Dieta wcale nie musi być nudna, dlatego dieta pudełkowa Kalisz tak bardzo dba o to, żeby menu było ciekawe, często zmieniane, świeże, smaczne i skuteczne, niezależnie czy dieta to konieczność zdrowotna czy indywidualna decyzja. Catering Kalisz od EatFit to wysoka jakość ekologicznych produktów oraz jadłospis opracowany przez kucharzy wspólnie z dietetykami. Klient ma szansę wybrać odpowiednią ilość kalorii oraz posiłków, wyeliminować niechciane składniki. Spośród 10 diet takich jak: Light, Super Sport, Veggie, Veggie Fish, Vegan, Low Carb, Keto, Diabetic, Gluten & Lactose Free czy Kid Fit, na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego. Każdy, kto chce oszczędzić swój czas oraz zadbać o swoje samopoczucie, powinien chociażby spróbować, jak smakuje dieta pudełkowa Kalisz. Zdrowie, smak i wygoda to hasła przewodnie, którymi kieruje się catering dietetyczny Kalisz od EatFit, zaś opinie zadowolonych klientów to najlepsza wizytówka.

Catering dietetyczny – dlaczego warto z niego skorzystać?

Catering dietetyczny to innymi słowy dieta pudełkowa- bardzo popularny w ostatnich latach trend w żywieniu. Najprościej mówiąc to zestaw zbilansowanych, zdrowych posiłków dostarczanych każdego dnia na wskazany adres w jednorazowych opakowaniach, gotowy do spożycia lub podgrzania.

Catering dietetyczny Kalisz od EatFit to idealna opcja dla wszystkich mieszkańców stolicy, którzy mają problem z utrzymaniem diety lub nie mają czasu na przyrządzanie zrównoważonych posiłków, a zależy im na zdrowiu. Nie od dziś wiadomo, że jedzenie to nie tylko energia dostarczana ciału, odpowiada też za sprawność intelektualną, piękne ciało, cerę, włosy, paznokcie, kondycję fizyczną, odporność na choroby etc. Łatwy dostęp do niezbyt pożywnych fast foodów, wysokokalorycznych przekąsek i brak ruchu sprzyjają otyłości i pogorszeniu stanu fizycznego organizmu.

Catering Kalisz to samo zdrowie zamknięte w pudełkach. Korzystając z prostego kalkulatora diety do każdego indywidualnego klienta zostanie dobrana odpowiednia ilość kalorii. Spośród dziesięciu zróżnicowanych diet można też samemu zdecydować się na konkretną opcję, a do wyboru są diety Light, Super Sport, Veggie, Vegan, Keto, Low Carb i szereg innych. Dietetycy i kucharze dbają o to, by diety były nie tylko zdrowe i wartościowe, ale też smaczne, dzięki czemu klient chętniej będzie podchodził do nich każdego dnia. Monotonia popycha osoby odchudzające się do odstępstw od diety, żeby zmienić smak, lub z tęsknoty za niezdrowymi produktami. Dlatego właśnie różnorodność w diecie eliminuje ten problem.

Dieta pudełkowa Kalisz to oszczędność czasu, wygoda i wprowadzanie zdrowych nawyków żywieniowych. Z czasem klienci sami już wiedzą jakie składniki można ze sobą łączyć a jakich nie, jakich produktów należy stanowczo unikać, jakie wielkości posiłków są dla nich wskazane. Nikt nie korzysta z cateringu całe życie, ale ciągle przybywa nam nowych, coraz bardziej świadomych klientów.

Catering dietetyczny EatFit – jakość w rozsądnej cenie

Ceny cateringu dietetycznego różnią się zależnie od firmy oraz od wariantu diety na jaki decyduje się klient. Nie bez znaczenia jest też liczba kalorii, wysokokaloryczne posiłki będą droższe niż te, które mają pomóc klientowi zrzucić zbędne kilogramy. Ważna jest też ilość posiłków, a firmy cateringowe proponują zazwyczaj od trzech do nawet sześciu dziennie. Należy też wspomnieć o dietach specjalistycznych. Niestety, wszelkie diety wykluczające, np. wegańska czy wegetariańska będą droższe, z uwagi na konieczność używania zamienników, podobnie rzecz ma się z dietami dla osób z różnymi przypadłościami zdrowotnymi jak cukrzyca czy nietolerancja glutenu i laktozy. Catering Kalisz to także cena samej dostawy, im więcej kilometrów, tym cena wyższa, jednak przy zamówieniu dla większej grupy ludzi na ten sam adres- koszt się równoważy.

Dieta pudełkowa Kalisz to nie musi być wygórowany wydatek, pamiętajmy, że robiąc zakupy spożywcze, wydajemy pieniądze na wysokoprzetworzoną żywność, niezdrowe przekąski i rzeczy, których naprawdę nie potrzebujemy, ale zainteresowały nas na trasie między pieczywem a mlekiem.

EatFit to grupa wyspecjalizowanych kucharzy i dietetyków, którzy wspólnie komponują zbilansowany jadłospis z produktów najwyższej jakości, świeżych, ekologicznych, prosto od sprawdzonych dostawców, co ma istoty wpływ na klasę serwowanych posiłków. Chcemy by nawet domowe potrawy miały restauracyjny charakter. Oferujemy autorskie przepisy sięgające inspiracją do kuchni polskiej, orientalnej, włoskiej, hiszpańskiej i wielu innych. Nie boimy się łączyć nietypowe składniki, ale dbamy, by nie przesadzić, ponieważ z naszych usług korzystają ludzie o różnych gustach i preferencjach.

Catering Kalisz od EatFit nie ma wygórowanej ceny, uważamy, że jest ona adekwatna do poziomu jaki reprezentują nasze dania, wiemy bowiem, że jest to coś co zatrzyma przy nas naszych klientów i zdobędzie nam nowych.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Szczecin, Dieta pudełkowa Lublin, Dieta pudełkowa Białystok, Dieta pudełkowa Bydgoszcz, Dieta pudełkowa Katowice.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

5/5 - (84 Ocen)