Doskonała dieta pudełkowa Wejherowo

Oferujemy dla Ciebie fit catering na terenie Wejherowa oraz innych polskich miast. Proponujemy Ci aż dziewięć różnych diet, abyś miał możliwość wyboru tej najlepszej dla siebie. Nasze diety pudełkowe oparte są na świeżych składnikach od sprawdzonych dostawców. Posiłki dowozimy przy pomocy nowoczesnego samochodu-chłodni, dzięki czemu są zawsze świeże i pozbawione konserwantów.

Catering dietetyczny Wejherowo – najlepszy wybór

U nas sam decydujesz o porze dostawy i adresie. Dowozimy dania od 4 do 8 rano, a przy pomocy kalendarza online możesz też z nich rezygnować, wymieniać diety na inne lub zamawiać dowóz do innego miasta. Nasza dieta odchudzająca cieszy się ogromnym powodzeniem, ale zachęcamy też do poznania menu dla sportowców, dzieci i diet eliminacyjnych. Posiłki nie powtarzają się przez osiem kolejnych miesięcy!

Do Twojej dyspozycji jest dietetyk, który chętnie podpowie jak schudnąć 10 kg lub więcej. Możesz eliminować poszczególne składniki, aby dania z różnych stron świata były dla Ciebie zawsze apetyczne. Dostępny jest u nas również catering wegański i wegetariański. Zapraszamy!