że jest to proces trudny i czasochłonny, nierzadko też bezowocny. Często zdarza się też, że po takiej diecie szybko wracamy do pierwotnego stanu rzeczy. Dlaczego diety są takie trudne? Na psychikę negatywnie oddziaływują wszelkie nakazy, zakazy i ograniczenia, a w trakcie odchudzania jesteśmy zmuszeni rezygnować z wielu ulubionych, ale niezdrowych produktów. Kolejnym minusem diet jest często ich monotonia. Nieciekawe jadłospisy zwyczajnie nudzą. Jak zatem tego uniknąć?Catering dietetyczny Ostrowiec Świętokrzyski to zdrowie, smak, wygoda i różnorodność i już to przemawia za ich atrakcyjnością.Dieta pudełkowa Ostrowiec Świętokrzyski składa się z posiłków stworzonych tak, aby dostarczały organizmowi wszelkie potrzebne wartości odżywcze, składniki mineralne oraz witaminy. Trzeba pamiętać, że niektóre produkty podkręcają też przemianę materii, co w przypadku odchudzania ma dość istotne znaczenie. Nad prawidłowością diety czuwają doświadczeni dietetycy. Dopasowując dietę do klienta należy wziąć pod uwagę jego płeć, wiek, masę, ilość ruchu oraz ogólny stan zdrowia. Dieta pudełkowa Ostrowiec Świętokrzyski od EatFit to również wsparcie w dietach eliminacyjnych oraz dla osób z różnymi schorzeniami (np. cukrzyca czy nietolerancja glutenu).Kucharze EatFitcatering nie boją się eksperymentować ze smakiem, dlatego tworzą też zupełnie autorskie przepisy, choć inspirowane tradycyjną kuchnią polską i światową, a wszystko to zgodnie z zaleceniami dietetyków. Stosują przede wszystkim produkty najwyższej klasy, zioła i przyprawy, dzięki czemu klient dostaje ciekawy, atrakcyjny i pełnowartościowy jadłospis. Catering Ostrowiec Świętokrzyski oferuje potrawy na poziomie restauracyjnym. W przypadku diety ważna jest też oszczędność czasu i energii. Pudełka dowożone są do klienta w bezpieczny sposób, otrzymuje on od razu komplet posiłków na cały dzień. Czas, który właśnie zaoszczędził może przeznaczyć np. na sport, co w odchudzaniu jest równie ważne.

Catering dietetyczny EatFit – jaka jest cena za jakość?

Dieta pudełkowa Ostrowiec Świętokrzyski od EatFit skierowana jest do wszystkich tych, którym brakuje czasu, ale nie brakuje chęci, żeby odżywiać się w sposób zdrowy i zbilansowany.Wybór jadłospisu zależy przede wszystkim od efektu jaki chcemy uzyskać.. Większość klientów pragnie osiągnąć wymarzoną sylwetkę, zrzucić nadprogramowe kilogramy, inni potrzebują energetycznych, wysokokalorycznych posiłków w okresie wzmożonych treningów sportowych, pewna grupa klientów z kolei potrzebuje wsparcia w wypracowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. EatFit na swojej stronie internetowej umieściła kalkulator kalorii, pomagający określić ile kalorii jest nam niezbędnych do osiągnięcia celu. Tam również klient dowie się którą spośród 10 zróżnicowanych diet powinien wybrać dla siebie. dowiaduje się ile kalorii powinien spożywać i jaka dieta do niego pasuje. Dieta Light – stworzona została dla tych, którzy chcą schudnąć, Veggie dla wegetarian (oraz dodatkowe odmiany- Veggie Fish i Vegan), Diabetic dla osób chorujących na cukrzycę, Low Carb, czyli niskowęglowodanowa, Lactose & Gluten Free dla osób nietolerujących te składniki, Keto itp. Catering dietetyczny Ostrowiec Świętokrzyski posiada też opcję posiłków dla dzieci, dzięki czemu cała rodzina, bez wyjątku, może wygodnie i zdrowo się odżywiać.Zakres cen w jakich występuje catering Ostrowiec Świętokrzyski mieści się w kwocie od 40 do 100 zł na dzień, a EatFitcatering jest mniej więcej w połowie tej stawki. Na koszty wpływa ma kilka istotnych czynników: ilość kalorii w diecie, liczba posiłków, okres abonamentu, dostawa (odległości) i jakość produktów używanych w menu. W EatFit pracują doświadczeni kucharze i dietetycy, którzy doskonale wiedzą, że im dieta bardziej różnorodna, smaczna i estetyczna, tym dłużej klient chce w niej wytrwać, a skutki dla zdrowia są lepsze i długotrwałe. Korzystanie z ekologicznych, świeżych produktów podnosi koszt usługi, ale zdrowie i smak są tego warte, nie można na nich oszczędzać, zwłaszcza jeśli dieta ma być efektywna i przyjemna, a to klucz do sukcesu.


Sprawdź również: Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Kielce, Catering dietetyczny Toruń, Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Radom.

Województwo świętokrzyskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.