Catering dietetyczny Bemowo Warszawa

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Bemowo Warszawa

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Tekst na temat diety pudełkowej Bemowo Warszawa firmy EatFit.

Catering dietetyczny Bemowo Warszawa, co o nim wiemy?

W dzisiejszych czasach bardzo popularnym, nawykiem zwłaszcza wśród młodych ludzi jest korzystanie z tak zwanych fit cateringów. Diety pudełkowe cieszą się dużym popytem nie tylko ze względu na zbilansowane posiłki, ale również ze względów praktycznych. Zamawiając jedzenie pudełkowe, możemy zaoszczędzić wiele godzin, które musielibyśmy spędzić w kuchni samodzielnie, przygotowując posiłki. Jedną z firm, które oferują diety cateringowe jest EatFit, które na rynku istnieje już od ponad 6 lat. Doświadczenie, które posiadają, sprawia, iż mogą zagwarantować wiele wyśmienitych posiłków, które są dobrze zbilansowane i mają rozmaitą kaloryczność, która jest dostosowana do potrzeb klienta. Dodatkowo lata poświęcone na rozwój firmy pozwoliły poznać im główne wymagania swoich konsumentów do perfekcji, dzięki czemu udało im się skomponować aż 16 różnych diet pudełkowych, tak aby każda osoba nawet ta najbardziej wybredna mogła znaleźć idealny dla siebie catering dietetyczny.

Na czym polega dieta pudełkowa Bemowo Warszawa?

Catering dietetyczny Warszawa Bemowo , który składa się z pudełek to ścisła i precyzyjnie zbilansowana dieta, która została podzielona na 5 posiłków dziennie. W skład takich posiłków wchodzi I śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Z racji, że nie każdy preferuje spożywanie, aż tylu racji żywieniowych dziennie, to istnieje też możliwość zamówienie diety w wersji 3 posiłkowej, w której skład wchodzi tylko śniadanie, obiad i kolacja. Ważne jest, aby przestrzegać owej diety pudełkowej i nie podjadać żadnych fast foodów czy słodyczy, ponieważ dieta ta zapewnia nam wszystkie potrzebne składniki odżywcze oraz niezbędne kalorie. Zamawiając ów fit catering zawsze, zaczynamy od wyboru diety, która nas interesuje, biorąc pod uwagę nasze preferencje, jak i styl życia. Następnie na podstawie naszych potrzeb i naszego BMI musimy zdecydować, jaką kaloryczność ma mieć nasza dieta pudełkowa. Ostatecznie pozostaje nam wybrać okres czasu, w którym chcemy dostawać nasze jedzenie pudełkowe i zapoznać się z menu, które zostało zaplanowane na ten czas. Decydując się na taki catering, z łatwością utrzymamy dotychczasową formę, schudniemy lub po prostu zaczniemy się zdrowo odżywiać, zapewniając swojemu organizmowi wszystkie wartościowe składniki odżywcze, zaczynając od witamin, a kończąc na białku i węglowodanach.

Jaki wybór w dietach zapewnia fit catering Bemowo Warszawa?

Tak jak zostało to już wcześniej wspomniane firma cateringowa EatFit posiada w swojej ofercie aż 16 diet pudełkowych z dostawą. Dzięki temu każdy klient z łatwością może wybrać catering dietetyczny odpowiadający jego gustom i preferencjom żywieniowym. Ponadto, aby zagwarantować klientom różnorodność posiłków, w cateringu pudełkowym EatFit znajduje się aż 2500 przetestowanych i sprawdzonych przepisów. Dzięki temu konsument nie znudzi się w kółko powtarzającymi się pudełkami, które zawsze skrywają w sobie wyśmienite posiłki. Jednak wracając do samej oferty firmy EatFit, to możemy w niej znaleźć diety pudełkowe odpowiadające wielu potrzebom klientów, ponieważ znajdziemy tam zarówno dietę odchudzająca, wegańską, bezglutenową/bezlaktozową jak i dietę dedykowaną sportowcom czy diabetykom.

Czy EatFit to tani catering dietetyczny Bemowo Warszawa?

Firma EatFit gwarantuje wysokiej jakości diety pudełkowe przy jednoczesnym balansowaniu ich cen. Jak wiadomo, ceny cateringów dietetycznych mocno się między sobą różnią. Jednak EatFit oferuje stosunkowo tanią dietę pudełkową swoim klientom. Z racji, że wybór między rodzajami jedzenia pudełkowego w ów firmie jest duży, to ceny między danymi dietami mogą się nieznacznie różnić. Przykładowo dieta light w wersji classic (5 posiłków) za jeden dzień kosztuje 54 zł, a w wersji lunch (3 posiłki) 43 zł. Szacunkowo ceny diet w EatFit wahają się w cenie 54-71 zł za dzień w wersji classic oraz 43-48 zł za dzień w wersji lunch. A więc tygodniowy koszy takiego cateringu dietetycznego wynosi ok. 400 zł, a miesięczny ok. 1500 zł. Należy jednak pamiętać, że mimo wszystko jest to tania dieta pudełkowa Warszawa Bemowo, ponieważ w tej cenie mieści się nie tylko sama produkcja posiłków, ale również ich dostawa na adres klienta.

Jak tania dieta pudełkowa Bemowo Warszawa wpływa na nasze zdrowie?

Z racji, że diety firmy cateringowej EatFit są w przystępnej cenie, warto byłoby się skupić na ich wartości dla naszego organizmu. Jako że konsumenci mają świetny wybór w kwestii rodzaju diety, jaki i jej kaloryczności, to w pełni mogą dostosować ją do potrzeb swojego organizmu. Osoby, które zmagają się z nietolerancją laktozy, bądź glutenu z pewnością skorzystają ze specjalnie przygotowanej dla nich diety pudełkowej, która zadba, aby w posiłkach nie było szkodliwych dla nich produktów. W przypadku sportowców EatFit zadba, aby dostali oni odpowiednią dawkę białka oraz węglowodanów, co korzystnie wpłynie na wydajność ich organizmów podczas treningów. Z tego względu z całą pewnością i świadomością tych słów można stwierdzić, że ta tania dieta pudełkowa ma wyśmienity wpływ na zdrowie osób, które ją stosują. Niepodważalnie jest ona skonstruowana tak, aby zapewniać klientowi wszystkie potrzebne i wartościowe składniki odżywcze.

W jakich miastach działa firma cateringowa Bemowo Warszawa?

Catering dietetyczny z dostawą firmy EatFit jest dostępny w 39 polskich miastach. Jest to liczba, która z roku na rok rośnie, dzięki czemu coraz więcej osób może cieszyć się zbilansowaną dietą pudełkową z dostawą pod drzwi. Oczywiście ów catering dietetyczny dostępny jest w głównych miastach Polski, takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk czy Toruń.

Jakie są główne zalety diety pudełkowej Bemowo Warszawa?

Przede wszystkim głównym plusem takiego jedzenia pudełkowego jest zaoszczędzony czas, który musielibyśmy poświęcić na samodzielne przygotowywanie jedzenia każdego dnia. Ponadto niepodważalną zaletą jest fakt, że każdego ranka pod naszymi drzwiami czekają na nas pudełka z w pełni bilansową dietą, która zapewni nam zdrowie organizmu. Kolejnym atutem jest to, że firma EatFit oferuje tani catering dietetyczny, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na tego typu dietę.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Radom, Dieta pudełkowa Koszalin, Catering dietetyczny Kraków.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.