Catering dietetyczny Pułtusk

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Pułtusk

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Pułtusk przygotowuje do samodzielności

Presja zdrowego trybu życia, potrzeba jedzenia wysokiej jakości produktów i pełnowartościowych, zbilansowanych posiłków sprawia, że rozumiemy potrzebę takiego odżywiania, ale bardzo często i z różnych względów jest ona poza naszym zasięgiem. Praca, opieka nad rodziną, pasje i sport zabierają tyle czasu, że nie wystarcza go już na przemyślenie zakupów i staranne gotowanie posiłków. Okazuje się jednak, że jest sposób na pogodzenie wszystkich interesów i funkcjonowanie w skomplikowanej, pędzącej rzeczywistości bez rezygnacji ze zdrowego odżywiania.

Czym jest dieta pudełkowa Pułtusk?

Catering dietetyczny lub inaczej dieta pudełkowa to forma sposobu odżywiania się. W cateringu dietetycznym jedzenie pudełkowe komponuje wykwalifikowany dietetyk a przygotowuje profesjonalny kucharz. Posiłki przygotowywane pod indywidualnego klienta pakowane są w specjalne pudełka i dostarczane pod adres wskazany przez odbiorcę. Może to być dom, ale też miejsce pracy czy jeszcze inny adres.

Bardzo często catering dietetyczny mylony jest z cateringiem przygotowywanym jako część przyjęcia, wymagającym ustaleń i drobiazgowych rozmów. Tymczasem to forma odżywiania skierowana do każdego klienta. Warto jednak, decydując się na taką formę, sprecyzować swoje oczekiwania i zamienić dietę pudełkową na fit catering, takie posiłki, które pomogą zadbać o ciało i samopoczucie.

Fit catering Pułtusk, do kogo jest skierowany?

Catering pudełkowy skierowany jest do każdego odbiorcy, warto jednak przy tej okazji doprecyzować swoje oczekiwania. Dieta pudełkowa z dostawą może zamienić się w idealnie skomponowane posiłki dla osób odchudzających się, dla sportowców potrzebujących określonej ilość kalorii, czy dla osób, które pragną zadbać o swoje ciało oraz samopoczucie. To także model odżywiania dla osób cierpiących na różne choroby i dolegliwości. Mogą z niej skorzystać osoby posiadające różnego rodzaju alergie, klienci próbujący wykluczyć z diety gluten czy laktozę, diabetycy potrzebujący mocno wybiórczego odżywiania.

Diety pudełkowe to nie tylko sposób na ograniczanie kalorii, to również możliwość dostarczania organizmowi sportowca optymalnej ilości kalorii przy zwiększonym zapotrzebowaniu. Catering dietetyczny z dostawą i jego dietetycy komponują posiłki pod konkretne zapotrzebowanie, również pod kątem ilości kalorii. Dieta pudełkowa to także stały dostawca posiłków dla osób, które nie mogą lub nie chcą samodzielnie ich przygotowywać. Firma cateringowa i jej pracownicy dostarczają wybraną ilość posiłków, wyręczając w codziennych obowiązkach.

Tani catering dietetyczny Pułtusk na cały dzień

Czy dieta pudełkowa to wystarczająco tani catering dietetyczny? W tej kwestii opinie są podzielone. Z pewnością całodzienne wyżywienie przygotowane przez firmę zewnętrzną kosztuje więcej niż domowe posiłki. Z drugiej strony korzystanie z przypadkowych fast foodów na mieście i korporacyjnego baru nie tylko będzie kosztowało więcej, ale skład posiłków będzie pozostawiał wiele do życzenia. Tłuszcze nasycone, mięso w panierce, wielokrotnie używana frytura, niewielkie skrawki warzyw stanowiące bardziej dodatek kolorystyczny niż żywieniowy nie tylko nie spełniają warunków piramidy żywieniowej, ale prowadzą do trwałych problemów gastrycznych i nieuniknionej nadwagi.

Tania dieta pudełkowa Pułtusk jako spersonalizowane menu

Przeglądając oferty jakie promują diety pudełkowe wyraźnie widać, że bardzo łatwo sterować ich kosztem. Klient może wybrać dowolną ilość posiłków, co oznacza, że niektóre z nich może przygotować samodzielnie, ograniczając w ten sposób jednostkowy koszt posiłku. Również mnogość opcji diet, jakie oferują firmy cateringowe sprawia, że bardzo łatwo ich koszt dostosować do swoich możliwości, nie rezygnując z pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków. Można bowiem wybrać jedną z propozycji dietetycznych oferowanych przez firmę lub potraktować ofertę wybiórczo, korzystając np. z dwóch posiłków dostarczanych codziennie do domu. Tania dieta pudełkowa w postaci wysokiej jakości produktów i zbilansowanych posiłków rozwiązuje problem zakupów i gotowania.

Firma cateringowa Pułtusk przygotowuje do samodzielnych wyborów

Z oferty firmy cateringowej najczęściej korzystają osoby pragnące ograniczyć dostarczaną organizmowi ilość kalorii. Całodzienne wyżywienie ze ściśle określoną liczbą kalorii musi przynieść oczekiwany efekt. Ale tego rodzaju dieta przynosi również inne korzyści. Posiłki skomponowane przez dietetyków to najlepszy z możliwych szybki kurs układania menu. Znając ilość kalorii i skład posiłku łatwo zaabsorbować zasady, jakimi kierował się dietetyk. Można je przenieść do swojego życia i w ten sposób kontynuować poznane zasady. Dzięki temu nawet osoby, które do tej pory nigdy nie interesowały się prawidłowym żywieniem poznają jego zasady i techniki budowania składu posiłków. Naśladując skład i wygląd otrzymywanych posiłków łatwo już zachować reżim dietetyczny, ograniczając niebezpieczeństwo efektu jo jo. Jeżeli doda się do tego wysoką jakość produktów powstaje idealny program odżywiania na długie lata.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Szczecin, Dieta pudełkowa Lublin, Dieta pudełkowa Białystok, Dieta pudełkowa Bydgoszcz, Dieta pudełkowa Katowice.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.