Catering dietetyczny Jabłonna

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Jabłonna

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Jabłonna – dlaczego warto z niego korzystać?

Catering dietetyczny jest to co raz bardziej popularna forma przygotowywania i dostarczania do domu zainteresowanego zdrowych posiłków. Fit catering to niezwykle wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób zapracowanych, chcących odżywiać się prawidłowo i dodatkowo pragnących zrzucić zbędne kilogramy, jednak nie chcących tracić czasu na opracowywanie oraz przygotowywanie zbilansowanych posiłków. Catering pudełkowy polega na dostarczaniu 5 zdrowych, opracowanych przez dietetyka posiłków na każdy dzień, wprost do domu osoby, która go zakupiła.

Dieta pudełkowa Jabłonna – zalety

Catering dietetyczny to nic innego jak uprzednio przygotowane wyżywienie na cały dzień, które dostarcza firma cateringowa, zajmująca się sporządzaniem tego typu posiłków. Dania przywożone są bezpośrednio do domu lub innego, wskazanego miejsca, np. pracy. Przygotowane potrawy pakowane są w dedykowane pojemniki i każdego dnia dostarczane pod wybrany adres. Większość z nich nie wymaga żadnego nakładu pracy ze strony odbiorcy, jedynie czasem należy je co najwyżej podgrzać-zgodnie z preferencjami. Tygodniowe menu jest skomponowane w taki sposób, że każdego dnia dowożone są inne dania. Jednakże wszystkie z nich przygotowywane są zgodnie z zasadami zdrowego, zbilansowanego żywienia oraz dostosowane do indywidualnych preferencji i potrzeb. Catering dietetyczny z dostawą posiada wiele zalet:- Oszczędność czasu. Szczególnie istotna w przypadku osób zapracowanych, ceniących swój wolny czas.- Alternatywa dla osób, które nie potrafią gotować, a chcą jeść smacznie i zdrowo lub się odchudzić.- Dieta skomponowana wg indywidualnych preferencji, z zachowaniem niezbędnych składników odżywczych oraz odpowiedniej kaloryczności.- Jedzenie pudełkowe to zestaw wszystkich 5 posiłków w ciągu dnia: śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorka i kolacji.- Dieta pudełkowa to zbilansowane, lekkostrawne posiłki, zawierające pełnowartościowe produkty, bogate w warzywa i owoce.- Możliwość wyboru wersji dostosowanej do własnych potrzeb, tzn. dieta wegetariańska, bezglutenowa, dla diabetyków, antycellulitowa, bez laktozy, niezawierająca ryb itp.- Posiłki dostarczane są pod wskazany adres, o wybranej samodzielnie porze.

Tani catering dietetyczny Jabłonna wyłącznie w EatFit

EatFit to jedna z najdłużej działających na rynku firm cateringowych, przygotowujących diety pudełkowe. Dieta pudełkowa z dostawą jest dostosowywana indywidualnie do preferencji klienta. Może on wybrać rodzaj posiłków, np. Vegan, Kids, Keto i inne, wariant 5-daniowy oraz 3-daniowy, a także ilość dni, na jaką zamawia swój catering dietetyczny Łódź. Na podstawie tych danych wyliczana jest kwota do zapłaty. Zapewniamy, że przygotowana przez nas dieta pudełkowa będzie w możliwie najbardziej przystępnej cenie! Każdy znajdzie coś dla siebie w rozsądnej kwocie. Jeśli tani catering dietetyczny to tylko w EatFit!

Zdrowa i tania dieta pudełkowa Jabłonna

Budżet nie musi stanowić o tym, czy je się zdrowo czy nie. Wybierając odpowiednią firmę cateringową można jeść zdrowo i tanio, oszczędzając przy tym swój cenny czas, który byłby stracony na przygotowaniu posiłków w kuchni. Wybór diety pudełkowej to nie tylko przyoszczędzenie kilku godzin dziennie czy brak konieczności kupowania dużej ilości produktów w celu przygotowania posiłków, ale także większe oszczędności na rachunkach. Mniej gotowania to rzadziej używana kuchenka i piekarnik, a także mniej brudnych naczyń do zmywania.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Kraków, Catering dietetyczny Poznań, Catering dietetyczny Łódź, Catering dietetyczny Lublin, Catering dietetyczny Bydgoszcz.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.