Catering dietetyczny świętokrzyskie

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście świętokrzyskie

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Dlaczego catering dietetyczny świętokrzyskie wpływa pozytywnie na stan zdrowia?

Catering dietetyczny przez wiele lat w Polsce był uznawany za usługę drogą i mało elastyczną. Korzystały z niego osoby zamożne, które wymagały stosowania lokalnych produktów oraz wyjątkowych przepisów kucharskich. Świat się zmienia i dziś dieta pudełkowa jest dostępna dla każdego. Zamawiają ją zarówno osoby pragnące zmniejszyć wagę swojego ciała, jak i aktywnie uprawiające sport. Jedzenie pudełkowe to zdrowy sposób odżywiania, dzięki któremu można oszczędzić czas i pieniądze.

Różnorodna dieta pudełkowa świętokrzyskie dostępna dla każdego

Firma cateringowa oferująca diety pudełkowe dba o różnorodność potraw. Przeciętny jadłospis zawiera kilkanaście dań na każdą porę dnia – śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Razem daje to 5 posiłków, które spełniają dzienne zapotrzebowanie organizmu na witaminy, minerały i składniki odżywcze.

Należy podkreślić, że dieta pudełkowa z dostawą może być dostosowana do sytuacji życiowej i stanu organizmu każdej osoby. Wśród wielu wariantów warto wymienić zestawy eliminujące niektóre składniki diety, zawierające określoną ilość kalorii lub korzystające z produktów charakterystycznych dla potraw pochodzących z różnych stron świata. Dzięki temu catering dietetyczny jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób cierpiących na różnego typu schorzenia lub wymagające stałej kontroli spożywanych produktów spożywczych.

Fit catering świętokrzyskie zapewnia zbilansowane i zdrowe posiłki

O zaletach, jakie daje fit catering, mogą przekonać się również osoby zazwyczaj spędzające czas w domu. W wielu przypadkach korzystają one z punktów typu fast food, które nie mają pozytywnego wpływu na zdrowie. Tego typu jedzenie ma dużą ilość cukru, tłuszczów i węglowodanów, natomiast małe ilości minerałów i witamin. Firma cateringowa umożliwia zamawianie zbilansowanych posiłków przeznaczonych do spożywania o określonej porze dnia. Na ten sposób odżywiania można się zdecydować nawet wtedy, gdy nie mamy wiele wolnego czasu z uwagi na dużą ilość pilnych obowiązków. Może to dotyczyć również osób opiekujących się dziećmi lub seniorami.

Tani catering dietetyczny świętokrzyskie dla osób zapracowanych

Catering dietetyczny to sposób odżywania, z jakiego można korzystać bez względu na miejsce zamieszkania i częstotliwość podróży służbowych. Posiłki są dowożone pod wskazany adres i przygotowywane ze składników gwarantujących niezapomniane wrażenia smakowe. Diety pudełkowe są pakowane w osobne pojemniki i można je spożywać nawet na zimno. Firma cateringowa korzysta z usług profesjonalnego dietetyka, dzięki któremu można zachować odpowiednie proporcje składników odżywczych i atrakcyjną cenę za zestaw dań.

Tania dieta pudełkowa świętokrzyskie bez środków chemicznych

Większość ludzi codziennie spożywa jedzenie o niepewnym składzie lub zawierające niezdrowe dodatki chemiczne. W sklepach nie zawsze istnieje możliwość dokładnej weryfikacji dostawców lub brakuje produktów, którymi jesteśmy zainteresowani. W codziennym biegu mało kto ma czas i ochotę na poszukiwanie składników w różnych sklepach i porównywanie ich cen. Dieta pudełkowa powoduje, że nie trzeba wykonywać takich czynności, ale nie ogranicza to dostępności posiłków zawierających zbilansowane składniki odżywcze.

Firma cateringowa świętokrzyskie i jej wiarygodność na rynku

Firma cateringowa dba o to, aby catering dietetyczny z dostawą był przygotowywany przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa i jakości. Składniki nie tracą swoich wartości odżywczych dzięki wykorzystaniu profesjonalnych naczyń i urządzeń gastronomicznych. Nie trzeba zajmować się sprawdzaniem terminów przydatności do spożycia produktów ani magazynować ich w większej ilości.

Bardzo ważną kwestią jest natomiast weryfikacja wiarygodności firmy cateringowej. Na szczęście można to zrobić łatwo przez Internet. Praktyka pokazuje, że firmy obecne na rynku od dłuższego czasu oferują catering dietetyczny, który zaspokoi apetyty najbardziej wymagających klientów. Jedną z nich jest EatFit, która oferuje bardzo szeroki zakres usług w atrakcyjnym przedziale cenowym.

Jedzenie pudełkowe świętokrzyskie to realne oszczędności

Catering pudełkowy to realna oszczędność, choć pozornie może się to wydawać nieprawdą. Trzeba jednak przypomnieć, że otrzymujemy kompletny zestaw posiłków, które należy spożywać co około 2-3 godziny. Nie trzeba uzupełniać jadłospisu, dlatego nie mamy szansy sięgnięcia po słodycze lub inne przekąski negatywnie wpływające na nasz budżet i organizm. W zamian tania dieta pudełkowa może zawierać koktajle owocowe lub warzywne podnoszące wartość posiłków.

O zaletach, jakie daje dieta pudełkowa, przekonało się już wiele osób w Polsce i na całym świecie. W firmie EatFit zamówienie można złożyć za pomocą wygodnej strony internetowej, na której prezentowany jest skład potraw i zdjęcia potwierdzające wysoką jakość dań. Firma cateringowa pozwala opłacać zamówienia za pomocą szybkich płatności online, dzięki czemu dostawa może zostać zrealizowana w najszybszym możliwym terminie. Później pozostaje tylko delektować się wspaniałym smakiem dań i oczekiwać utrzymania lub poprawy stanu zdrowia. Tani catering dietetyczny to usługa, którą łatwo zamówić, ale bardzo trudno z niej zrezygnować. Jest to jeden z najlepszych sposobów zdrowego odżywania dostępnych na polskim rynku.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Łódź, Catering dietetyczny Szczecin, Catering dietetyczny Lublin, Catering dietetyczny Białystok, Catering dietetyczny Bydgoszcz.

Województwo świętokrzyskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.