Catering dietetyczny Bełchatów

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Bełchatów

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Nasze codzienne spożywanie posiłków ma kluczowe znaczenie dla naszego samopoczucia, poziomu energii oraz wyglądu. Istotne jest przysłowie „jesteś tym, co jesz”. W naszej ofercie cateringu dietetycznego kierujemy się przede wszystkim wpływem jedzenia na zdrowie. Oferujemy różne diety pudełkowe, które zapewniają pełnowartościowe posiłki, sycące i bogate w doznania kulinarne. Nasza dostarczana dieta pudełkowa sprawia, że każdy dzień jest wyjątkowy. Usługa dostępna jest nie tylko w Bełchatowie, ale i w innych miastach na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne opcje, w tym dietę wegetariańską, plany dla sportowców oraz propozycje niskokaloryczne. Dbamy o to, by każde zamówienie diety zawierało wyłącznie najlepsze składniki, co gwarantuje satysfakcję. Oferujemy także dostępny catering bez glutenu. Sprawdź nasze propozycje i przekonaj się, jak zdrowe odżywianie może wpłynąć na Twoje życie. Z nami Twoje posiłki będą zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Czym wyróżnia się catering dietetyczny Bełchatów i czy warto w niego zainwestować?

Opinii na temat Bełchatów catering dietetyczny jest wiele. Niektórzy trwają przy tym, że jedyną opcją uznawaną jako najtańsza jest samodzielne przyrządzanie sobie dań. Od długiego już czasu rozważania te są zbędne, ponieważ jedzenie pudełkowe Bełchatów gwarantuje ogromną ilość zalet, dzięki którym życie staje się prostsze i przyjemniejsze. Przygotowując kalkulacje konieczne jest wzięcie pod uwagę faktu, iż zakupy w marketach również wiążą się ze sporymi wydatkami. Ich cena wcale nie jest konkurencyjna biorąc pod uwagę to, że tracimy czas na dojazd czy wybieranie poszczególnych artykułów spożywczych. O plusach płynących z gotowych jadłospisów dowiesz się już za moment.

Dieta pudełkowa Bełchatów, dzięki której nie musisz sam przygotować dań

Zdecydowanie jest to jedna z najważniejszych zalet jakimi może pochwalić się Bełchatów dieta pudełkowa. Wielu ludzi twierdzi, że nie jest to pracochłonne i wystarczy kilkanaście minut, aby na stole pojawił się obiad czy śniadanie. Owszem ale aby tak się stało należy posiadać chociaż podstawowe umiejętności i wiedzę z kulinariów. Są jednak osoby, których to nie interesują bądź zwyczajnie nie odnajdują się w kuchni. W takich przypadkach czas znacznie się wydłuża. Catering z dowozem Bełchatów jest rozwiązaniem tych problemów. Każdego dnia można cieszyć się odmiennym posiłkiem bez wkładu energii. Nie ma w tym nic złego – nie wszyscy muszą być przecież specjalistami od gotowania. Jest to także możliwość na to, aby w miarę tanio poznać różne smaki i przeżyć niesamowite doznania kulinarne.

Czas na ulubione zajęcia jako druga zaleta diet pudełkowych

Wiele osób żyje w pośpiechu co jest związane ze sporą ilością pracy, czy też złym ustalaniem sobie priorytetów. Takie okoliczności często doprowadzają do tego, że zapomina się o najważniejszym punkcie dnia czyli jedzeniu. W szybkim tempie można zauważyć negatywne skutki jak brak energii, nerwowość czy spadek masy ciała. Dieta z dostawą Bełchatów umożliwia uchronienie się przed tymi rezultatami. Chodzi tutaj nie tylko o czas zaoszczędzony w trakcie gotowanie. Proces tworzenia posiłku to także zakupy, dojazd, a także sprzątanie. Wolne chwile będą bardziej przydatne jeśli przyjdzie ochota na ulubione hobby. O wiele lepiej jest wstać i nie musieć martwić się o to co będę jeść na śniadanie, w pracy czy na kolacje. Swobodniej planować wówczas dzień i dbać o relacje towarzyskie.

