Fit catering dietetyczny Stare Babice – czy warto korzystać z diety pudełkowej?

Wraz z błyskawicznym rozwojem świata życie nabiera szybszego tempa. Sprawy przyziemne odchodzą na dalszy plan – w tym samodzielne przygotowywanie pełnowartościowych posiłków. Brak czasu na gotowanie wcale jednak nie oznacza, że zjadane produkty muszą być niezdrowe i nieinteresujące. Na pomoc przychodzi catering dietetyczny, w którym posiłki na cały dzień (umieszczone w pudełkach) są dostarczane wprost pod Twoje drzwi.

Czym jest dieta pudełkowa Stare Babice?

Przez dietę pudełkową rozumie się gotowe komplety posiłków (obejmujące cały dzień) dostarczane pod wskazany w zamówieniu adres w specjalnych pudełkach. Promowana przez największe światowe gwiazdy stała się szczególnie popularna jako dieta odchudzająca – umożliwia bowiem wybór kaloryczności przywożonych posiłków, a tym samym pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki lub zrzuceniu niechcianych kilogramów. Posiłki oferowane przez fit catering są bogate w wartości odżywcze oraz wartościowe witaminy czy minerały. Co więcej, nawet w przypadku zamówienia zestawu z restrykcyjnego wariantu dietetycznego, menu będzie zawierało niezbędne składniki odżywcze. Stąd też nie należy obawiać się ewentualnych niedoborów pokarmowych.

Do kogo jest skierowany tani catering dietetyczny Stare Babice?

Korzystanie z diety pudełkowej nie ma żadnych ograniczeń. Chociaż pierwotnie została ona stworzona z myślą o osobach pragnących zrzucić kilka kilogramów, zachęcająca i niska cena cateringu sprawiła, że obecnie częściej wybierają ją ludzie zabiegani, ale chcący zdrowo się odżywiać. Dodatkowo decydują się na nią osoby długo przebywające poza własnym domem (zwłaszcza w pracy), a także te, które nie potrafią bądź nie chcą gotować we własnym zakresie. Przed rozpoczęciem swojej przygody z jedzeniem pudełkowym należy zdecydować się na konkretny zestaw dietetyczny (oferujący modyfikację produktów spożywczych zgodnie z indywidualnymi preferencjami klientów). W tym celu warto udać się na konsultację z dietetykiem – pomoże on dobrać odpowiednią kaloryczność posiłków (dobowe zapotrzebowanie energetyczne), biorąc pod uwagę wiek, płeć, rodzaj wykonywanej pracy czy aktywność fizyczną.

Do przykładowych rodzajów cateringu pudełkowego należą:

 • Dieta Light – pięcioposiłkowa taniadieta pudełkowa składająca się z pełnowartościowych posiłków (uwzględniająca wszystkie grupy produktów spożywczych), skierowana do osób chcących polepszyć swój stan zdrowia i zachować szczupłą sylwetkę.
 • Dieta Odchudzająca – jedzenie pudełkowe dedykowane osobom chcącym zrzucić zbędne kilogramy oraz zredukować tkankę tłuszczową łatwo i skutecznie.
 • Dieta Active – pięcioposiłkowa odmiana diety skierowana do osób o dużej aktywności fizycznej, zawierająca zwiększoną ilość białka (podstawowego budulca mięśni).
 • Dieta Veggie – pięcioposiłkowa dieta pudełkowa bogata w białko i składniki odżywcze, stworzona dla osób, które wyeliminowały mięso ze swoich posiłków, ale wciąż żywią się rybami, owocami morza i jajami.
 • Dieta Gluten Free – rodzaj diety pudełkowej przeznaczony dla osób borykających się z nietolerancją pokarmową, w której gluten został zastąpiony produktami zbożowymi (pozbawionymi glutenu) wspomagającymi pracę żołądka i jelit.

Catering dietetyczny z dostawą oferuje także następujące diety: Sport, Super Sport, Veggie no fish, Vegan, Gluten&Lactose Free, Lactose Free, Low Carb, Keto, Fit Kid, Fit Mama, Diabetic. Wszystkie wymienione powyżej wersje oferuje firma cateringowahttps://eatfitcatering.pl/.

Tania dieta pudełkowa Stare Babice – jakie są jej zalety?

Diety pudełkowe poza kuszącą ceną i wygodą oferują także inne korzyści, w tym:

 • dopasowanie diety do preferencji – catering dietetyczny przygotuje komplet posiłków na postawie wyboru jednego z wariantów żywieniowych.
 • pomoc w wyrabianiu dobrych nawyków – dieta pudełkowa najczęściej składa się z pięciu posiłków, więc ogranicza możliwość podjadania, a przy tym buduje regularność spożywania dań. Dodatkowo Fit catering dba o dołączanie produktów pełnowartościowych oraz nieprzetworzonych, a te warto dodać do codziennej diety.
 • oszczędność czasu – dieta pudełkowa z dostawą redukuje konieczność samodzielnego robienia zakupów, planowania posiłków oraz gotowania. To doskonała opcja dla osób zapracowanych i zabieganych albo borykających się z trudną sytuacją w życiu.
 • pomoc środowisku – catering pudełkowy stara się wspierać ideologię zero waste i zmniejsza ilość plastiku przez zastosowanie opakowań biodegradowalnych.
 • zadbanie o różnorodność – tani catering dietetyczny gwarantuje różnorodność dostarczonych posiłków, przy zachowaniu niezbędnych wartości odżywczych każdego z nich. Jedzenie pudełkowe każdego dnia jest inne, więc nie należy obawiać się monotonii.
 • dostarczenie inspiracji – diety pudełkowe łączą w sobie nowe smaki i oferują oryginalne połączenia. Smakowite dania można włączyć na stałe do własnego jadłospisu i gotować już samodzielnie.

Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Bydgoszcz, Dieta pudełkowa Katowice, Dieta pudełkowa Olsztyn, Dieta pudełkowa Gdynia, Dieta pudełkowa Rzeszów.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

5/5 - (74 Ocen)