Catering dietetyczny Rakoniewice

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Rakoniewice

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Tania dieta pudełkowa Rakoniewice – różnorodne i pyszne posiłki

Dieta pudełkowa jednorazowo całe potrzeby żywieniowe na cały dzień dla jednej osoby. Są one przygotowywane codziennie świeże i dostarczane tego samego dnia, nie są mrożone. Podopieczny otrzymuje więc codziennie wcześnie rano wymaganą dzienną porcję, która całkowicie pokrywa zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Catering dietetyczny składa się z 5 posiłków, w tym zdrowego śniadania, zdrowej przekąski, dwóch zdrowych obiadów i zdrowej kolacji. Większość dostawców ma możliwość dobrania dziennej porcji do konkretnej diety, np. pudełka z posiłkami wegańskimi czy pudełka z posiłkami bezglutenowymi. Dodatkowo dzienne racje żywnościowe są skonfigurowane według liczby kalorii, zgodnie z zasadą: im więcej kalorii, tym bardziej rozbudowane poszczególne posiłki.

Tani catering Rakoniewice to same zalety

Dieta pudełkowa to ogromna oszczędność czasu oraz świeżość przygotowanych posiłków. Klient nie musi planować swojej diety, ponieważ jest to robione już przy samym zamówieniu. Klient nie musi kupować składników, ponieważ catering dietetyczny jest dostarczany w postaci gotowej. Ponadto nie marnuje się żaden składnik, ponieważ składniki są już porcjowane przez dostawców. Ponieważ porcje posiłków są dostarczane codziennie na cały dzień, klient otrzymuje świeżość, która jest nieosiągalna w przypadku mrożonek. Takie pudełka na posiłki przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które chcą spożywać zdrowe i zbilansowane posiłki przez cały dzień. Tutaj można by pomyśleć zwłaszcza o osobach, które dużo pracują lub spędzają kilka dni w tygodniu w hotelach i biurach i nie mają dostępu do prostych urządzeń kuchennych. Firma cateringowa Rakoniewice opracowuje catering dietetyczny Rakoniewice w zależności od indywidualnych wytycznych klienta. Fit catering powinien być przede wszystkim smaczny i dostarczać cennych składników odżywczych, które dają energię na cały dzień. Każdy klient może wybrać odpowiednią dla siebie dietę, która spełni jego wymagania kaloryczne. EatFitCatering.pl to najlepszy catering dietetyczny na rynku, który jest polecany przez tysiące zadowolonych klientów.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Zielona Góra, Catering dietetyczny Sosnowiec, Catering dietetyczny Siedlce, Dieta pudełkowa Kraków.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.