Catering dietetyczny Zbrosławice

Zdrowy i pyszny catering dietetyczny w zasięgu Twojego miejsca zamieszkania. Zamów jedną z 18 diet i ciesz się zaletami płynącymi z naszego cateringu.

89%
138 opinii w Google
5.0
138 opinii w Google

16 diet pudełkowych Eatfitcatering dostępne w mieście Zbrosławice

eatfit light 1 eatfit light
Dieta Light
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta odchudzajaca pudelko eatfit dieta odchudzajaca talerz
Dieta Odchudzająca
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit active 1 eatfit active
Dieta Active
1200 kcal – 2000 kcal
Od 47.52 zł
eatfit sport 1 1 eatfit sport
Dieta Sport
2000 kcal – 2500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit SUPERSPORT 1 eatfit SUPERSPORT
Dieta Super Sport
1950 kcal – 3500 kcal
Od 53.68 zł
eatfit dieta diabetic pudelko eatfit dieta diabetic talerz
Dieta Diabetic
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44.88 zł
eatfit dieta veggie pudelko eatfit dieta veggie talerz
Dieta Veggie
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit dieta veggie no fish pudelko eatfit dieta veggie no fish talerz
Dieta Veggie No Fish
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit vegan eatfit vegan 1
Dieta Vegan
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit Gluten Free 1 eatfit Gluten Free
Dieta Gluten Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit diabetic 1 eatfit diabetic
Dieta Lactose Free
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit odchudza 1 1 eatfit odchudza 1
Dieta GlutenLactose Free
1200 kcal – 3500 kcal
Od 44 zł
eatfit Low Carb 1 eatfit Low Carb
Dieta Low Carb
1200 kcal – 2500 kcal
Od 44 zł
eatfit keto 1 eatfit keto
Dieta Keto
1200 kcal – 2000 kcal
Od 48.4 zł
eatfit dieta fit mama talerz eatfit dieta fit mama pudelko
Dieta Fit Mama
1200 kcal – 2500 kcal
Od 46.64 zł
eatfit KIDS 1 eatfit KIDS
Dieta Kids
1200 kcal
Od 44 zł

Nie masz czasu
gotować?

Chcesz
jeść zdrowo?

Chcesz
zgubić wagę?

Zamów dietę z wyborem menu

Zaloguj się do Panelu klienta i wybierz swoje ulubione dania

Otrzymaj swoją dietę i ciesz się smakiem

Dobierz dietę dopasowaną do Ciebie

Moim celem jest?
lat
cm
kg

Co znajdziesz w naszej diecie pudełkowej?

Świeże i naturalne
składniki

Produkty od lokalnych
dostawców

Doskonałe kompozycje, smak w pudełku jak w restauracji

Jakość potwierdzona
certyfikatami

Posłuchaj naszych klientów

Hubert Soroka
Martyna Bielawska

Sprawdź co o nas mówią

Jak fit catering dietetyczny Zbrosławice pomaga kobietom w ciąży?

Ciąża jest szczególnie trudnym czasem dla kobiet. Zwłaszcza gdy oczekują swojego pierwszego dziecka i nie są przygotowane jeszcze na te wszystkie zmiany, które wiążą się z tym czasem. Trzeba bowiem brać pod uwagę wiele kwestii każdego dnia, by jak najlepiej zadbać o siebie i malucha. W tym o prawidłowe żywienie. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem może być catering dietetyczny.

Dieta pudełkowa Zbrosławice i wyzwanie żywieniowe w ciąży

W okresie ciąży istotne jest to, że każdego dnia dbać o zbilansowaną dietę, odpowiednią ilość kalorii oraz składników odżywczych, które pozwalają na prawidłowy rozwój dziecka. A dieta pudełkowa w tym zdecydowanie pomaga. Dlatego właśnie warto nad nią pomyśleć w tym okresie.

W ciąży należy bowiem także unikać konkretnych produktów, które mogą zaszkodzić matce i dziecka. Dlatego jedzenie pudełkowe jest pozbawione surowego mięsa i ryb, wędzonych i ostrych potraw czy niepasteryzowanego mleka.

Dodatkowo przydatna jest suplementacja niektórych witamin i minerałów oraz ograniczenie stresu związanego z przygotowaniem posiłków. dlatego fit catering jest tak polecany kobietom w tym okresie.