Zaleta trzecia czyli mnóstwo energii bez efektu tycia

Catering dietetyczny w Bełchatowie jest skrupulatnie przygotowywany przez specjalistów w tej dziedzinie – dietetyka i kucharza. Dzieje się tak, aby zapewnić pełne zapotrzebowanie kaloryczne przy użyciu najlepszych produktów. Dania składają się z niezbędnych mikroelementów i witamin, przez co ma się pewność, że nasze zdrowie jest bezpieczne. Pięć posiłków powoduje, że przez cały dzień odczuwa się sytość, a indywidualnie dobrany jadłospis sprawia, że można uniknąć niechcianego wahania wagi. Możesz czuć się dobrze także pod względem fizycznym, co przekłada się na zwiększone pokłady energii. Masz chęć i motywacje do działania. Niewielka zmiana, a wielkie rezultaty.

Brak konieczności sprzątania w kuchni jako czwarta zaleta

Każdy kto choć raz w życiu przygotowywał samodzielnie posiłek wie jak uciążliwe jest sprzątanie. Po spotkaniu z rodziną czy samodzielnej konsumpcji są garnki, naczynia i przybory, które trzeba umyć bądź umieścić w zmywarce. Takie trudności nie pojawią się jeśli decydujemy się na dietę pudełkową. Tutaj nie ma nadmiaru garnków czy sztućców, dzięki czemu bezpośrednio po zjedzeniu można cieszyć się wolnym czasem. Dodatkowo w kuchni nie znajdują się żadne dodatkowe artykuły spożywcze, ponieważ zwyczajnie – nie są one potrzebne. To oznacza, że z domu znikną wszelkie papierki po przekąskach. Zapanuje porządek bez żadnych wyrzeczeń. Nie trzeba tracić czasu na rzeczy, których się nie lubi. Jest to także korzystne pod względem ekonomicznym czy ekologicznym. Nie ma konieczności używania wody czy środków chemicznych stosowanych do zmywania.

Argument numer 5 – gotowy catering wcale nie jest drogi

Istnieje błędne przekonanie, że dieta pudełkowa to wysoki koszt, na który mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Nie ma to jednak żadnego sensu. Tak jak już wcześniej zauważyliśmy – przygotowanie posiłku o własnych siłach to także wysoka cena, która jest związana z dojazdem, a co za tym idzie paliwem i dodatkowym czasem poświęconym w sklepie. Wiele osób poza dużymi zakupami raz na jakiś czas odwiedza także okoliczne sklepy. Nie jest to więc najtaniej. Fakt catering wiąże się z kosztem ale jest to usługa, która niesie za sobą sporą ilość korzyści i która bardzo ułatwia życia. Często zdarza się również tak, że zapominamy przygotować posiłku bądź nie mamy na to czasu i często kończymy w restauracji. Nie lepiej jest więc mieć gotowe posiłki każdego dnia? Unikniemy nieprzewidzianych wydatków i ustalimy stały, miesięczny budżet domowy. W efekcie może się okazać, że takie rozwiązanie jest dla nas o wiele korzystniejsze. Zapoznaj się z naszymi przykładowymi propozycjami.

Korzyść szósta czyli zróżnicowane potrawy zgodne z naszym gustem

Catering dietetyczny często kojarzy się z nudnymi potrawami, które przygotowywane są wyłącznie ze składników dostępnych na stanie. Nie ma to nic wspólnego z prawdą. Jadłospisy opierają się na oczekiwaniach i potrzebach naszych klientów. Każdy posiada inne preferencje jeśli chodzi o to co chce jeść, dlatego nie można stworzyć jednego menu, które trafiałoby do każdego. W związku z tym do dyspozycji jest aż dziewięć różnych kombinacji. Są to opcje dla sportowców, osób, które pragną schudnąć lub borykają się z problemami jak cukrzyca. Wszystkie propozycje są bezpieczne i konsultowane z dietetykiem. Każde z dań jest zróżnicowane tak, aby dieta nie była monotonna. Można więc zapomnieć o zmuszaniu się do diety. To będzie czysta przyjemność.

