Catering dietetyczny Oborniki

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Oborniki

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Dlaczego catering dietetyczny Oborniki jest tak chętnie wybierany przez wymagające osoby?

Inwestowanie we własne zdrowie bez wątpienia może przynieść nam wiele korzyści. Możemy dzięki temu nie tylko poprawić swój wygląd, ogólny stan zdrowia, ale także odporność, dzięki czemu będziemy o wiele rzadziej popadać na wszelkie infekcje. Jednym z kluczy, który musimy mieć w tym celu, jest zbilansowana dieta, nie każdy jednak wie, jak przygotować codzienne posiłki tak, aby były idealnie zbilansowane. Catering dietetyczny może okazać się w tym celu idealnym rozwiązaniem, bo nie będziemy musieli samodzielnie przygotowywać posiłków dla siebie w taki sposób, aby były rzeczywiście odpowiednie dla naszego organizmu. Dieta pudełkowa jest nie tylko zdrowa, ale także smaczna, co powoduje, że po każdy posiłek sięgamy z ogromną przyjemnością. Jedzenie pudełkowe nie tylko zostanie dla nas przygotowane, ale także dostarczone nam pod same drzwi, co pozwala na ogromną wygodę.

Dieta pudełkowa Oborniki rozwiązanie smaczne i nowoczesne

Catering pudełkowy jest rozwiązaniem nie tylko smacznym, ale także bardzo nowoczesnym. Nie od dzisiaj wiadomo, że pracujemy coraz więcej i mamy coraz mniej czasu na przygotowywanie posiłków dla siebie. Nie musimy jednak zadowalać się jedzeniem śmieciowym, tylko zainwestować w rozwiązanie, które pozwoli nam na jedzenie posiłków w pełni wartościowych każdego dnia. Dieta pudełkowa z dostawą zostanie nam nie tylko przygotowana wedle zamówienia, ale także przede wszystkim nie będziemy musieli nigdzie chodzić, aby odebrać swoje posiłki. Firma, do której się zwrócimy, zadba o to, abyśmy mieli dostarczony posiłek każdego dnia pod wskazany adres, co jest niewątpliwie niezwykle wygodne.

Fit catering Oborniki, jak odpowiednio go dobrać?

Przede wszystkim musimy wiedzieć, że kluczowym elementem jest dobranie wariantu diety, który będzie dla nas odpowiedni. Tylko taka dieta będzie w stanie rzeczywiście pomóc nam nie tylko poradzić sobie z niedoborami witamin, ale także, jeśli chodzi o poprawę ogólnego samopoczucia i wyglądu. Bardzo wiele osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, decyduje się na skorzystanie z takich rozwiązań, jak catering dietetyczny z dostawą. Nie tylko mają pewność, że dzięki temu będą w stanie osiągnąć swój cel, ale także, że nie będzie to odbywało się kosztem zdrowia, bo nadal równowaga witaminowa zostanie zachowana. Bardzo ważnym czynnikiem jest także fakt, że diety pudełkowe są nie tylko zdrowe, ale także bardzo smaczne, co powoduje, że nadal możemy odczuwać przyjemność z jedzenia mimo diety.

Tani catering dietetyczny Oborniki, co ma nam do zaoferowania?

Tani catering dietetyczny, to nie tylko możliwość jedzenia posiłku każdego dnia, który jest w pełni wartościowy, ale także nie musimy obawiać się, że będziemy zmuszeni jeździć po niego, co z braku czasu może okazać się bardzo kłopotliwe. Tutaj firma nie tylko przygotuje dla nas posiłek, ale także dostarczy nam go pod same drzwi. Jest to bardzo ważne, kiedy chcemy mieć pewność, że mimo braku czasu będziemy w stanie odżywiać się zdrowo i bardzo smacznie, bo posiłki są na tyle dobrze przyrządzone, aby każdy nie tylko nimi dostarczał organizmowi niezbędne witaminy, ale także, aby każdego dnia odczuwać wielką przyjemność z jedzenia.

Tania dieta pudełkowa Oborniki, komu sprawdzi się szczególnie dobrze?

Tania dieta pudełkowa sprawdzi się szczególnie świetnie tym osobom, które nie mają możliwości samodzielnie przygotowywać dla siebie posiłku. W ofercie znajdziemy także takie warianty diety, które sprawdzą się osobom cierpiącym na alergie pokarmowe, a także dla osób aktywnych. To w tych przypadkach szczególnie musimy zadbać o to, aby nasz organizm otrzymywał posiłki pełnowartościowe i zbilansowane, aby mieć energie do aktywności. Ponadto musimy wiedzieć, że dieta pudełkowa jest w stanie zadbać o nasz wygląd, samopoczucie, a także dostarczyć nam wiele energii do działania. To bowiem głównie niedobory witamin są przyczyną naszych problemów ze zdrowiem i warto je wyeliminować.

Firma cateringowa Oborniki, jaka powinna być?

Idealna firma cateringowa nie tylko na nasze zlecenie przygotuje nam wartościowe posiłki, ale także zatroszczy się o to, aby każdego dnia zostały dostarczone do klienta. Nawet więc te osoby, które nie mają czasu, mają szansę odżywiać się zdrowo i smacznie. Musimy wiedzieć, że catering dietetyczny nie tylko zajmie się przygotowaniem posiłków, ale także możemy poprosić o pomoc w zakresie doboru odpowiedniej diety dla siebie. Jest to bardzo ważne, kiedy chcemy mieć pewność, że dieta, jaką dla siebie wybierzemy, będzie odpowiednia pod każdym względem. Każda osoba potrzebuje bowiem zupełnie innych rozwiązań, aby uznać, że dieta jest dla niej idealna. Wszystko zależy bowiem od stanu zdrowia, ewentualnych uczuleń na poszczególne składniki, ale także od aktywności fizycznej, jaką mamy w ciągu dnia. Tylko tak możemy wybrać dla siebie taką dietę, która będzie dla nas wprost idealna i w pełni wartościowa.


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Radom, Dieta pudełkowa Koszalin, Catering dietetyczny Kraków, Catering dietetyczny Poznań.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.