Catering dietetyczny Włochy Warszawa

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Włochy Warszawa

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Jakie zalety ma catering dietetyczny Włochy Warszawa?

Szybsze tempo życia i codzienna pogoń za pieniędzmi wymaga od nas coraz to większego nakładu czasowego. W wielu przypadkach zapominamy o naszym zdrowiu, co wiąże się bezpośrednio z jedzeniem, które spożywamy. Catering dietetyczny jest świetnym rozwiązaniem, dzięki któremu nie ucierpi nasze zdrowie. To również świetna alternatywa dla osób, które chcą zadbać o formę. Jakie zalety niesie za sobą korzystanie z diety pudełkowej?

Dieta pudełkowa Włochy Warszawa – zalety

Pierwszym z ważniejszych argumentów, gdy decydujemy się na dietę pudełkową jest oszczędność czasu. Nie każdy z nas ma wolne pokłady czasu by poświęcić czas na robienie zakupów, a następnie gotowanie. Fit catering świetnie wpisuje się w ten schemat, dzięki czemu nie musimy dłużej martwić się o codzienne zakupy i gotowanie przez kilka godzin w kuchni, by przygotować pełnowartościowe jedzenie.

Kolejnym z ważniejszych aspektów jest skuteczność diety. Jedzenie pudełkowe pozwala nam realizować swoje cele zdrowotne i sylwetkowe. Diety pudełkowe zazwyczaj oferują wiele możliwości personalizacji menu biorąc pod uwagę osoby odchudzające się czy budujące masę mięśniową.

Catering dietetyczny to oznacza jedynie posiłków pełnowartościowych, ale także posiłków różnorodnych. Dieta pudełkowa w większości przypadków jest bardzo urozmaicona. Rzadko kiedy w ciągu tygodnia zjemy to samo. Jedzenie niejednokrotnie jest bardzo wyszukane, czerpiąc inspiracje z różnych kuchni świata. Tania dieta pudełkowa nie musi wcale oznaczać monotonnego jedzenia, którym będziemy znudzeni po miesiącu.

Jak działa tani catering dietetyczny Włochy Warszawa?

Dieta pudełkowa w dużym uproszczeniu polega na dostarczeniu gotowych posiłków na cały dzień pod drzwi klienta. Dieta pudełkowa z dostawą pozwala wybierać pomiędzy różnymi rodzajami diet, z czego każda charakteryzuje się innymi aspektami. Catering dietetyczny z dostawą daje wybór do popularnych diet wegańskich, wegetariańskich, keto czy bezglutenowych.

Jedzenie pudełkowe to również świetny wybór dla osób odchudzających się. Dobór odpowiedniej podaży kalorii to jedyny element, który należy odpowiednio dobrać. Firma cateringowa współpracuje najczęściej z dietetykami, którzy dobierają kaloryczność posiłków pod konkretną osobę. Jedyne co należy robić w trakcie odchudzania z cateringiem jest jedzenie posiłków bez podjadania innych produktów.

EatFit to tani catering dietetyczny, który pomoże w osiągnieciu swoich celów. Dzięki niemu zarówno schudnięcie, jak i przybranie na wadze będzie samą przyjemność. Prawidłowe dostosowanie podaży kalorycznej i makroskładników jest kluczowe w odniesieniu sukcesu.

Oferowane konsultacje dietetyczne pomogą spersonalizować jadłospis oraz ilość dań w ciągu dnia. Dieta będzie dostosowana według potrzeb, uwzględniając także nietolerancje pokarmowe oraz produkty, których po prostu nie lubimy. Klasyczny jadłospis to 5 posiłków, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie by zamówić 3 czy nawet 2.

Podsumowanie

Reasumując, catering dietetyczny to świetny wybór dla wszystkich osób, którym nie po drodze jest z gotowaniem. Jest to opcja dla ludzi zapracowanych, ale także tych które nie lubą godzinami gotować. Dieta pudełkowa pozwala osiągać wszystkie cele jakie sobie postawimy.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Toruń, Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Zielona Góra, Catering dietetyczny Radom.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.