Catering dietetyczny Ochota Warszawa

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Ochota Warszawa

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Ochota Warszawa. O co w tym chodzi?

Żyjemy w czasach, które wymagają od nas poszukiwania nowych rozwiązań umożliwiających poprawne funkcjonowanie. XXI wiek to etap przyspieszonego tempa życia i chęci realizacji zawodowej. Takie zjawisko dotyczy obu płci, dlatego coraz więcej osób pragnie znaleźć pewnego rodzaju równowagę pomiędzy intensywną codziennością, a potrzebą życia zgodnie z zasadami zdrowego stylu życia. Trzeba przyznać, że tego rodzaju zadanie nie należy do najłatwiejszych w sytuacjach, gdy bezustannie brakuje czasu. Catering dietetyczny Warszawa Ochota to jedno z tych udogodnień, które pozwalają złapać oddech, odciążając w znaczącym stopniu i pozwalając się skupić na priorytetach zawodowych bez zaniedbywania własnego zdrowia. Jest to zdecydowanie świetna opcja dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na gotowanie, ale nie chcą rezygnować ze zdrowego jedzenia. Czym faktycznie jest catering dietetyczny i komu może się jeszcze przydać?

Dieta pudełkowa Ochota Warszawa. Rozwiązanie na wagę złota!

Dieta pudełkowa nie powinna kojarzyć się z wyrzeczeniami i frustrującym odstawianiem ulubionych produktów na bok. Cała idea takiego sposobu żywienia polega przede wszystkim na dostarczaniu organizmowi niezbędnych do poprawnego funkcjonowania składników, a zatem na zdrowym jedzeniu. To rodzaj usługi dla osób, które pragną troszczyć się o zdrowie bez względu na wszystko. Na czym polega dieta pudełkowa Warszawa Ochota? Przede wszystkim na wyborze diety, która faktycznie nas interesuje. Wybieramy na witrynie internetowej danej firmy, uiszczamy opłatę i już chwilę później możemy cieszyć się zdrowym i pysznym jedzeniem. Tak w skrócie można określić funkcjonowanie tego rodzaju cateringu. Każda firma cateringowa posiada urozmaiconą ofertę, dzięki czemu możemy wybierać spośród kilku zróżnicowanych diet. Posiłki zostaną zapakowane w szczelne pudełka i dostarczone pod wskazany adres. Tym sposobem dieta pudełkowa stanie się źródłem jedzenia wystarczającego na cały dzień.

Fit catering dietetyczny Ochota Warszawa. Kto może skorzystać?

Fit catering w takiej pudełkowej wersji to propozycja dla każdego, kto pragnie codziennie dostarczać sobie porcji zdrowia poprzez jedzenie. Sposób odżywiania ma niebagatelny wpływ na to, jak się czujemy i jak funkcjonujemy. Dzięki zbilansowanej diecie będziemy mieli możliwość zapewniania sobie tego, czego faktycznie potrzebujemy. Jedzenie pudełkowe to ogromna oszczędność czasu, a dla niektórych jedyna możliwość dbania o zdrowe posiłki w ciągu dnia. Przyjęło się myśleć, że jest to opcja przede wszystkim dla osób, które nie mają czasu. Nie jest to jednak jedyna grupa osób, które korzystają ochoczo z tego rodzaju usług. Catering pudełkowy stał się również udogodnieniem dla osób, które pragną zmienić swoje życie na lepsze poprzez wdrożenie zdrowych nawyków. Dzięki niemu można w końcu poczuć, jak to jest jeść regularnie i jaki wpływ na nasz organizm mają regularne i pożywne posiłki.

Tani catering dietetyczny Ochota Warszawa na odchudzanie

Nie można pominąć osób, które decydują się na tego rodzaju usługi ze względu na chęć lub konieczność zrzucenia nadwyżkowych kilogramów. Problemy z otyłością dotykają wielu osób, które potrzebują wsparcia na drodze do lepszego życia. Dieta pudełkowa z dostawą okazał się być świetnym sposobem na uporządkowanie kwestii żywieniowych w sposób niewymagający drastycznych zmian i nieprzyjemnych konsekwencji. Odchudzanie z taką dietą należy do najprzyjemniejszych z kilku względów. Przede wszystkim klient ma możliwość skonsultowania się z profesjonalnym dietetykiem, który pomoże skonstruować dietę idealną. Po drugie, catering dietetyczny z dostawą gwarantuje pięć zróżnicowanych i pysznych posiłków, co znacząco odciąża osobę na diecie. Pozwala jej się skupić na swoich sprawach bez bezustannego liczenia kalorii i sprawdzania, czy dany posiłek będzie dobrym wyborem.

Tania dieta pudełkowa Ochota Warszawa. Dlaczego warto?

Diety pudełkowe to przede wszystkim możliwość zafundowania sobie jedzenia w najzdrowszej postaci. Taka właśnie idea przyświeca osobom pracującym w firmach cateringowych. Jedzenie jest przygotowywane przez wybitnych kucharzy i zawsze pod okiem dietetyka, który doskonale wie, z czego musi składać się posiłek, by zapewnić porcję potrzebnej energii i uzbroić organizm w najpotrzebniejsze elementy. Pasjonaci gotowania w takich firmach to stały element, co zresztą przekłada się na jakość posiłków. Każde danie powstaje z najlepszej jakości produktów i jest pięknie podane. W każdym pudełku znajduje się posiłek na poszczególny etap dnia. Tym sposobem można zająć się swoimi sprawami i w odpowiednich momentach sięgać po pudełko wypełnione po brzegi zdrowiem.

Firma cateringowa Ochota Warszawa w XXI wieku

Tani catering dietetyczny Warszawa to propozycja dla każdego, komu zależy na własnym zdrowiu i na tym, by zdrowy styl życia towarzyszył mu na co dzień. Firmy cateringowe oferują naprawdę świetne rozwiązania dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na samodzielne gotowanie. Do dyspozycji mamy diety wegańskie i wegetariańskie. Nie brakuje również diet pozbawionych glutenu czy diet konstruowanych dla diabetyków. Tania dieta pudełkowa to również opcja dla sportowców, którzy wymagają odpowiedniej porcji energii i kalorii, by cieszyć się efektami intensywnych treningów.


Zajrzyj również tutaj: Dieta pudełkowa Opole, Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Gliwice, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Zielona Góra.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.