Catering dietetyczny Siedlce

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Siedlce

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Dieta pudełkowa Siedlce od Eatfit to doskonała opcja dla wszystkich zabieganych, ale dbających o zdrowie i optymalną sylwetkę. Zbilansowane posiłki zamknięte w wygodnych pudełkach i dostarczone prosto pod drzwi klienta są znakiem naszych czasów. Jedzenie na wynos stało się niezwykle popularne, ale nasi kucharze sporządzają potrawy zgodnie z wytycznymi współpracujących z EatFit dietetykami. To co zdrowe, niech będzie też smaczne, żeby nasza podświadomość nie próbowała uciec myślami do niezdrowych przekąsek. Wytrwanie w diecie będzie dużo łatwiejsze, gdy dania będą smaczne i estetyczne. Wybór jednej z dziesięciu oferowanych diet nie musi być trudny, wystarczy wypełnić formularz, wybrać ilość dni a następnie catering dietetyczny Siedlce będzie dostarczany klientowi każdego ranka pod wskazany adres. Catering Siedlce proponuje świetnie skomponowane diety dla wegan i wegetarian, dla diabetyków, sportowców, osób chcących stracić zbędne kilogramy itp., wszystko to w cenie adekwatnej do jakości usług.

Catering dietetyczny Siedlce dla zabieganych

XXI wiek to czas ludzi zapracowanych i zabieganych. Dobę wypycha się aż po brzegi różnymi obowiązkami ale też przyjemnościami, jak np. realizowanie pasji, bo coraz bardziej ludzie zdają sobie sprawę z tego, że nie samą pracą się żyje. W tym ciągłym ruchu zapominamy jednak nierzadko o właściwym odżywianiu, a to przecież klucz do długiego i zdrowego życia.

Zbilansowane posiłki to takie, które zawierają odpowiednie proporcje składników odżywczych, witamin i minerałów. Pamiętać należy jednak, że te proporcje różnią się dla każdego człowieka, a zależne są od wieku, masy ciała, stanu zdrowia, aktywności fizycznej itp. Dlatego wybór diety musi być dokładnie przemyślany i skonsultowany ze specjalistą.

Dieta pudełkowa Siedlce to porady profesjonalnych dietetyków na wyciągnięcie ręki. Na stronie internetowej EatFit, klient wypełnia szczegółowy formularz, dzięki któremu dopasowuje się do niego jedną z dziesięciu diet oraz liczbę spożywanych kalorii. Następnie catering Siedlce dostarczy pod wskazany adres zestaw posiłków na cały dzień, wygodnie i bezpiecznie zapakowanych i gotowych do spożycia na zimno lub podgrzania. Menu opracowane przez doświadczonych kucharzy oraz dietetyków spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania i zaspokoi potrzeby żywieniowe całej rodziny. To tu znajdą coś dla siebie wegetarianie , alergicy pokarmowi, sportowcy oraz dzieci, ponieważ dla nich też stworzyliśmy atrakcyjne menu bez sztucznych parówek i ton tłustych frytek. EatFit dba o jakość produktów i smak potraw, bo to sprawia, że klienci zostają na dłużej. Oprócz wygody i ogromnej ilości czasu zaoszczędzonego na zakupach spożywczych oraz na gotowaniu, catering dietetyczny Siedlce to też wsparcie w utracie kilogramów lub utrzymaniu zgrabnej sylwetki, a nawet zbudowaniu masy mięśniowej. Dieta pudełkowa Siedlce to zdrowy styl życia, który daje siłę i energię do działania każdego dnia.

Dieta pudełkowa Sieldce– jakość w odpowiedniej cenie

Kiedy przestajemy zwracać uwagę na to co jemy i jak jemy, zbliżamy się do problemu otyłości, anemii, braku odporności na choroby. Nieprawidłowa dieta to słaba koncentracja, cellulit, rozstępy, problemy skórne i szybsze starzenie się organizmu. Skutki spożywania wysokoprzetworzonego jedzenia, przyjmowania używek, braku snu i ruchu, odbijają się na naszym organizmie i nierzadko odciskają na nim mocne piętno.

Warto więc zadbać o zmianę nawyków na lepsze, dopóki jest jeszcze czas. Dobrze jest zacząć od zawartości talerza. Posiłki zbilansowane to takie, które dostarczają nam składników odżywczych, witaminy i minerały w odpowiednich proporcjach.

Dieta pudełkowa Siedlce to jeden z łatwiejszych sposobów na dokonanie zmian w sposobie odżywiania. Właściwą dietę określamy sami, zgodnie ze wskazówkami dietetyka, który na stronie EatFit ułożył kwestionariusz mający na celu wybadanie potrzeb i określenie ilości niezbędnych kalorii.

Każdy, kto choć raz przebywał na jakiejkolwiek diecie wie, jakie to trudne. Męczy i zniechęca nas monotonia, słabej jakości produkty, mdłe potrawy. Dużo łatwiej utrzymać rygor dietetyczny, gdy nie jest z rygorem kojarzony. Duża ilość mniejszych posiłków oraz obecność co jakiś czas słodkich podwieczorków, sprawiają, że człowiek nie ma wrażenia, że jest do czegoś zmuszany. To właśnie jakość stosowanych produktów wyróżnia EatFit na rynku firm cateringowych.

Catering dietetyczny Siedlce to doświadczeni kucharze, którzy zrobią wszystko, by każda potrawa, która wyjdzie spod ich ręki była klasy restauracyjnej. To smak i estetyka wykonania, a wszystko to ze składników świeżych, ekologicznych i wysokogatunkowych. Catering Siedlce obsługuje klientów wymagających, dlatego nie ma tu miejsca na błąd czy choćby niedbałość. Może się wydawać, że koszt diety pudełkowej jest wysoki, ale po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw diecie pudełkowej, można śmiało stwierdzić, że EatFit wypracował sobie markę wartą każdej złotówki, a diety są skuteczne, zdrowe i smaczne.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Siedlce, Dieta pudełkowa Warszawa, Dieta pudełkowa Kraków, Dieta pudełkowa Wrocław, Dieta pudełkowa Poznań.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.