Zdrowa dieta pudełkowa Słupsk dla każdego

Chcesz zamawiać zdrowe i zbilansowane posiłki dla całej rodziny? Nasz fit catering dowozi pyszne dania w Słupsku i innych polskich miastach. Oferujemy aż dziewięć różnych opcji w menu, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy catering pudełkowy oparty na świeżych składnikach najwyższej jakości. Możesz u nas liczyć na posiłki z różnych stron świata, które nie powtarzają się przez kolejne osiem miesięcy!

Catering dietetyczny Słupsk – sam zaplanuj grafik dowozów

Udostępniamy dla Ciebie wygodny kalendarz online, dzięki któremu możesz zmieniać godziny i adres dostaw. Masz także możliwość rezygnacji z dowozu konkretnego dnia lub zmiany miasta. Oferujemy catering wegański, wegetariański, dietę odchudzającą, dla sportowców i dzieci. Do Twojej dyspozycji jest również dieta nieskowęglowodanowa, bez laktozy, czy glutenu. Możesz eliminować poszczególne składniki, aby dopasować menu do swojego gustu.

Catering dietetyczny dowozimy codziennie rano od 4 do 8 samochodem-chłodnią, dzięki czemu dania są zawsze świeże i pozbawione konserwantów. Masz także możliwość współpracy z wykwalifikowanym dietetykiem, który służy poradą. Dostępne diety pudełkowe przygotowujemy w najlepszych warunkach, o czym świadczy posiadany przez nas certyfikat HACCP.