Tani catering dietetyczny Zbrosławice dostosowany do kobiet w ciąży

Jedną z większych zalet, gdy chodzi o catering pudełkowy, jest szczególne dostosowanie jadłospisu pod kobiety w ciąży. Posiłki są odpowiednio zbilansowane i pozwalają na idealną podaż witamin oraz składników mineralnych. Dzięki temu kobiecie i jej maleństwu niczego nie brakuje w tym czasie.

Dieta pudełkowa z dostawą jest tak skonstruowana, by zapewniać odpowiednią ilość takich składników jak:

Nad przygotowaniem poszczególnych posiłków czuwają profesjonalni dietetycy. Dzięki temu catering dietetyczny z dostawą jest tak skuteczną opcją i zapewnia odpowiednio zbilansowane posiłki dla kobiety i dziecka.

Poza tym jedzenie jest tak przygotowane, by nasycić i zmniejszyć ochotę na podjadanie czy na zachcianki. Okres ciąży jest kojarzony z różnymi zachciankami, które nie zawsze są zdrowe i odpowiednie. Dlatego firma cateringowa dba o to, by w posiłkach nie brakowało niczego, co konieczne.

Tania dieta pudełkowa Zbrosławice to oszczędność i nie tylko

Diety pudełkowe pozwalają na oszczędność. Przede wszystkim oszczędność czasu i sił. Nie trzeba przygotowywać jadłospisu, chodzić na zakupu (i nosić ciężkich toreb), stać w kuchni przez godzinę, przygotowując zdrowy posiłek. Kobieta w okresie ciąży powinna bardziej wypoczywać, zbierać energię i przygotowywać się na ten ważny dla niej dzień.

Taki tani catering dietetyczny sprawia, że łatwiej jest poradzić sobie z gorszym samopoczuciem, dodają sił oraz energii na kolejny dzień. A do tego uczy regularności. Jest bowiem podzielony na pięć posiłków: 3 główne i 2 uzupełniające. Dzięki temu nabiera się zdrowych nawyków żywieniowych.

Zdrowe odżywianie jest także kluczem do szybszej regeneracji po porodzie. Dlatego odpowiednio dobrana tania dieta pudełkowa może pomóc poradzić sobie z powrotem do pełni formy.


Zajrzyj również tutaj: Catering dietetyczny Gdynia, Catering dietetyczny Rzeszów, Catering dietetyczny Rybnik, Catering dietetyczny Kielce, Catering dietetyczny Opole.

Województwo śląskie – inne miejscowości:

Poznaj naszych ekspertów:

Twoje zdrowie jest naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje diety. Jeżeli zastanawiasz się, który plan żywieniowy będzie dla Ciebie najlepszy – nie wahaj się skontaktować z nami. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!

Paulina Szczęsna - dietetyczka EatFit Catering

PAULINA SZCZĘSNA – Dietetyk z EatFitCatering.

Paulina to wykwalifikowany ekspert w dziedzinie dietetyki, która swój dyplom Magistra zdobyła na prestiżowym Uniwersytecie Medycznym.

Tel: 730 202 334
mail: kontakt@eatfitcatering.pl

Od początku działalności EatFitCatering jest nieocenionym członkiem naszego zespołu, mającym na celu dostarczanie zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jej wiedza o różnych dietach jest bezbłędna, a jej pasja do pomagania klientom w doborze najodpowiedniejszej diety jest niezrównana. Bez względu na to, czy masz specjalne potrzeby żywieniowe, czy po prostu szukasz zdrowego sposobu odżywiania, Paulina jest tu, aby pomóc.

Adam Traczyk - szef kuchni z EatFit Catering

ADAM TRACZYK – Szef kuchni z EatFitCatering.

Adam to kucharz, który swoją pasję do gotowania przekształcił w zawód, stale podnosząc swoje kwalifikacje i doskonaląc umiejętności.

Jego doświadczenie kulinarne jest imponujące – zdobywał je pracując w najlepszych łódzkich restauracjach. Adam jest z nami od 5 lat i w tym czasie stworzył wiele menu, które zaspokoiły nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Jego zdolność do łączenia smaków i tworzenia zdrowych, smacznych posiłków sprawia, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu. Kiedy Adam gotuje, możesz być pewny, że otrzymasz posiłek, który jest równie smaczny, co odżywczy.