Catering dietetyczny Sandomierz

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Sandomierz

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Catering dietetyczny Sandomierz – na czym polega i dlaczego warto go wybrać?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób poszukuje zdrowych produktów i jednocześnie dobrze zbilansowanej diety. Jednak ze względu na mnogość rozwiązań pod kątem diety jakie daje Internet nie zawsze jest to łatwe zadanie. Z tego powodu powstał catering dietetyczny i pojęcie diety pudełkowej, które są odgórnie stworzonym i kompletnym rozwiązaniem na kwestię ustalenia diety. Warto zatem wiedzieć na czym polega catering dietetyczny i jakie są zalety skorzystania z takiego rozwiązania.

Dieta pudełkowa Sandomierz – na czym polega?

Na wstępie warto wiedzieć, że samo pojęcie diety pudełkowej powstało stosunkowo niedawno (ok. 4 lata temu). Jednak relatywnie szybko znalazło to szerokie grono stałych odbiorców w różnym wieku i o różnych preferencjach dotyczących żywienia. W najprostszym tłumaczeniu dieta pudełkowa to utworzone przez firmy zajmujące się cateringiem zestawy posiłków na wybrany dzień dla konkretnej osoby. Co więcej dieta pudełkowa wzięła swoją nazwę z pudełek, w których znajdują się posiłki przygotowane dla danej osoby.

Diety pudełkowe najczęściej z kolei są kojarzone ze zdrowym odżywianiem i chęcią schudnięcia. I rzeczywiście tak jest, gdyż głównym zamysłem takiej diety jest wprowadzenie w codzienny jadłospis odpowiednio zbilansowanych posiłków o konkretnej porze dnia. Stąd też wywodzi się catering dietetyczny, który polega na spożywaniu posiłków o określonych mikro- oraz makroelementach oraz liczbie kalorii na wybrany dzień.

Fit catering Sandomierz – dlaczego warto go zastosować?

Choć niektóre osoby mogą podawać w wątpliwość zasadność stosowania cateringu dietetycznego to takie rozwiązanie ma szereg zalet. Do najważniejszych z nich zaliczają się:

  • możliwość szybkiego zrzucenia zbędnych kilogramów – poprzez ustalenie odpowiednio zbilansowanej diety wraz z liczbą posiłków oraz adekwatną do danej sytuacji liczbą potrzebnych kalorii można szybko zrzucić zbędne kilogramy. Dzięki temu nie trzeba na własną rękę szukać produktów i przygotowywać dań a jedynie cieszyć się smakiem tych przygotowanych w cateringu dietetycznym;
  • oszczędność czasu – nie trzeba przeznaczyć znacznej ilości prywatnego czasu na przygotowanie posiłku według zaleceń dietetyka lub innego specjalisty. Dzięki temu zaoszczędzony czas można przeznaczyć na inne obowiązki lub jako czas dla siebie;
  • współpraca z profesjonalistami – w cateringu dietetycznym posiłki przygotowywane są przez ekspertów lub osoby, które wiedzą jak przygotować zdrowy i smaczny posiłek dla wybranej osoby. Dzięki temu nie ma obaw przed nienależycie przygotowanym posiłkiem czy też przekąską;
  • catering dietetyczny z dostawą – dodatkową zaletą jest również fakt, iż po zestaw posiłków na dan dzień nie trzeba udawać się w żadne konkretne miejsce. Po uprzednim ustaleniu tego z dostawcą można otrzymać wszystkie posiłki do swojego domu co również pozwala na oszczędność czasu.

Ponadto taka forma współpracy jest relatywnie tania i nieporównywalna z wydatkami jakie musiałyby być poniesione przy samodzielnym komponowaniu składników i przygotowywaniu posiłków. Dlatego też catering dietetyczny to idealny sposób na spożywanie smacznych i zdrowych posiłków każdego dnia.

Czy tani catering dietetyczny Sandomierz jest możliwy?

Choć catering dietetyczny wydaje się być opcją bardzo drogą i niedostępną dla części potencjalnych odbiorców to jest to jedynie niczym nie podparty mit. Faktem jest, iż catering dietetyczny jest relatywnie tanią formą zastosowania się do zleconej danej osobie diety. Sama cena diety pudełkowej jest zależna od wielu czynników takich jak:

  • liczba posiłków na dany dzień;
  • lokalizacja;
  • rodzaj składników używanych w codziennej diecie;
  • okres realizacji dostaw;
  • plan żywieniowy.

Z reguły jednak taki catering to koszt ok. 250-290 zł tygodniowo. Choć z pozoru ta kwota wydaje się być wysoka to w porównaniu z zakupem wszystkich produktów żywieniowych na cały tydzień oraz przygotowaniem z nich posiłków to jest to nieporównywalnie tańszy sposób.

Tania dieta pudełkowa Sandomierz – czy jest to opłacalne przedsięwzięcie?

Samo pojęcie taniej diety pudełkowej jest nie tylko możliwe ale i również jak najbardziej opłacalne. Poza oczywistym faktem spożywania posiłków przygotowanych przez specjalistów i w zależności od indywidualnych preferencji takie działanie pozwala na oszczędność czasu, siły jak i finansów. Choć pozornie wydaje się to być niemożliwe jedyną czynnością jaką należy wykonać przy diecie pudełkowej to odgrzanie posiłku do adekwatnej dla dania temperatury (jeżeli mowa o posiłku na ciepło).

Nie ma konieczności poświęcania czasu czy też własnych środków finansowych jak i transportowych do przygotowania posiłku na daną porę dnia czy tygodnia. Tania dieta pudełkowa pozwala również na kontrolowanie ilości spożywanych kalorii co jest niezwykle istotne przy odchudzaniu.

Firma cateringowa Sandomierz EatFit – dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Na podstawie wyżej przedstawionych informacji oraz argumentów, w połączeniu z ofertą firmy EatFit, można śmiało stwierdzić, że dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego. Firma cateringowa EatFit oferuje różne rozwiązania w kontekście diety pudełkowej oraz fit cateringu. Można tutaj znaleźć ofertę posiłków dla osoby, która nie chce się odchudzać a jedynie dbać o linię jak i dla osób zobligowanych do trzymania odpowiednio zbilansowanej diety.

Posiłki przygotowywane są przez profesjonalistów w swojej dziedzinie. W ofercie znajduje się aż 16 różnych zbiorów diet, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Dodatkowo cały proces zakupu diety jest bardzo prostą czynnością co również pozwala zaoszczędzić czas i dodatkowe środki. Dodatkowo EatFit oferuje catering dietetyczny z dowozem w różne miejsca dzięki czemu można również zaoszczędzić czas na i finanse na transporcie posiłków.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Koszalin, Catering dietetyczny Siedlce, Dieta pudełkowa Warszawa, Dieta pudełkowa Kraków, Dieta pudełkowa Wrocław.

Województwo świętokrzyskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.