Catering dietetyczny Lublin

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Lublin

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Jeżeli szukasz cateringu dietetycznego, który zaoferuje Ci maksimum możliwości – Fit Catering to idealna propozycja właśnie dla Ciebie! U nas możesz wybierać spośród dziewięciu różnych opcji menu. Dostępna jest również bardzo poszukiwana obecnie dieta niskowęglowodanowa. Wybierz nasz catering i nie martw się o posiłki swoje i swoich bliskich.

Zerknijmy, czy godny zainteresowania jest catering dietetyczny Lublin

Sporo osób zastanawia się, czy dieta pudełkowa to dobre rozwiązanie. W końcu catering dietetyczny Lublin ostatnimi czasy staje się bardzo popularny. Rodzi się dużo argumentów za tym, że jednak korzystniej tworzyć jedzenie samemu, gdyż takowe rozwiązania jak dieta catering może być drogie. Faktycznie to kosztuje, ale biorąc pod uwagę drugą stronę, zakupy również mają swoją cenę i należy poświęcać na takie rzeczy ogromną ilość czasu. Ale przejdźmy już do argumentów za. Katering Lublin ma naprawdę wiele zalet.

Zaleta 1 – nie trzeba gotować

To tak naprawdę chyba największy plus. Mnóstwo osób oznajmi pewnie, że gotowanie nie zajmuje wiele czasu. Naturalnie – jeśli ktoś posiada spore doświadczenie w działaniu w przestrzeni kuchennej, to zapewne umie przygotować obiady, kolacje i śniadania w kilka chwil. Nie wszystkie osoby jednak tak umieją. A przecież w każdym przypadku musimy przeznaczyć na to choćby trochę czasu. Teoretycznie 15 minut na zrobienie posiłku to rzeczywiście mało, jednak jeśli podsumujemy minuty spędzone w kuchni, to przez cały dzień przeznaczamy na to minimum pół godziny. W skali kwartału to rzeczywiście dużo czasu. Jednak nie nie można zapominać, iż nie chodzi jedynie o przygotowywanie posiłków. Samo zakupienie produktów spożywczych zajmuje może być bardzo czasochłonne i generuje sporo kosztów. Do sklepu musimy dostać się zwykle autem. Przygotowywanie jedzenia i robienie zakupów to nie koniec. Trzeba te zakupy rozpakować, a także rozłożyć do lodówki. To również dużo czasu. Jeśli decydujemy się na coś takiego jak dieta pudełkowa Lublin, to te wszystkie elementy nie są po prostu dla nas.

Zaleta dwa – wygoda

Dla osób, które żyją w ciągłym biegu, z pewnością takie menu fit będzie na rękę. Nie każdy ma czas na to, żeby przygotowywać sobie posiłki i zamiast szukać alternatywy dla zdrowego obiadu lub śniadania, warto jest zaufać profesjonalistom i zamówić catering Lublin. Taki catering z dowozem pozwala na połączenie szybkiego rytmu codziennego życia, razem ze zdrowiem. Pudełka z kateringu dietetycznego można wygodnie zapakować do torby lub plecaka i zabrać ze sobą do biura lub na uczelnię.

Zaleta trzy – masz zawsze czystą kuchnię

Lublin catering dietetyczny to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli chcesz mieć non stop porządek w kuchni. Po skończonym posiłku wystarczy jedynie umyć sztućce i wyrzucić pudełko. Jest to wygodne rozwiązanie dla każdego, kto nie lubi nadmiernego sprzątania.

Zaleta nr 4 – katering wcale nie musi być drogi

Mnóstwo osób twierdzi, iż catering dietetyczny to wielkie ceny i tak naprawdę takowe rozwiązanie nie ma ani trochę sensu. Warto jednak pomyśleć, że codzienne robienie zakupów w marketach również nie jest zbyt ekologiczne i może generować sporo kosztów. Uznaje się jednak, że to catering dietetyczny jest dla ludzi mających dużo pieniędzy. A tak jak wspomnieliśmy wcześniej – wystarczy zsumować jak dużo wydajemy pieniędzy w ciągu 1 miesiąca. Dołóżmy tutaj nie tylko rachunki w sklepach, ale wymienione wyżej środki wydane na benzynę, jak również jedzenie na mieście – to bardzo komfortowa opcja, jednak także kosztowna. Gdy posiadamy catering dietetyczny to nie chodzimy do jadłodajni, bo w każdym momencie możemy zjeść śniadania, obiady, kolacje i przekąski. Nie trzeba nic przyrządzać, myć naczyń i wiele wydawać. Pamiętajmy, że częste wycieczki do sklepów mogą się skończyć nieprzemyślanymi zakupami, które okazują się o wiele bardziej kosztowne, niż chociażby dieta pudełkowa Katowice. Dlatego warto się zastanowić nad tym, czy faktycznie katering dietetyczny to drogie rozwiązanie? Naturalnie nie. Może się okazać, że Lublin catering dietetyczny będzie bardziej korzystny, jeśli chodzi o koszty. Warto również sprawdzić oferty w innych miastach na dieta pudełkowa Gdynia, dieta pudełkowa Kraków, czy też katering Warszawa.

