Catering dietetyczny Mysłowice

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Mysłowice

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Mysłowice to smak, zdrowie i wygoda zamknięte w pudełkach i dostarczone wprost pod drzwi klienta. Każdy posiłek to wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości skomponowane w sposób ciekawy i zróżnicowany, ponieważ w diecie nie ma nic gorszego i bardziej demotywującego niż nuda i rutyna. Kucharze i dietetycy dbają, by każda z 10 oferowanych przez EatFit diet spełniała wszelkie oczekiwania klienta, ale to klient decyduje o liczbie kalorii i typie diety. Zrzucanie zbędnych kilogramów, dostarczanie odpowiedniej ilości energii sportowcom, zbilansowanie spożywanych wartości odżywczych w trudnej diecie wegetariańskiej? Wszystko to ma na uwadze catering Mysłowice. Dieta pudełkowa Mysłowice to zdrowie na wyciągnięcie ręki i duża oszczędność czasu. Restauracyjny charakter posiłków dostarczanych w bezpieczny sposób punktualnie każdego dnia to zalety tego typu rozwiązań. To zadowolenie użytkowników dodaje nam skrzydeł do rozwijania działalności w kolejnych miastach w Polsce.

Dieta pudełkowa Mysłowice wsparciem w odchudzaniu

Dieta pudełkowa Mysłowice to idealna opcja dla wszystkich, którzy wypróbowali już dziesiątki bezskutecznych diet znalezionych w książkach i internecie a nie chcą się poddać w walce o utratę zbędnych kilogramów. Częstą przeszkodą w przestrzeganiu diety jest jej nieróżnorodność, dużo zakazów oraz podjadanie. Korzystając z catering dietetyczny Mysłowice, śmiało można wyeliminować te czynniki.

Posiłki dostarczane w wygodnych pudełkach do Twojego domu są stworzone z najwyższej jakości produktów przez kucharzy, w oparciu o wiedzę specjalistów dietetyków. EatFit dba, by dania były świetnie przyprawione oraz pięknie podane co nadaje im restauracyjnego charakteru. Menu jest często zmieniane, dzięki czemu nasi klienci na pewno się nie znudzą.

Catering Mysłowice to 5 zbilansowanych posiłków dziennie i nawet w przypadku Diety Light, czyli redukującej masę, masz okazję zjeść pyszną, słodką ale zdrową przekąskę, w ramach dozwolonej liczby kalorii. Co do kalorii, to dietę dopasowujemy do każdego klienta indywidualnie, zbierając wszelkie niezbędne informacje w specjalnym formularzu. Tam też zaznaczyć można wszelkie alergie pokarmowe czy preferencje żywieniowe, jak np. wegetarianizm.

Odchudzanie wcale nie musi być trudne ani pracochłonne, kiedy wszystkie posiłki przygotowuje za nas ktoś inny. Eliminujemy wówczas ilość niezdrowych przekąsek, ponieważ znacznie mniej zbędnych i niezdrowych rzeczy kupujemy w sklepie, gdy cały jadłospis otrzymujemy już z samego rana do własnego domu.

Z EatFit catering Mysłowice wybierasz nie tylko rodzaj diety ale też czas jej trwania, choć wiadomo, że im dłużej tym lepsze efekty osiągniesz i tym dłużej będą się one utrzymywać. W odchudzaniu nie chodzi przecież tylko o utratę wagi, ale też o wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych. Wkrótce samemu nauczysz się jak jeść i ile, żeby być zdrowym, ale bez wątpienia dobrze jest zacząć ze specjalistami, zwłaszcza jeśli brakowało Ci dotąd silnej woli.

Czy catering dietetyczny Mysłowice jest drogi?

Przede wszystkim należy zastanowić się czym jest dieta pudełkowa Mysłowice. Otóż jest to typ cateringu, który obejmuje zestaw zdrowych i zbilansowanych posiłków, skomponowanych zgodnie z zaleceniami dietetyków tak, by spełniały swoje konkretne zadania. I tak catering dietetyczny Mysłowice ma w swojej ofercie dziesięć specjalnych diet, w tym ta najbardziej popularna, Dieta Light, do tego Super Sport, Veggie, Veggie Fish, Diabetic, Lactose & Gluten Free itp. Każda z nich ma inne zadanie, ale wszystkie mają wspomóc zdrowe odżywianie.

Produkty, których używa EatFit są świeże, ekologiczne i najwyższej klasy, co przekłada się na cenę cateringu. Wierzymy, że skuteczna dieta, to taka, która po prostu świetnie smakuje. Dzięki temu, że jest różnorodna łatwiej wytrwać na niej, nie sięgając po niezdrowe przekąski i nie wracając do poprzednich, złych nawyków.

Staramy się kupować produkty u sprawdzonych dostawców, co przekłada się na jakość serwowanych potraw. Chcemy, by miały one restauracyjny charakter, czyli smakowały i prezentowały się obłędnie, a nie straszyły zwiędniętą sałatą.

Catering Mysłowice to ogromna konkurencja, warto więc spróbować menu kilku różnych firm, żeby wybrać to co najlepiej trafia w nasze indywidualne gusta smakowe. Można też kierować się opiniami innych klientów, co w ostatnich czasach mocno kształtuje rynek.

Na cenę cateringu składa się również liczba posiłków w diecie, jej kaloryczność, okres abonamentowy (im dłuższy, tym koszt diety staje się niższy) oraz dostawa. Jeśli jednak podliczyć ile wydajemy pieniędzy na zakupy spożywcze w marketach i jedzenie w restauracjach, dieta pudełkowa Mysłowice już nie wydaje się być tak bardzo droga.

Zdrowia nie powinno przeliczać się na złotówki, za to koniecznie należy zadbać o nie najszybciej jak się da. Odpowiednia dieta i właściwa dawka ruchu, brak używek, brzmi banalnie ale to właśnie w tym tkwi klucz do lepszego życia.


Sprawdź również: Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Opole, Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Zielona Góra.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.