Catering dietetyczny Koronowo

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Koronowo

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 51.92 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 45.76 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 47.52 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 46.64 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 52.8 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Dlaczego opłacalny jest fit catering dietetyczny Koronowo?

Jedzenie pudełkowe stało się dosyć popularne. Wiele osób przekonuje się, że warto z niego korzystać. I to nie tylko w przypadku, gdy korzystamy z jakiejś konkretnej diety. W wielu przypadkach może się bowiem sprawdzić.

Dieta pudełkowa Koronowo pozwala zaoszczędzić

Z pewnością pojawia się pytanie: czy catering dietetyczny rzeczywiście pozwala tyle zaoszczędzić, jak się mówi. Zdecydowanie tak. Szczególnie czasu. W dzisiejszych czasach nie mamy go wiele, by zajmować się jednocześnie gotowaniem, praca, obowiązkami i rodziną. A gdzie tu chwila na odpoczynek czy własną pasję?

Dlatego dieta pudełkowa może stać się odpowiedzią na potrzeby osób zapracowanych, które nie znajdują wiele czasu na dodatkowe zajęcia w ciągu dnia. Fit catering sprawia, że nie muszą przejmować się przygotowywaniem zdrowych oraz pełnowartościowych dań na cały dzień.

Tani catering dietetyczny Koronowo dla odchudzania

Niektórzy sądzą, że schudnięciu sprzyja ograniczanie jedzenie. Jednak nie do końca tak jest. Konieczne jest jedzenie, ale odpowiednich produktów w odpowiednich ilościach. Dlatego catering pudełkowy jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby zrzucić zbędne kilogramy.

Wszystkie posiłki są dostosowane do potrzeb konkretnego człowieka. Dzięki temu zyskuje odpowiednie pięć posiłków na każdy dzień. Dieta pudełkowa z dostawą sprawia, że nie będzie musiał przejmować się przygotowywaniem jedzenia, gdyż firma zrobi to wszystko za niego.

Wspaniałe jest także to, że w firma cateringowa oferuje różnego rodzaju diety. Można zatem skorzystać nie tylko ze standardowej, ale także sprawdzać różne smaki i dania z całego świata. Można zrezygnować ze składników, na które jest się uczulonym i dostosować dania pod konieczną kaloryczność.

Tania dieta pudełkowa Koronowo i nie trzeba gotować

Poza tym catering dietetyczny z dostawą jest całkiem wygodną formą. Szczególnie dla osób, które nie przepadają za gotowaniem, a chciałyby jeść porządne, wartościowe posiłki każdego dnia. Dlatego zamiast przerzucać się na drogie jedzenie w restauracji, warto pomyśleć, czy diety pudełkowe nie będą o wiele lepszym rozwiązaniem.

Dodatkowo pozwala to na wyrabianie w sobie zdrowych nawyków, które sprawiają, że nasza sylwetka zyska wymarzony kształt. Jedzenie jest podzielone na odpowiednio duże porcje, pozwala nam sprawdzać nowe smaki i uczy regularnego jedzenia. Tani catering dietetyczny może nam przynieść ogrom korzyści.

Podsumowanie

Jak widać, tania dieta pudełkowa to wspaniała rzecz nie tylko dla osób, które nie przepadają za gotowaniem. Może z niej korzystać każdy, kto chciałby zacząć się zdrowiej odżywiać. Nie potrzeba wiele, by zacząć z nią swoją przygodę.

Catering dietetyczny jest tani, pozwala zaoszczędzić czas, a przy tym jest w pełni dostosowany do naszych potrzeb. Warto więc się nad nim zastanowić, gdy szukamy zdrowej alternatywy. Bez względu na to, czy chcemy zacząć chudnąć, nie mamy czasu na gotowanie, czy po prostu szukamy odpoczynku od przygotowywania posiłków. Dieta pudełkowa może być tym czego właśnie nam potrzeba.


Zapraszamy również na: Catering dietetyczny Szczecin, Catering dietetyczny Lublin, Catering dietetyczny Białystok, Catering dietetyczny Bydgoszcz, Catering dietetyczny Katowice.

Województwo kujawsko pomorskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.