Catering dietetyczny Kobylin

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Kobylin

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Tania dieta pudełkowa Kobylin pozwalająca zrzucić zbędne kilogramy

Aby zrzucić zbędne kilogramy należy zredukować ilość kalorii i wykorzystać nadmiar energii zgromadzony w postaci tkanki tłuszczowej. Osiągniecie tego jest możliwe tylko, jeśli generujemy deficyt kaloryczny. Największym wyzwaniem będzie więc przygotowywanie posiłków o odpowiednim bilansie makro i mikroelementów z zachowaniem mniejszej kaloryczności. Idealnie sprawdzi się w tym przypadku catering dietetyczny Kobylin, który nie wymaga planowania przez nas posiłków i układania pełnowartościowych dań.

Tani catering dietetyczny Kobylin o najwyższej jakości

Jeśli prowadzimy siedzący tryb życia i sport nie jest dla nas najlepszym sposobem na spędzenie wolnego czasu to warto zadbać o jakość spożywanych posiłków. Aby zachować zdrowie i cieszyć się swoim ciałem należy dostarczać organizmowi pożywne, zbilansowane jedzenie, które obfitować będzie w warzywa. Jeśli nie mamy pomysłów na ciekawe dania, czy nie potrafimy komponować posiłków to ciekawym rozwiązaniem jest dieta pudełkowa. Ułatwia ona codzienne funkcjonowanie, szczególnie jeśli nie mamy czasu na przygotowywanie jedzenia i planowanie zakupów spożywczych. EatFit to firma cateringowa Kobylin, która wyróżnia się mnogością dostępnych diet do wyboru. Mamy tutaj spersonalizowane posiłki z wykluczeniem laktozy, czy glutenu oraz bezmięsne opcje dla wegan i wegetarian w przystępnej cenie. Ciekawą opcją jest dieta pudełkowa przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym, która jest alternatywą dla szkolnych obiadów, czy lunchów zjedzonych przy sklepikach szkolnych. Cena wybranego menu jest na tyle atrakcyjna, że warto zastanowić się nad taka opcją posiłków. Catering dietetyczny ma też ogromny plus w postaci dostawy do domu, dzięki czemu oszczędzamy czas, który możemy przeznaczyć na znacznie przyjemniejsze rozrywki, niż sprawunki w markecie. Rezygnacja z wizyt w supermarketach to też bardzo często rezygnacja z niepotrzebnych wydatków, które generowały się przy niezaplanowanych zakupach, czy podczas kupowania zbędnych przekąsek i słodyczy kuszących nas przy kasach sklepowych. Fit catering to więc idealne rozwiązanie nie tylko dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, ale również dla wszystkich tych, którzy zmagają się z małą ilością czasu w ciągu dnia, czy dla tych, którzy nie lubią spędzać czasu w kuchni.


Zapraszamy również na: Dieta pudełkowa Opole, Dieta pudełkowa Toruń, Dieta pudełkowa Gliwice, Dieta pudełkowa Częstochowa, Dieta pudełkowa Zielona Góra.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.