Catering dietetyczny Bełchatów

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Bełchatów

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

To co spożywamy każdego dnia ma decydujący wpływ na to jak się czujemy, ile mamy energii czy jak wyglądamy. Dużo prawdy tkwi w powiedzeniu „jesteś tym co jesz”. Dobierając dla siebie posiłki należy kierować się przede wszystkim ich wpływem na zdrowie. W trosce o to oferujemy pełnowartościową, sycącą i pełną doznań kulinarnych dietę, dzięki której każdy dzień stanie się wyjątkowy. Nasza dieta z dowozem Bełchatów występuje w także w innych miastach na terenie całego kraju. Wśród propozycji znajdują się rozwiązania dedykowane dla wegetarianów, osoby związane ze sportem czy chcące ograniczyć ilość spożywanych kalorii. Wszystkie składniki są najlepszej jakości, co wpływa na satysfakcje. Z nami masz pewność, że Twoje posiłki będą zgodne z potrzebami i oczekiwaniami.

Czym wyróżnia się catering Bełchatów i czy warto w niego zainwestować?

Opinii na temat Bełchatów catering dietetyczny jest wiele. Niektórzy trwają przy tym, że jedyną opcją uznawaną jako najtańsza jest samodzielne przyrządzanie sobie dań. Od długiego już czasu rozważania te są zbędne, ponieważ jedzenie pudełkowe Bełchatów gwarantuje ogromną ilość zalet, dzięki którym życie staje się prostsze i przyjemniejsze. Przygotowując kalkulacje konieczne jest wzięcie pod uwagę faktu, iż zakupy w marketach również wiążą się ze sporymi wydatkami. Ich cena wcale nie jest konkurencyjna biorąc pod uwagę to, że tracimy czas na dojazd czy wybieranie poszczególnych artykułów spożywczych. O plusach płynących z gotowych jadłospisów dowiesz się już za moment.

Catering Bełchatów, dzięki któremu nie musisz sam przygotować dań

Zdecydowanie jest to jedna z najważniejszych zalet jakimi może pochwalić się Bełchatów dieta pudełkowa. Wielu ludzi twierdzi, że nie jest to pracochłonne i wystarczy kilkanaście minut, aby na stole pojawił się obiad czy śniadanie. Owszem ale aby tak się stało należy posiadać chociaż podstawowe umiejętności i wiedzę z kulinariów. Są jednak osoby, których to nie interesują bądź zwyczajnie nie odnajdują się w kuchni. W takich przypadkach czas znacznie się wydłuża. Catering z dowozem Bełchatów jest rozwiązaniem tych problemów. Każdego dnia można cieszyć się odmiennym posiłkiem bez wkładu energii. Nie ma w tym nic złego – nie wszyscy muszą być przecież specjalistami od gotowania. Jest to także możliwość na to, aby w miarę tanio poznać różne smaki i przeżyć niesamowite doznania kulinarne.

Czas na ulubione zajęcia jako druga zaleta diet pudełkowych

Wiele osób żyje w pośpiechu co jest związane ze sporą ilością pracy, czy też złym ustalaniem sobie priorytetów. Takie okoliczności często doprowadzają do tego, że zapomina się o najważniejszym punkcie dnia czyli jedzeniu. W szybkim tempie można zauważyć negatywne skutki jak brak energii, nerwowość czy spadek masy ciała. Dieta z dostawą Bełchatów umożliwia uchronienie się przed tymi rezultatami. Chodzi tutaj nie tylko o czas zaoszczędzony w trakcie gotowanie. Proces tworzenia posiłku to także zakupy, dojazd, a także sprzątanie. Wolne chwile będą bardziej przydatne jeśli przyjdzie ochota na ulubione hobby. O wiele lepiej jest wstać i nie musieć martwić się o to co będę jeść na śniadanie, w pracy czy na kolacje. Swobodniej planować wówczas dzień i dbać o relacje towarzyskie.

