Catering dietetyczny Pobiedziska

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Pobiedziska

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Czy catering dietetyczny Pobiedziska może pomóc nam schudnąć?

Catering dietetyczny może nie tylko zmienić nasz wygląd, samopoczucie, ale także pomoże nam pozbyć się zbędnych kilogramów. Nie od dzisiaj wiadomo, że to właśnie dieta pozytywnie wpływa na organizm, a w połączeniu z aktywnością fizyczną, a także starannym dobraniem składników, będziemy w stanie schudnąć tyle, ile tego oczekujemy. Z tego też powodu dieta pudełkowa jest tak chętnie wybierana przez sportowców, a także osoby, które chcą zadbać o swoją sylwetkę, nawet jak do tej pory schudnięcie nam się nie udawało. Jedzenie pudełkowe jest także idealną propozycją dla każdej osoby, która na co dzień nie ma czasu na gotowanie, bo dzięki możliwościom, jaką daje nam dieta pudełkowa mamy zapewniony zdrowy i smaczny posiłek każdego dnia, którego sami nie musimy przygotowywać.

Dieta pudełkowa Pobiedziska, czym musimy sugerować się w wyborze?

Catering pudełkowy musi zostać przez nas prawidłowo dobrany, aby nam się sprawdził. Dzięki temu będziemy pewni, że poprzez posiłki będziemy dostarczać organizmowi to, czego potrzebuje do funkcjonowania. Musimy mieć świadomość, że każda osoba w zależności od tego, jaki styl życia prowadzi, musi mieć dobraną taką dietę, która będzie w stanie sprostać stylowi życia. Chodzi tutaj nie tylko o wiek, płeć, styl życia, ale także poziom aktywności fizycznej, jaki osiągamy w ciągu dnia. Ze względu jednak na to, że dieta pudełkowa występuje w tak wielu opcjach do wyboru, możemy mieć pewność, że bez problemu dobierzemy dla siebie taką opcję, która będzie dla nas odpowiednia. Kiedy nie wiemy, jaki wariant diety wybrać, to warto poprosić o pomoc pracownika firmy cateringowej, który dobierze dla nas odpowiednią opcję, jeśli chodzi o dietę.

Fit catering Pobiedziska, dla kogo okaże się opcją idealną?

Dieta pudełkowa z dostawą była niegdyś najchętniej wybierana przez sportowców, jednak musimy wiedzieć, że obecne ceny diet, a także zdecydowanie lepsza dostępność sprawiły, że fit catering jest dostępny dla wszystkich. Warto więc z niego skorzystać, kiedy nie mamy czasu na gotowanie, ale także nie wiemy, jak ostatecznie komponować dietę, aby była właściwa i idealnie dobrana do naszych potrzeb. Jest to bardzo ważne, bo to właśnie dietą jesteśmy w stanie zapełnić wszystkie składniki odżywcze, a także zadbać o naszą odporność, co jest ważne, kiedy chcemy w każdym momencie czuć się świetnie.

Czy tani catering dietetyczny Pobiedziska jest tym, w co warto zainwestować?

Tani catering dietetyczny może być alternatywą, która sprawi, że będziemy mieć świadomość dbania o nasze zdrowie w każdym momencie. To poprzez jedzenie jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi to, czego potrzebuje, aby prawidłowo funkcjonować. Zbilansowana dieta jest jednak trudna do skomponowania i nie każdy ma wiedzę, jak to robić. Diety pudełkowe są jednak dostępne dla wszystkich i to w niezwykle korzystnych cenach, co sprawia, że nie musimy samodzielnie komponować dla siebie diety. Zrobi to na nasze zlecenie firma cateringowa, która nie tylko przygotuje dla nas posiłek, ale także nam go dostarczy, co jest bardzo wygodne.

Tania dieta pudełkowa Pobiedziska, kiedy warto się nią zainteresować?

Tania dieta pudełkowa powinna być naszą pierwszą myślą, kiedy wiemy, że nie będziemy w stanie samodzielnie przygotować dla siebie wartościowych posiłków. Dzięki temu, że to właśnie catering dietetyczny z dostawą zostanie nam dostarczony każdego dnia w formie posiłków na cały dzień, będziemy mieć zapewnione smaczne, ale co najważniejsze zdrowe posiłki. Kiedy chcielibyśmy samodzielnie je przygotowywać, to musielibyśmy liczyć się z tym, że niestety nie tylko musielibyśmy zatroszczyć się o przygotowywanie posiłków samodzielnie, ale także o wyszukiwanie składników potrzebnych w tym celu. Nie każdy ma aż tyle czasu, jednak to nie powód, aby serwować sobie posiłki, które nie są dla nas wystarczające.

Firma cateringowa Pobiedziska, jak ją dobrze wybrać?

Firma cateringowa, aby była w stanie zapewnić nam posiłki w pełni wartościowe, a także starannie dobrane do naszych potrzeb, musi mieć diety pudełkowe w wielu różnych rodzajach. Jest to bardzo ważne, aby móc dostosować konkretną opcję do naszego stylu życia, a także poziomu aktywności fizycznej, ale także do naszych potrzeb. Warto także zwrócić uwagę, czy firma trudniąca się cateringiem ma także diety, które będą w stanie wykluczyć składniki, które nas uczulają, bo tylko tak nie będziemy narażać się na przykre objawy związane z jedzeniem tego, co nam nie służy. Możemy jednak skorzystać z usług firmy, która nie tylko będzie przygotowywała potrawy z wyselekcjonowanych składników, każdego dnia nam je dostarczy, ale także nie będziemy musieli płacić za tę usługę takich kwot, jakich nie jesteśmy w stanie przeznaczyć.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Siedlce, Dieta pudełkowa Kraków, Dieta pudełkowa Poznań, Dieta pudełkowa Łódź, Dieta pudełkowa Lublin.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.