Catering dietetyczny Puławy

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Puławy

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Firma EatFit już wielokrotnie udowodniła, że zmiana nawyków żywieniowych może być procesem przyjemnym. Oferowany catering dietetyczny Puławy poza tym, że dostarcza wszystkich niezbędnych składników gwarantuje także niebywałe połączenia smakowe, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających osób. Dieta pudełkowa Puławy stanowi rozwiązanie świetnie sprawdzające się w przypadku osób, które na co dzień mają sporo obowiązków, przez co ciężko wygospodarować im czas na tworzenie jadłospisu, a następnie gotowanie. Catering Puławy jest także najlepszym wyborem dla aktywnych fizycznie, ponieważ możliwe jest wyrównanie braków kalorycznych, a co za tym idzie zregenerowanie się organizmu i uzyskanie siły niezbędnej do treningów. W zakresie oferty znajdują się propozycje o różnych wartościach kalorycznych, a także opcje bardziej zindywidualizowane jak pozbawione mięsa, glutenu czy laktozy. Niezależnie od zapotrzebowania i oczekiwań możliwe jest skonfrontowanie się ze specjalistą – dietetykiem firmy.

Catering dietetyczny i zalety zamawiania gotowych posiłków

Coraz więcej osób narzeka na swoje samopoczucie czy brak energii do działania. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że większość takich dolegliwości może wynikać ze stosowania nieodpowiedniej diety. Brak dostarczania wymaganych składników i wartości odżywczych powoduje, że cierpimy z powodu głodu, a także odbija się to negatywnie na naszym zdrowiu. Większość osób w takich przypadkach decyduje się na żywność przetworzoną łatwo dostępną w sklepie. Nie jest to zbyt dobre rozwiązanie, ponieważ zazwyczaj są to tylko puste kalorie. O wiele lepszym wariantem jest dieta pudełkowa Puławy, która charakteryzuje się najlepszą kombinacją produktów pochodzących ze sprawdzonych dostaw. Co oznacza to dla klienta? Są to artykuły spożywcze całkowicie pozbawione chemii, a co za tym idzie w pełni zdrowe. Ponadto kucharze dbają o to, aby tak łączyć składniki, aby uzyskiwać niepowtarzalny smak, który trafi w gusta również tych najbardziej wymagających. Catering Puławy jest rozwiązaniem w przypadku ludzi, którzy na co dzień nie mają czasu na to, aby zająć się gotowaniem czy robieniem zakupów. Mimo to nie trzeba tracić szans na zdrowe odżywianie. Dietetycy dbają o to, aby każde danie opierało się na wartościach odżywczych niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Klienci mogą liczyć na zróżnicowanie na co dzień. To pozwala poznać zupełnie nowe, ciekawe smaki.

Catering dietetyczny Puławy może być wykorzystywany jako wsparcie w przypadku kształtowania sylwetki. Ograniczenie kalorii sprawia, że realna staje się redukcja wagi. Zwiększenie ilości kalorii i jednoczesne zadbanie o większą zawartość białka powoduje, że możliwe jest budowanie masy mięśniowej. To oznacza, że coś dla siebie znajdą także osoby aktywnie spędzające czas. O wariant dla siebie nie muszą przejmować się także osoby, które muszą eliminować niektóre składniki ze swojej diety jak w przypadku nietolerancji pokarmowej czy alergii. Dbamy o to, aby dopasowywać naszą ofertę adekwatnie do potrzeb i oczekiwań naszych odbiorców. Dieta nie musi być kompletem wyrzeczeń, a przyjemnością.

Catering dietetyczny – jaki koszt wiąże się ze zdrowym odżywianiem?

Jedzenie jest nieodłącznym elementem naszego życia. Każdego dnia konieczne jest dostarczanie organizmowi niezbędnych składników, aby możliwe było normalne funkcjonowanie. Większość osób nie przepada za gotowaniem, gdyż wiąże się to z utratą sporej ilości czasu. Dodatkowo warto posiadać w takim przypadku choć podstawową wiedzę czy umiejętności kulinarne. Chcąc stworzyć jadłospis zróżnicowany i pełnowartościowy przydatne okażą się także informacje z zakresu dietetyki. Osoby niedysponujące takimi wartościami nie muszą się jednak przejmować odkąd na rynku działa firma EatFit. Catering dietetyczny Puławy odpowiada na wszystkie potrzeby oraz preferencje kulinarne i przede wszystkim w pełni opiera się na zdrowych składnikach. W praktyce w jadłospisie nie znajdą się żadne elementy wspierane chemią, co natomiast przekłada się na wyższy koszt diety. Jest to jednak koszt jaki warto ponieść, ponieważ w zamian uzyskuje się korzystny wpływ na zdrowie. Dieta pudełkowa Puławy ma za zadanie dostarczać niezbędnych makroelementów oraz witamin. W związku z tym posiłki składają się z artykułów z różnych grup spożywczych. Nie ma miejsca na nudę, a dbają o to nasi wspaniali kucharze, którzy przykładają ogromną uwagę do tego, aby każdego dnia zestawy były inne. Dietetycy pracują nad tym, aby nie zabrakło żadnych wartości odżywczych oraz, aby dieta była zindywidualizowana. Oznacza to, że jako klient masz możliwość wykluczenia przykładowo glutenu bądź laktozy ze swojego menu. Umożliwiamy również ograniczenie mięsa, a w tym wszystkim najważniejsze jest to, że wszystko odbywa się w bezpieczny i zdrowy dla organizmu sposób. Catering Puławy może być wykorzystywany także w przypadku chęci zmiany swojej sylwetki jako wariant pozwalający na redukcję bądź przyrost masy mięśniowej. Wszystko zależy od tego jak chcesz prowadzić swoją dietę i na czym Ci zależy. My dostosujemy się do Twoich wymagań.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Koszalin, Dieta pudełkowa Warszawa, Dieta pudełkowa Wrocław, Dieta pudełkowa Gdańsk.

Województwo lubelskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.