Catering dietetyczny Mosina

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Mosina

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Mosina jako nowoczesna forma odżywania

Na polskim rynku działa wiele firm oferujących diety pudełkowe. Ten sposób żywienia staje się coraz bardziej popularny i dostrzegają to przedsiębiorcy. Proponują wiele wariantów diety, dzięki temu można je łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb klientów. Wbrew opiniom wielu osób, jedzenie pudełkowe to pełnowartościowa dieta, która wpływa pozytywnie na samopoczucie oraz ogólny stan zdrowia.

Dieta pudełkowa Mosina dla sportowców

Catering dietetyczny jest przygotowywany przy współpracy z profesjonalnymi dietetykami. Można mieć pewność, że posiłki zawierają tylko wysokiej jakości produkty, odpowiednio skomponowane, aby dostarczyć naszemu organizmowi odpowiednich ilości witamin, minerałów i składników odżywczych. Jest to szczególnie istotne dla osób aktywnie uprawiających sport. W takiej sytuacji firma cateringowa oferuje jadłospis zawierający większą ilość białka, które jest potrzebne do budowania zdrowej masy mięśniowej. Odpowiednio skomponowana dieta pudełkowa jest w stanie dostarczyć energię na cały dzień, nawet w okresie intensywnych treningów.

Fit catering Mosina dla osób odchudzających się

Ilość składników odżywczych musi być zawsze precyzyjnie dobrana dla osób walczących z nadwagą i otyłością. Jedzenie pudełkowe w odmianach Light jest dostępne w kilku wariantach kaloryczności. Dzięki temu można łatwo osiągnąć ujemny bilans energetyczny, bez którego nie można mówić o skutecznym odchudzaniu. Catering dietetyczny sprzyja również regularności przyjmowania posiłków. Dania są pakowane w osobne pudełka i przeznaczone do spożywania w określonym porach dnia – na śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Odstępy czasowe pomiędzy poszczególnymi posiłkami powinny wynosić około 2-3 godziny.

W ten sposób dieta pudełkowa wspiera odchudzanie i powoduje, że szybko można zmienić złe nawyki żywieniowe. Ponadto jedzenie pudełkowe stanowi całodzienne wyżywienie i nie wymaga uzupełniania. Dlatego ograniczamy chęć podjadania, a utrzymanie zdrowego sposobu żywienia nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku. Dania są dostarczane bezpośrednio pod drzwi klienta i są gotowe do spożycia natychmiast po rozpakowaniu. Wielu z nich nie trzeba poddawać żadnej obróbce cieplnej. Trzeba tylko pamiętać o nawadnianiu organizmu – należy pić około 2 litry wody dziennie.

Zdrowy i tani catering dietetyczny Mosina

Dieta pudełkowa jest ofertą skierowaną do wszystkich osób skupiających się na zdrowym stylu życia, które chcą zachować określony poziom wydatków przeznaczonych na produkty spożywcze. Firma cateringowa dba o to, aby podczas przygotowywania posiłków nie były wykorzystywane składniki zawierające konserwanty oraz chemiczne dodatki. Często stosowane są natomiast produkty dostarczane przez lokalnych producentów, których oferta nie jest łatwo dostępna w sklepach ogólnospożywczych.

Samodzielne komponowanie tego rodzaju posiłków jest uciążliwe i wymaga ponoszenia dużych kosztów. Catering dietetyczny z dostawą pozwala na wybieranie wielu wariantów diety, których w domowych warunkach moglibyśmy nigdy nie spróbować. Firma cateringowa daje wybór kilkunastu dań na każdą porę dnia, a więc można cieszyć się potrawami charakterystycznymi dla kuchni polskiej, włoskiej lub azjatyckiej. Dostępne są jadłospisy przeznaczone dla osób eliminujących z diety niektóre składniki, w tym dla alergików oraz diabetyków.

Tania dieta pudełkowa Mosina oszczędza czas

Brak konieczności samodzielnego komponowania menu powoduje dużą oszczędność czasu. Nikt nie ma ochoty na codzienne zakupy i długotrwałe porcjowanie składników, a następnie ich przyprawianie, smażenie i gotowanie. Jedzenie pudełkowe eliminuje te czynności, dzięki czemu każdego dnia można zaoszczędzić nawet kilka godzin. Ponadto brak gotowania oznacza mniejsze zużycie naczyń i urządzeń kuchennych. Tani catering dietetyczny pozwala znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, gazu i wody, co prowadzi do kolejnych oszczędności. Fit catering to najlepszy sposób na utrzymanie zdrowego stylu życia i uzyskanie większej ilości wolnego czasu. Można go spożytkować na dodatkową aktywność fizyczną, spotkania towarzyskie lub opiekę nad najbliższymi.

Firma cateringowa Mosina na miarę potrzeb

Klienci mają coraz większe wymagania związane ze wariantami menu i smakiem jedzenia pudełkowego. Firma cateringowa powinna uwzględniać preferencje odbiorców nie tylko dotyczące rodzaju diety pudełkowej, lecz także wysokiej jakości obsługi. Dieta pudełkowa z dostawą w EatFit pozwala na wygodne zapoznanie się ze wszystkimi ważnymi informacjami na stronie internetowej. Logowanie do panelu klienta umożliwia wybranie jednego z wariantów menu oraz codzienne dobieranie swoich ulubionych potraw.

Tania dieta pudełkowa jest dowożona do wielu miast w Polsce, których lista jest systematyczna rozszerzana. W ten sposób catering dietetyczny może być zawsze dostosowany do potrzeb klienta, bez względu na miejsce zamieszkania. Zamówienia w EatFit można składać w pełni online, bez wychodzenia z domu. Catering pudełkowy może uwzględniać dostawę posiłków w weekend lub można z tej opcji zrezygnować. Pozwala to połączyć żywienie w formie jedzenia pudełkowego z domowymi posiłkami przygotowywanymi w wolne dni w towarzystwie najbliższych.


Sprawdź również: Catering dietetyczny Kielce, Catering dietetyczny Opole, Catering dietetyczny Toruń, Catering dietetyczny Gliwice, Catering dietetyczny Częstochowa.

Województwo wielkopolskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.