Catering dietetyczny Leszno

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Leszno

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Firma EatFit znajduje się na rynku już od długiego czasu. Na przestrzeni tego okresu zdobyła ogromne doświadczenie w oferowaniu rozwiązań adekwatnych do potrzeb oraz oczekiwań swoich odbiorców. Catering dietetyczny Leszno jest opcją, dzięki której możliwe jest utrzymanie zdrowej diety bez większych wyrzeczeń. Są to warianty występujące w różnych kalorycznościach, przez co można dobrać je adekwatnie do celu jaki chce się uzyskać. Catering Leszno opiera się całkowicie na produktach zdrowych, pozbawionych chemii. Jest to zaleta, dzięki której zyskuje się pewność, że zdrowie jest w dobrych rękach. Dieta pudełkowa Leszno przygotowywana jest przez specjalistów z dużych doświadczeniem. Kucharze z dietetykami dbają o to, aby każdego dnia klienci otrzymywali zróżnicowane i przede wszystkim smaczne posiłki. Dieta z takim wsparciem nie stanowi już większego problemu, a po kilku tygodniach zauważalne są pierwsze zmiany w kwestii samopoczucia.

Dieta pudełkowa Leszno – zaufaj specjalistom i ciesz się zaletami gotowych posiłków

Wiele osób dąży do tego, aby zadbać o swoje zdrowie jednak często zapominają o tym co najważniejsze w tej kwestii czyli o poprawnym odżywianiu. To jakie składniki dostarczamy naszemu organizmowi decyduje o tym czy jesteśmy zdrowi oraz w jakim stanie jest nasze samopoczucie. Niestety wciąż wiele ludzi kojarzy zdrowy tryb życia z masą wyrzeczeń czy koniecznością wielogodzinnego przyrządzania posiłków. Odkąd na rynku pojawiła się dieta pudełkowa Leszno już nie jest to koniecznością. Możliwe jest cieszenie się gotowymi posiłkami, które są całkowicie pozbawione chemii i szkodliwych substancji. To propozycje opierające się wyłącznie na zdrowych i pełnowartościowych produktach pochodzących ze sprawdzonych dostaw. Dietetycy czuwają nad tym, aby catering Leszno składał się z kombinacji gwarantujących wszystkie wartości odżywcze. Smak leży w rękach kucharzy, którzy mają ogromną pasję do gotowania i chcą, aby zdrowe odżywianie kojarzyło się z przyjemnością. Catering dietetyczny Leszno to spora oszczędność czasu, dlatego tak chętnie korzystają z niego osoby, które na co dzień, przez ogrom obowiązków nie mogą sami zadbać o posiłek. Opcja ta jest bardzo wygodna, ponieważ dostarczana jest codziennie o poranku. To oznacza, że dania czekają już od pobudki pod drzwiami w szczelnie zapakowanych opakowaniach. Nie ma więc obaw, że coś wydostanie się z pojemnika podczas podróży do pracy czy szkoły.Catering Leszno znajduje zastosowanie również w przypadku, gdy chce się zadbać o swoją sylwetkę. Nasze warianty występują w kilku wersjach jeśli chodzi o ilość kalorii czy skład. Osoby chcące zbudować masę mięśniową powinny zdecydować się na catering dla sportowców, ponieważ zawiera on więcej białka od pozostałych. Osoby celujące w utratę wagi mają do wyboru opcje z mniejszą zawartością węglowodanów.

Catering dietetyczny Leszno – jaką cenę należy ponieść za szansę zdrowego odżywiania?

Wiele osób dąży do tego, aby wreszcie zmienić swoje nawyki żywieniowe. Największym problemem z jakim zmagają się ludzie jest żywność przetworzona. Większość osób korzysta z taki wariantów ze względu na możliwość oszczędności czasu. Nie jest to jednak dobra opcja, ponieważ negatywnie wpływa na zdrowie oraz samopoczucie. Chcąc wyeliminować takie produkty ze swojego jadłospisu bez utraty czasu wystarczy skorzystać z atrakcyjnej oferty jaką jest dieta pudełkowa Leszno. Wariant ten trafi w gusta nawet najbardziej wymagających osób, które pragną od swojej diety zarówno zdrowia ale także niepowtarzalnych smaków. Catering dietetyczny Leszno zawiera wyłącznie najlepsze produkty, pozbawione chemii co natomiast generuje koszty i wpływa na zwiększenie ceny. Jest to jednak koszt jaki warto ponieść, ponieważ w zamian otrzymuje się znacznie więcej korzyści. To szansa ograniczenia czasu związanego z samodzielnym gotowaniem czy wykonywaniem posiłków. Catering Leszno pozwala również poznać zupełnie nowe smaki, których odkrycie w warunkach domowych mogłoby być trudne. Decydując się na taki wariant ma się także pewność, że wszystkie posiłki zawierają w sobie wszystkie niezbędne wartości odżywcze, a także, że odpowiadają na zapotrzebowanie kaloryczne. Dbają o to nasi dietetycy, a także kucharze z ogromnym doświadczeniem, którzy podchodzą do swoich obowiązków z ogromną pasją. Nic więc dziwnego, że każdego dnia odbiorcy otrzymują zachwycające połączenia smakowe, dzięki którym trzymanie diety staje się przyjemnością. Ty też możesz być jedną z osób, które z naszą pomocą zmienią swój sposób odżywiania, a przy tym zyskają szansę wypracowania wymarzonych rezultatów. Do dyspozycji masz asortyment składający się z różnych rodzajów diet, przez co z pewnością znajdziesz dla siebie coś satysfakcjonującego. Zestawy różnią się między sobą składem, a także ilością kalorii. Możliwe jest zamówienie cateringu składającego się z jednego, trzech lub pięciu posiłków.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Gdynia, Dieta pudełkowa Rzeszów, Dieta pudełkowa Rybnik, Dieta pudełkowa Kielce, Dieta pudełkowa Opole.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.