Catering dietetyczny Kozy

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Kozy

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Fit catering dietetyczny Kozy, czyli jak wyrobić zdrowe nawyki

Dużo mówi się o tym, żeby już u dzieci wyrabiać dobre i zdrowe nawyki. Niby się udaje, ale wiele osób dorosłych przyznaje, że z czasem i tak się zapomina. No cóż, wpływ ma na to wiele czynników, jak chociażby stres, czy też duża ilość obowiązków. Ale ten fakt nie oznacza tego, że nie można powrócić do starych nawyków. W szczególności, jeżeli mowa jest o jedzeniu. Pomocny w tym względzie może okazać się catering dietetyczny, który jest możliwy do zamówienia w wielu miejscach, np. w Łodzi.

Dieta pudełkowa Kozy dla dzieci

Skoro jednak już o dzieciach była mowa, to warto kontynuować ten wątek. Tym bardziej, że coraz częściej mówi się o dzieciach, jakie mają problem z nadwagą, czy też już z otyłością. Poniekąd odbywa się przez to, że rodzice nie mają czasu (przez owo zabieganie) na przyrządzenie zdrowych posiłków. Dieta pudełkowa dla dzieci, którą w swojej ofercie ma m.in. Eat Fit, pomoże zapewnić dzieciom w szkołach na spożywanie zdrowych posiłków. Nastolatki na ogół otrzymują trzy gotowe zdrowe posiłki, jakie mogą np. zabrać ze sobą do szkoły. W szczególności, jeżeli będzie można je spożyć na zimno. No minusem jest, że w szkołach nie można podgrzać takich posiłków, ale wszystkiego nie da się osiągnąć. Ale i tak fit catering okazuje się zdrowym i pełnowartościowym rozwiązaniem, które na pewno będzie zasmakuje wszystkim dzieciom.

Różnorodny, tani catering dietetyczny Kozy

Jedzenie pudełkowe – jak już było wspomniane – pomaga wyrobić zdrowe nawyki u dorosłych. W szczególności u osób, które wiedzą, że ich odżywianie do tej pory nie mogłoby służyć za przykład u innych osób. Nie tylko człowiek uczy się dobierać dla siebie odpowiednią kaloryczność posiłków. Catering pudełkowy pokazuje również, że mniejszymi porcjami również można się najeść. Wydaje się to niemożliwe, ale jednak tak będzie. I organizm nie będzie się przeciwko temu buntował. Dlaczego? Ponieważ catering dietetyczny pozwala na dostarczenie posiłków z odpowiednimi składnikami mineralnymi, jakie są w stanie zaspokoić potrzeby każdego organizmu. Dieta pudełkowa z dostawą uczy również spożywania posiłków o wyznaczonych porach. To, co do tej pory wydawało się niemożliwe, ma okazję się zmienić, jeżeli ktoś tylko postawi na tani catering dietetyczny z dostawą.

Tania dieta pudełkowa Kozy dla zabieganych

Catering dietetyczny z dostawą to dobra propozycja także dla osób zabieganych. O czym już po części zostało wspomniane na samym początku. Nawet, jeżeli ktoś wie, że na 8 musi stawić się w pracy, to może być pewny tego, że firma cateringowa bladym świtem podstawi wszystkie posiłki pod dom. Wszystko zależne jest od danej firmy cateringowej, ale tani catering dietetyczny pojawia się już nawet ok. godziny szóstej rano. A czasem nawet wcześniej. W weekend diety pudełkowe na ogół dostarczane są na dwa dni, ponieważ w niedzielę takie firmy mają wolne. Ale można być pewnym świeżości takich posiłków. Tania dieta pudełkowa musi być tak naprawdę świadomą decyzją. Aczkolwiek, grono osób niezadowolonych z takiego rozwiązania, jest naprawdę małe.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Częstochowa, Catering dietetyczny Zielona Góra, Catering dietetyczny Radom, Catering dietetyczny Sosnowiec, Catering dietetyczny Koszalin.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.