Zaleta trzecia czyli mnóstwo energii bez efektu tycia

Bełchatów catering jest skrupulatnie przygotowywany przez specjalistów w tej dziedzinie – dietetyka i kucharza. Dzieje się tak, aby zapewnić pełne zapotrzebowanie kaloryczne przy użyciu najlepszych produktów. Dania składają się z niezbędnych mikroelementów i witamin, przez co ma się pewność, że nasze zdrowie jest bezpieczne. Pięć posiłków powoduje, że przez cały dzień odczuwa się sytość, a indywidualnie dobrany jadłospis sprawia, że można uniknąć niechcianego wahania wagi. Możesz czuć się dobrze także pod względem fizycznym, co przekłada się na zwiększone pokłady energii. Masz chęć i motywacje do działania. Niewielka zmiana, a wielkie rezultaty.

Brak konieczności sprzątania w kuchni jako czwarta zaleta

Każdy kto choć raz w życiu przygotowywał samodzielnie posiłek wie jak uciążliwe jest sprzątanie. Po spotkaniu z rodziną czy samodzielnej konsumpcji są garnki, naczynia i przybory, które trzeba umyć bądź umieścić w zmywarce. Takie trudności nie pojawią się jeśli decydujemy się na dietę pudełkową. Tutaj nie ma nadmiaru garnków czy sztućców, dzięki czemu bezpośrednio po zjedzeniu można cieszyć się wolnym czasem. Dodatkowo w kuchni nie znajdują się żadne dodatkowe artykuły spożywcze, ponieważ zwyczajnie – nie są one potrzebne. To oznacza, że z domu znikną wszelkie papierki po przekąskach. Zapanuje porządek bez żadnych wyrzeczeń. Nie trzeba tracić czasu na rzeczy, których się nie lubi. Jest to także korzystne pod względem ekonomicznym czy ekologicznym. Nie ma konieczności używania wody czy środków chemicznych stosowanych do zmywania.

Argument numer 5 – gotowy catering wcale nie jest drogi

Istnieje błędne przekonanie, że dieta pudełkowa to wysoki koszt, na który mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Nie ma to jednak żadnego sensu. Tak jak już wcześniej zauważyliśmy – przygotowanie posiłku o własnych siłach to także wysoka cena, która jest związana z dojazdem, a co za tym idzie paliwem i dodatkowym czasem poświęconym w sklepie. Wiele osób poza dużymi zakupami raz na jakiś czas odwiedza także okoliczne sklepy. Nie jest to więc najtaniej. Fakt catering wiąże się z kosztem ale jest to usługa, która niesie za sobą sporą ilość korzyści i która bardzo ułatwia życia. Często zdarza się również tak, że zapominamy przygotować posiłku bądź nie mamy na to czasu i często kończymy w restauracji. Nie lepiej jest więc mieć gotowe posiłki każdego dnia? Unikniemy nieprzewidzianych wydatków i ustalimy stały, miesięczny budżet domowy. W efekcie może się okazać, że takie rozwiązanie jest dla nas o wiele korzystniejsze. Zapoznaj się z naszymi przykładowymi propozycjami.

Korzyść szósta czyli zróżnicowane potrawy zgodne z naszym gustem

Catering dietetyczny często kojarzy się z nudnymi potrawami, które przygotowywane są wyłącznie ze składników dostępnych na stanie. Nie ma to nic wspólnego z prawdą. Jadłospisy opierają się na oczekiwaniach i potrzebach naszych klientów. Każdy posiada inne preferencje jeśli chodzi o to co chce jeść, dlatego nie można stworzyć jednego menu, które trafiałoby do każdego. W związku z tym do dyspozycji jest aż dziewięć różnych kombinacji. Są to opcje dla sportowców, osób, które pragną schudnąć lub borykają się z problemami jak cukrzyca. Wszystkie propozycje są bezpieczne i konsultowane z dietetykiem. Każde z dań jest zróżnicowane tak, aby dieta nie była monotonna. Można więc zapomnieć o zmuszaniu się do diety. To będzie czysta przyjemność.