Zaleta 5 – spożywasz to, co lubisz

Sporo osób może rzec, że tak naprawdę catering dietetyczny nie pozwala nam, byśmy jedli to, na co mamy ochotę, bo katering podsuwa to, co ma na zbyciu. Ale to nieprawda! Wiele firm cateringowych ma do zaoferowania personalizowane spisy posiłków. Jesteś wegetarianinem? A może nie możesz jeść nabiału? To nie kłopot. Firmy cateringowe zapewnią Ci dietę dobraną do Twoich potrzeb. Niezależnie czy będzie to dieta odchudzająca, dieta wege, dieta weganska, czy też dieta dla dzieci. Nie musisz się bać. W dodatku wszystkie dania, które firma Ci zaproponuje, będą zbilansowane. Na przykład ćwiczysz na siłowni? Wspaniale. Dostaniesz właściwe dania, ponieważ zanim zostanie dobrana dieta kalkulator na naszej stronie obliczy zapotrzebowanie kaloryczne. Zastanów się ile zaoszczędzasz czasu! To naprawdę wielka zaleta. Dieta pudelkowa Lubin zatem to świetna opcja dla ludzi potrzebują, żeby zobaczyć low carb efekty, albo chcą, żeby ich dieta bezglutenowa i bezmleczna jadłospis posiadała zgodny z zaleceniami dietetyka.

Zaleta 6 – zapomnij o podjadaniu

Jeśli posiadasz każdego dnia przygotowaną listę posiłków, to nie trzeba nic jeść dodatkowo. Te pozycje w menu są dostosowane dla ciebie i tak naprawdę nie trzeba ci nic ponadprogramowo. Bo i dlaczego. Mnóstwo osób preferuje jednak przekąski pomiędzy posiłkami. Jest to również przyczyną przybierania na wadze. A jeśli posiadamy catering dietetyczny to najprawdopodobniej w mieszkaniu będzie mniej przekąsek, bo przecież nie robimy zakupów! To naprawdę wielki plus. I należy jeszcze dodać, iż znowu zostaje nam więcej w portfelu i jesteśmy zdrowsi. Mnóstwo osób na pewno uzna to za wielki plus.

Zaleta siódma – o poranku przygotowane jest śniadanie

Mnóstwo osób o poranku całkowicie nie ma siły, by robić sobie śniadanie. Oczywiście nie wszyscy z samego rana mają siłę do takiej aktywności. I w tym momencie nadchodzi z ratunkiem dieta pudełkowa. Wszystko posiadasz rano gotowe. Gdy wychodzisz z łóżka, jedzenie oczekuje na klatce schodowej. To z pewnością jest świetna opcja. Kolejny raz oszczędność sporej ilości czasu. Co więcej można wybrać sobie nie tylko diety sportowe, ale również dostosować to, jak cukrzyk dieta powinna wyglądać.

Zaleta numer osiem – zero głodzenia się

Dieta pudełkowa to codziennie kilka posiłków. Dzięki temu nie trzeba nawet trudzić się zakupami, a każdego dnia na stole znajdzie się pełnowartościowy posiłek. Dzięki temu nietrudno zachować szczupłą posturę. Jeżeli jemy aż kilka pozycji z menu w ciągu dnia, to nie jesteśmy głodni. Mnóstwo osób twierdzi nawet, iż dań z diety pudełkowej jest tak dużo, iż można się nimi spokojnie najeść do syta. To świetna wiadomość, szczególnie dla osób, które lubią obfite posiłki. Jeśli wybierasz fit catering Lublin to również możesz liczyć na odpowiednie ilości jedzenia.W tej chwili pozostaje kwestia jaki katering dietetyczny kupić. Dzisiaj ofert jest tak wiele, że rzeczywiście może być kłopot z wybraniem tej właściwej. Sprawdź dieta pudełkowa Lublin opinie w Google. Przez to sprawdzisz zdania na temat różnych usług, których w Twojej okolicy na pewno jest niemało. Dla mnóstwa osób ważne są również koszty. Tę sferę także warto posprawdzać. W jaki sposób najkrócej posprawdzać ceny diet pudełkowych? Wpisz w wyszukiwarkę frazę catering Lublin cennik.Nadal nie jesteś do końca przekonany do diety pudełkowej? Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty. Dowozimy posiłki do wielu miast w Polsce, dlatego zobacz, co ma do zaoferowania katering Wrocław, katering Łódź, a także dieta pudełkowa Gdańsk.

Catering dietetyczny Lublin – jesteśmy najlepsi na rynku

Dajemy Ci szereg różnych możliwości:

  • sam wybierasz jedną z opcji i ustalasz adres oraz godzinę dostawy,
  • możesz eliminować poszczególne składniki diety,
  • możesz zmieniać diety pomiędzy różnymi menu,
  • do Twojej dyspozycji jest dietetyk,
  • kalendarz umożliwia Ci dopasowanie dostaw do Twoich indywidualnych potrzeb każdego dnia.

Jak schudnąć 10 kg dzięki diecie?

Odpowiednio zbilansowany posiłek składający się tylko ze składników wysokiej jakości jest w stanie sprawić cuda. Nasza dieta na odchudzanie na pewno przyniesie pożądane skutki, jeśli połączysz ją z choć minimalnym wysiłkiem fizycznym. Posiłki dowozimy od 4 do 8 rano naszą nowoczesną chłodnią. Nie stosujemy żadnych konserwantów.Dzielnice, w których dowozimy dietę pudełkową: Abramowice | Bronowice | Czechów Południowy | Czechów Północny | Czuby Południowe | Czuby Północne | Dziesiąta | Felin | Głusk | Hajdów-Zadębie | Kalinowszczyzna | Konstantynów | Kośminek | Ponikwoda | Rury | Sławin | Sławinek | Stare Miasto | Szerokie | Śródmieście | Tatary | Węglin Południowy |


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Lublin, Catering dietetyczny Białystok, Catering dietetyczny Bydgoszcz, Catering dietetyczny Katowice, Catering dietetyczny Olsztyn.

Województwo lubelskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.