Catering dietetyczny Puszczykowo

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Puszczykowo

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Puszczykowo w praktyce: najważniejsze fakty

Catering dietetyczny stanowi zagadnienie, z którym każdy z nas spotyka się coraz częściej. Reklamy, informacje z mediów oraz opinie w Internecie brzmią bardzo przekonująco, ale co faktycznie należy wiedzieć zanim zdecydujemy się na jedzenie pudełkowe? O tym wszystkim w dzisiejszym artykule.

Dieta pudełkowa Puszczykowo – co to jest w praktyce?

Popularny na zachodzie i w Polsce catering pudełkowy polega na tym, że codziennie do Twojego domu przyjeżdża kurier ze świeżą dostawą jedzenia zapakowanego w pudełka. Tego rodzaju posiłki tworzą specjalną dietę, jaka może pozwolić Ci np. zrzucić kilogramy, utrzymać wagę czy też poprawić sposób odżywiania. Fit catering oznacza w praktyce szereg różnych możliwości i wiele ciekawych opcji, ponieważ masz do wyboru nie tylko rodzaj serwowanej diety, ale również ilość dań. Dieta pudełkowa pozwala zaoszczędzić czas, który byłby wykorzystywany na zakupy spożywcze, przygotowywanie posiłków czy sprzątanie po gotowaniu. Dla osób zapracowanych oraz z małą ilością wolnego czasu Łódź catering dietetyczny z dostawą stanowi naprawdę dobrą opcję.

Tani catering dietetyczny Puszczykowo: a jeżeli ja się nie odchudzam?

W Polsce dieta pudełkowa z dostawą może kojarzyć się z wysokimi kosztami oraz z odchudzaniem. Co jednak jeżeli wcale nie chcesz stracić kilku kilogramów, a Twoje możliwości finansowe nie są zbyt duże? Czy tani catering dietetyczny jest w ogóle możliwy? Okazuje się, że tak. Co więcej, diety pudełkowe nie muszą być wcale skoncentrowane na samym odchudzaniu. Na stronie internetowej https://eatfitcatering.pl/ można znaleźć szereg ciekawych opcji – m.in. dla sportowców, wegan, kobiet w ciąży czy osób, które nie tolerują glutenu. Wszystkie te przypadki wymagają indywidualnego podejścia do jedzenia, dlatego też profesjonalna firma cateringowa zadba o to, by tania dieta pudełkowa została odpowiednio dostosowana do potrzeb konkretnej grupy osób. Oznacza to w praktyce, że właściwie każdy może zdecydować się na catering pudełkowy z dostawą.

Tania dieta pudełkowa Puszczykowo: jak wybrać?

Jeżeli jesteś już zdecydowany na catering dietetyczny z dostawą, pora przejść do konkretów. Jak wybrać dietę, aby czuć się w pełni usatysfakcjonowanym z wyboru? Możliwości jest przecież naprawdę wiele, ale żołądek masz jeden… Od czego zacząć? Przede wszystkim określ swoje indywidualne preferencje oraz ograniczenia. Skonsultuj się z lekarzem, jeżeli na coś chorujesz i wypełnij wstępny formularz, dzięki któremu zostanie dobrana Ci najlepsza dieta. Link do formularza: https://eatfitcatering.pl/dobierz-diete/. Zadbaj koniecznie o to, by nawet w diecie redukcyjnej dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość kalorii, ponieważ głodówki wcale nie stanowią dobrego środka do odchudzania. Nie wielka liczba kalorii spożytych w ciągu dnia w przyszłości może odbić się negatywnie na zdrowiu. Decydując się na dietę pudełkową, warto też wybrać odpowiednią firmę cateringową, która ma kontakt z dietetykiem i posiada dobre opinie. Jakość dowożonego cateringu ma również duże znaczenie – podobnie jak jego kaloryczność.


Sprawdź również: Dieta pudełkowa Opole, Dieta pudełkowa Gliwice, Dieta pudełkowa Zielona Góra, Dieta pudełkowa Sosnowiec, Dieta pudełkowa Siedlce.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.