Catering dietetyczny Komorniki

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Komorniki

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Komorniki dla kobiet w ciąży

Ciążą to szczególnie trudny i wymagający czas dla kobiet. Muszą się mierzyć z różnymi dolegliwościami, pamiętać o wielu sprawach i przez to nie zawsze mają siły na przygotowywanie wartościowego jedzenia. W takich sytuacjach może dobrym rozwiązaniem będzie dieta pudełkowa.

Dieta pudełkowa Komorniki na czas ciąży

Dla osób, które przeważnie nie przykładały wagi do tego, co jedzą, ciężko jest nagle przejść na zdrowszy tryb życia. Dlatego catering dietetyczny może okazać się dobrą pomocą. Szczególnie dla kobiet w ciąży, które pragną zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa.

Trzeba bowiem dbać bardziej o swoje zdrowie, a fit catering znacząco może w tym pomóc. Na głowie mamy jest bowiem sporo spraw: odpowiednia suplementacja, dbanie o siebie i o maluszka, regularna aktywność. Warto zatem przynajmniej częściowo ograniczyć stres i postawić na jedzenie pudełkowe.

Tani catering dietetyczny Komorniki na każdy dzień

Jest to rozwiązanie, które posiada ogrom zalet. Przede wszystkim nie trzeba każdego dnia kontrolować to, ile kalorii się spożyło. Posiłki są bowiem odpowiednio zbilansowane, zawierają odpowiednią ilość kalorii oraz składników odżywczych. Catering pudełkowy jest bowiem indywidualnie dobierany pod daną kobietę. Dzięki temu o wiele lepiej się sprawdza.

Poza tym w każdym trymestrze zmieniają się potrzeby kobiety i jej dziecka. Dieta pudełkowa z dostawą łatwo dopasowuje się do tych zmian, dzięki czemu nie trzeba samodzielnie przejmować się, czy wszystko jest odpowiednio dograne.

Trzeba też pamiętać, że kobieta w ciąży musi zrezygnować z niektórych produktów, które mogą jej zaszkodzić w tym czasie. Przeważnie wyklucza się niepasteryzowane mleko, surowe mięso, kiełki, wędzone i ostre produkty. Catering dietetyczny z dostawą bierze to wszystko pod uwagę, dzięki czemu kobieta nie mu martwić się, czy spożywa odpowiednie produkty.

Takie rozwiązanie zmniejsza stres. Podczas samodzielnego przygotowywania posiłków kobieta jest bowiem pozostawiona sama sobie i sama musi pamiętać o wszelkich przeciwskazaniach. A to nie zawsze jest łatwe

Tania dieta pudełkowa Komorniki dla dobra kobiety i dziecka

Ciąża to czas różnych dolegliwości, które przeważnie nieco utrudniają codzienne funkcjonowanie. Może to pogorszyć samopoczucie. Dlatego firma cateringowa dba o odpowiednią dietę dla kobiet w tym okresie. Dobrze przygotowana dieta może zmniejszyć ryzyko wystąpienia nudności, zmęczenia, zaparć czy gorszego nastroju. To sprawia, że kobieta będzie miała więcej sił i energii na każdy dzień.

Nieraz zdarza się, że w ciąży występują różne powikłania jak anemia, cukrzyca czy stan przedrzucawkowy. Diety pudełkowe są skonstruowane w taki sposób, by zmniejszyć ryzyko wystąpienia tych powikłań, co będzie jedynie z korzyścią dla matki i dziecka.

Ponadto tani catering dietetyczny zapewnia odpowiednią podaż konkretnych witamin i składników odżywczych, które w tym czasie są szczególnie niezbędne u kobiety, jak np. kwas foliowy, jod, witamina D3, magnez, żelazo i wielonasycone kwasy tłuszczowe. Doświadczeni dietetycy dbają o to, by niczego nie zabrakło.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Kielce, Catering dietetyczny Opole, Catering dietetyczny Toruń.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.