Zaleta siódma czyli wszystko gotowe na czas

Poranki mogą być chaotyczne, niezależnie od dnia tygodnia. W tych momentach, kiedy każdy spieszy się, planując swoje obowiązki, nieocenionym udogodnieniem jest dieta pudełkowa z dostawą do domu. Już przed otwarciem oczu, na Ciebie czeka świeży i zdrowy zestaw posiłków. Wystarczy otworzyć drzwi, by odebrać gotowe dania, które możesz zabrać ze sobą do pracy czy szkoły. Różne rodzaje diet pudełkowych zapewniają zdrowe posiłki, dostosowane do Twoich potrzeb i upodobań. To rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, ale i wygodne dla każdego. Jako najlepszy catering dietetyczny w woj. łódzkim, gwarantujemy, że Twoje menu na dany dzień jest zawsze świeże i bezpiecznie zapakowane, bez ryzyka, że zawartość wyląduje w torbie lub na podłodze samochodu. Dzięki naszej diecie pudełkowej z dostawą, każdy dzień zaczyna się od zdrowych i pełnowartościowych posiłków.

Zapomnij o podjadaniu – ósma zaleta diet z dowozem

W wolnych chwilach często pojawia się głód. Szukamy wówczas gotowych rozwiązań, które będą dla nas dostępne od ręki. Nie ma się co oszukiwać – zazwyczaj kończy się to na słodyczach lub fast-foodach. Nie jest to jednak rozsądne, ani korzystne dla naszego organizmu. Decydując się na zbilansowaną dietę można wreszcie zapomnieć o podjadaniu. Idealne wyliczenie kalorii powoduje, że każdy z posiłków jest sycący i nie ma mowy o napadach głodu. Jeśli posiada się pod ręką taką alternatywę nie trzeba szukać niczego dodatkowe. Catering pozwala także na całkowite ograniczenie artykułów spożywczych w domu więc nie ma więc możliwości sięgnięcia po przekąskę. Takie rozwiązanie zdecydowanie pomoże osobom, które mają problem podczas odchudzania.

Dieta pudełkowa w Bełchatowie, która działa na Twoich zasadach

Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie diety do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego jako zaufana firma cateringowa oferujemy różnorodne, zdrowe diety pudełkowe, prosto do domu. Nasze gotowe diety są tworzone z myślą o dbaniu o sylwetkę oraz zaspokojeniu specjalnych potrzeb dietetycznych, takich jak vege czy diety bezglutenowe. Dzięki specjalnemu samochodowi-chłodni, dostarczamy posiłki bez konserwantów, zachowując ich świeżość i smak. Nasze tanie diety pudełkowe są dostępne od godziny 4 do 8 rano, co gwarantuje, że Twoje jedzenie czeka na Ciebie, gdy tylko wstaniesz. Firma cateringowa umożliwia również elastyczność w dostawie, oferując możliwość zmiany adresu dostawy lub całkowitego rezygnowania z usługi, dzięki naszemu intuicyjnemu kalendarzowi online. Dostępny dietetyk (od 8 do 16) pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości oraz dopasować jadłospis, aby sprostać jakimkolwiek dietetycznym wymaganiom. Wybierając naszą firmę, wybierasz nie tylko tanią dietę pudełkową, ale przede wszystkim profesjonalną opiekę i zadowolenie z posiłków.


Sprawdź również: Catering dietetyczny Koszalin, Dieta pudełkowa Warszawa, Dieta pudełkowa Wrocław, Dieta pudełkowa Gdańsk, Dieta pudełkowa Szczecin.

Województwo łódzkie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.