Zaleta siódma czyli wszystko gotowe na czas

Poranki zawsze bywają trudne i wcale nie musi być to poniedziałek. Jest to okres, w którym każdy spieszy się i planuje z góry swój dzień. Ułatwieniem przydatnym dla każdego będzie więc świadomość tego, że zanim otworzymy oczy będzie na nas czekał zestaw posiłków. Wystarczy otworzyć drzwi i odebrać gotowy catering. Nie pozostaje nic innego jak zjedzenie pożywnego śniadania. Resztę można zabrać ze sobą do pracy czy do szkoły. Jest to wygodne i praktyczne dla każdego. Czemu więc nie cieszyć się takimi udogodnieniami? Potrawy są zawsze świeże i bezpiecznie zapakowane. Nie ma więc żadnych obaw, że zawartość wyląduje w torbie bądź na podłodze w samochodzie.

Zapomnij o podjadaniu – ósma zaleta diet z dowozem

W wolnych chwilach często pojawia się głód. Szukamy wówczas gotowych rozwiązań, które będą dla nas dostępne od ręki. Nie ma się co oszukiwać – zazwyczaj kończy się to na słodyczach lub fast-foodach. Nie jest to jednak rozsądne, ani korzystne dla naszego organizmu. Decydując się na zbilansowaną dietę można wreszcie zapomnieć o podjadaniu. Idealne wyliczenie kalorii powoduje, że każdy z posiłków jest sycący i nie ma mowy o napadach głodu. Jeśli posiada się pod ręką taką alternatywę nie trzeba szukać niczego dodatkowe. Catering pozwala także na całkowite ograniczenie artykułów spożywczych w domu więc nie ma więc możliwości sięgnięcia po przekąskę. Takie rozwiązanie zdecydowanie pomoże osobom, które mają problem podczas odchudzania.

Dieta pudełkowa, która działa na Twoich zasadach

Tworząc jadłospisy oraz usługę z dowozem wzięliśmy pod uwagę przede wszystkim wymagania i potrzeby jakich oczekują od nas klienci. W efekcie stworzyliśmy wygodny i praktyczny system dostarczania posiłków. Wszystkie nasze potrawy transportowane są w specjalnym samochodzie – chłodni, dzięki czemu mogliśmy całkowicie wyeliminować konserwanty z dań bez utraty świeżości i smaku. Z racji, iż większość społeczeństwa rozpoczyna dzień od wczesnych godzin zadbaliśmy o dowóz także w takim okresie – od godziny 4 do 8. Gdy wstaniesz będziesz miał już gotowe jedzenie na cały dzień. Nie chcąc ograniczać nikogo do danej diety stworzyliśmy możliwość zmiany miejsca dostarczania posiłków na inne miasto czy całkowitej rezygnacji z cateringu danego dnia. Służy do tego kalendarz online, na podstawie którego działamy.Nasze diety są oparte na różnych zapotrzebowaniach. Propozycje dającą satysfakcje mogą u nas znaleźć osoby, które chcą zrezygnować z mięsa, schudnąć, a także pozbyć się dolegliwości żołądkowych. Catering jest polecany przez specjalistów, ponieważ jest całkowicie bezpieczny. Istnieje możliwość wyeliminowania poszczególnych składników. Jeśli podczas wyboru bądź w trakcie trwania usługi pojawią się jakieś pytania – do dyspozycji jest dietetyk – od 8 do 16 każdego dnia. Z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości bądź pomoże dobrać najlepszy jadłospis. Masz gwarancję tego, że jesteś pod profesjonalną opieką!


Sprawdź również: Catering dietetyczny Koszalin, Dieta pudełkowa Warszawa, Dieta pudełkowa Wrocław, Dieta pudełkowa Gdańsk, Dieta pudełkowa Szczecin.

Województwo łódzkie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.