Catering dietetyczny Wilanów Warszawa

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Wilanów Warszawa

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Wilanów Warszawa – czy faktycznie jest to drogie rozwiązanie?

Catering dietetyczny jeszcze niedawno dość powszechnie był uważany za usługę, na którą mogą sobie pozwolić tylko wybrane osoby, te nieco bardziej zamożne. Czy obecnie to przekonanie jest słuszne? Faktem jest, że miłośników diety pudełkowej przybywa z miesiąca na miesiąc. Co więcej, coraz więcej osób widzi w nim nawet oszczędność.

Na czym polega dieta pudełkowa Wilanów Warszawa?

Fit catering to po prostu usługa, która polega na dostarczaniu klientom posiłków na cały dzień. Można wybrać dostarczanie swoich posiłków zarówno codziennie, jak i tylko w wybrane dni. Obecnie wiele firm cateringowych decyduje się współpracę z dietetykami i to właśnie wraz z nimi tworzą jadłospis. Dzięki temu poziom świadczonych usług wciąż się podnosi, a dostarczane jedzenie pudełkowe jest smaczne i zdrowe. Dodatkowo dostosowane do zapotrzebowania kalorycznego danej osoby. Przy składaniu zamówienia wybieramy dietę, która nam odpowiada, oraz ilość kalorii, jaką chcemy otrzymywać na cały dzień.

Standardem jest już możliwość bezpłatnego skonsultowania swojego wyboru z dietetykiem. Ważną cechą cateringu pudełkowego jest fakt, że klient nie ma wpływu na menu. Wyjątkiem są firmy, które oferują wybór menu, ale nie występuje to jeszcze bardzo powszechnie. Zazwyczaj wybiera się po prostu dietę Może być to na przykład wegetariańska, bezglutenowa, klasyczna itp. Różnorodność menu jest jednak bardzo duża, dlatego nie ma potrzeby martwić się o rutynę. Wiele firm cateringowych dba o to, żeby ich dieta pudełkowa nie powtarzała się zbyt często.

Fit catering Wilanów Warszawa – czy to jest drogie?

Wiele osób za wadę cateringu dietetycznego uważa dość wysoką cenę. W zależności od firmy cateringowej, wyboru diety, czy kaloryczności posiłków może ona kosztować nieco więcej niż przygotowywanie posiłków w domu. Dla niektórych osób jest to duża bariera, ale na szczęście istnieje opcja, jaką jest tania dieta pudełkowa. Nie zawsze więc catering dietetyczny jest bardzo drogi. Warto wziąć pod uwagę fakt, że osoby samotne lub pary spędzają dużą część swojego dnia na pracy. Codzienne przygotowanie posiłków może więc być zbędnym obciążeniem dla zapracowanych osób.

Jeśli chcemy zdrowo się odżywiać konieczne jest przecież zaplanowanie jadłospisu, dojazd do sklepu i robienie zakupów. W godzinach szczytu wiąże się to też ze staniem w długich kolejkach. Mało kto, wracając zmęczony do domu, ma ochotę przygotowywać swoje posiłki samodzielnie. Właśnie tu z pomocą przychodzi catering dietetyczny z dostawą. Jeżeli przeliczymy, ile moglibyśmy zarobić w czasie, gdy robimy na zakupy i gotujemy, prawdopodobnie wyszłaby nam duża suma. Dieta pudełkowa jest inwestycją w wolny czas i skupienie się na swoich ulubionych aktywnościach.

Tani catering dietetyczny Wilanów Warszawa – czy to dobry pomysł?

Catering dietetyczny sprawdzi się zwłaszcza u osób, które nie lubią i nie chcą gotować. Powierzenie tego zadania firmie cateringowej pozwala na zaoszczędzeniu cennego czasu, który możemy spożytkować na przyjemności.

Dodatkowo, gdy wybierzemy tani catering dietetyczny, wcale nie musimy wydawać na niego dużo pieniędzy. Nie zawsze też musi się to kojarzyć z niską jakością, ponieważ są firmy cateringowe, które podchodzą do kwestii przygotowywania posiłków z dużą starannością, mimo niskiej ceny. Przykładem tego jest Eeatfit catering.

Polecamy tę usługę każdemu, kto chciałyby urozmaicić swój sposób odżywiania. Catering pudełkowy z pewnością dostarczy też inspiracji do samodzielnego gotowania i przygotowywania urozmaiconych posiłków w przyszłości.

Tania dieta pudełkowa Wilanów Warszawa – zalety

Każdy z nas przekonał się już, że da się znaleźć wiele produktów o dobrej jakości, w niskiej cenie. Jeżeli zdecydujemy się na usługi dobrej firmy cateringowej, możemy liczyć na dietę pudełkową z dostawą najwyższej jakości oraz świeże produkty. Firma cateringowa przygotowuje jedzenie dla dużej ilości osób, co pozwala na redukowanie kosztów i oferowanie dobrych diet pudełkowych w rozsądnych cenach.

Jeżeli samodzielnie chcielibyśmy przygotowywać różnorodne dania we własnym zakresie, zajęłoby nam to nie tylko mnóstwo czasu, ale też pochłonęło większą część budżetu, niż wydamy na tanią dietę pudełkową. Mógłby pojawić się też dotarciem do niektórych produktów, do których dostęp mają tylko cateringi dietetyczne. Nie mówiąc już o tym, że nie zawsze mielibyśmy możliwość kupienia ich w mniejszej ilości, odpowiedniej na nasze potrzeby.

Firma cateringowa Wilanów Warszawa – o czym warto pamiętać przy wyborze?

Coraz więcej firm kładzie nacisk na różnorodność swoich produktów. Jest to korzystne dla Klientów, gdyż taka dieta pudełkowa w większym stopniu zaspokaja nasze zapotrzebowanie na substancje odżywcze. Zanim wybierzemy swoją ulubioną firmę warto spróbować, czy dane smaki nam odpowiadają. Jeśli kładziony jest nacisk na różnorodność dań, wówczas każdego dnia jesteśmy pozytywnie zaskakiwani. W przypadku dobrego cateringu dietetycznego nie ma mowy o monotonnych posiłkach, co niestety często zdarza się, kiedy gotujemy sami. Zanim zamówimy dietę sprawdźmy, czy posiłki dowożone sa pod nasz adres na stronie internetowej, a także przeczytajmy na stronie wszelkie informacje, które podaje firma. Da nam to jasną wskazówkę, czy odpowiada nam podejście cateringu do serwowanych posiłków.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Sosnowiec, Dieta pudełkowa Siedlce, Catering dietetyczny Warszawa, Catering dietetyczny Kraków, Catering dietetyczny Wrocław.

Województwo mazowieckie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.